[ad_1]

texas-tech-big.jpg

Texas Tech Red Raiders با شماره 17 از ساعت 9 عصر جمعه در تروجان تروجان از ساعت 9 عصر در ورزشگاه یونایتد سوپرمارکت شرکت خواهد کرد. سرخپوشان در خانه 2-1 و در خانه 2-0 هستند ، در حالی که تروی در مجموع 1-1 است و اولین بازی فصل خود را در زمین برگزار می کند. سرخپوشان پس از یک باخت مستقیم ، در 26 بازی گذشته خود مقابل نتیجه 6-19-1 برابر هستند. تروایی ها در 5 بازی اخیر خود مقابل تیمی با سابقه پیروزی 3-1-1 برابر هستند.

Red Raiders در آخرین شانس Tech Texas در برابر Troy از William Hill Sportsbook با 28 امتیاز بهره مند شده اند. نشانه گذاری برای نقاط مشترک در 133.5 تنظیم شده است. قبل از ورود به هر انتخاب Troy در مقابل Texas ، می خواهید پیش بینی های مربوط به بسکتبال دانشگاه را از مدل SportsLine مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال با بالاترین امتیاز در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 به سرعت شروع کرد و در بالاترین امتیاز خود 4-1 رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. کسی که او را دنبال کند بازگشت بسیار خوبی را تجربه کرده است.

اکنون این مدل در برابر Troy به سمت Texas Texas رفته است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا برخی از فرصت های بسکتبال کالج برای Troy vs. Texas Tech وجود دارد:

  • توزیع Texas Tech در مقابل Troy: Texas Tech -28
  • Texas Texas و Troy over-under: 133.5 امتیاز
  • Texas Texas vs. Troy: Texas Tech -15000 ، Troy +2500

آخرین شانس:

Red Raiders -28

آنچه شما باید در مورد Texas Tech بدانید

سرخپوشان روز یکشنبه ضربه سنگینی متحمل شدند و 64-53 به هوستون کوگار سقوط کردند تا روند پیروزی دو بازی را بدست آورند. بهترین گلزن تگزاس تک با 16 امتیاز نگهبان مک مک لانگ بود.

مک کلونگ با 18 امتیاز در هر بازی ، هدایت تمام گلزنان تکزاس تک است. سرخپوشان در سال 2020 48.8٪ از میدان را شوت کردند و دفاع تکزاس تک تنها 48.8 امتیاز در هر بازی را مجاز دانست.

آنچه باید درباره Troy بدانید

تروایی ها روز شنبه 73-50 به UNC-Wilmington Seahawks سقوط کردند ، یک روز پس از شکست دادن کارولینای غربی با نتیجه 66-64 و افتتاحیه فصل. کم وودز با 14 امتیاز در هر بازی ، اسب تروا را پیش رو دارد و زای ویلیامز 9 ریباند می برد.

How to Make Texas Tech vs. Troy |

این مدل 10000 بار Texas Tech را در برابر Troy شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. روی کل کج می شود و همچنین یک انتخاب توزیع نقطه ایجاد می کند که بیش از 50٪ از شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی تروا را در برابر Texas Tech می برد؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته در بیش از 50 درصد شبیه سازی است؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا بفهمید کدام طرف Texas Tech و Troy باید جمعه پرش کند ، همه از مدلی است که همتایان بسکتبال خود را خرد کرد، و پیدا کردن.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir