[ad_1]

Big Battle 12 ظهر شنبه در استادیوم AT&T جونز بین کانزاس جیهاکس و تگزاس تک رید ریدرز برگزار می شود. تگزاس تک در خانه 3-6 و 3-2 در خانه است ، در حالی که کانزاس در مجموع 0-8 و در بازی 0-4 است. این بیست و دومین بار است که این دو برنامه توسعه می یابند و Texas Tech کاملاً با امتیاز 19-2 برای همه دوره ها بر سریال مسلط است.

کانزاس اما فصل گذشته 12 پیروزی باخت مقابل تگزاس تک را با پیروزی 37-34 به عنوان برتری 6.5 امتیازی قطع کرد. Red Raiders در آخرین شانس Texas Tech در برابر Kansas از William Hill Sportsbook از 27 امتیاز بهره مند شده و افزایش 62.5 است. قبل از ورود به انتخاب کانزاس در مقابل تگزاس ، می خواهید پیش بینی های فوتبالی کالج را از مدل SportsLine مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خاص آن رقمی بالغ بر 3500 دلار برای 100 دلار بازیکن از همتایان بالاترین فوتبال خود در برابر گسترش سلاح ها ، سود خیره کننده ای کسب کرده است. او همچنین فریاد 49-25 را برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته فصل فوتبال کالج 2020 ، در حال حاضر نزدیک به 1300 دلار سود آورده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

اکنون این مدل در برابر کانزاس به Texas Tech روی آورده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. برخی از شانس های فوتبال کالج تگزاس در برابر کانزاس:

  • توزیع Texas Tech در مقابل کانزاس: Texas Tech -27
  • Texas Texas و Kansas over-under: 62.5 امتیاز
  • خط ارزی Texas Tech در برابر کانزاس: Texas Tech -3500 ، کانزاس +1300

آخرین شانس:

جیهاکس +26

آنچه شما باید در مورد Texas Tech بدانید

سرخپوشان فاصله قابل توجهی داشتند اما شنبه گذشته نتوانستند فاصله را کم کنند زیرا آنها 50-44 به کاوبوی های ایالتی اوکلاهما سقوط کردند. RB SaRodorick Thompson وقتی برای دو TD و 133 یارد در 17 ناو هجوم آورد تلاش خوبی برای تیم باخت انجام داد. تامپسون در سه ماهه اول با 59 حیاط TD در بالای طبل قرار گرفت. آلن بومن نیز در شکست 384 یاردی و سه تاچ داون پرتاب کرد.

تخلف Texas Tech با میانگین 431.7 یارد و 30.6 امتیاز در هر بازی توپ را به خوبی جابجا کرد. متأسفانه ، این بازی در خط دفاعی آنها را ناامید کرد. Red Raiders به ​​ازای هر بازی 470.6 یارد و 39.3 امتیاز مجاز است. Texas Texas به ناچار از برخی تغییرات دست خواهد کشید ، اما اگر Red Raiders بتوانند یک چرخش را تحمیل کنند ، می توانند اقلام را به نفع تخلف خود بدزدند. کرن بک Zech McPhearson مسئول شش گردش مالی (چهار رهگیری و دو ریباند) در سال جاری بود.

آنچه باید درباره کانزاس بدانید

در همین حال ، شنبه هفته گذشته جیهاوک ها توسط TCU Horned Frogs 59-23 مورد بازجویی قرار گرفتند. از دست دادن آنها نباید عملکرد WR Luke Grimm ، که دو TD دریافت کرد و WR Kwamie Lassiter II ، که هفت پاس گل برای یک TD و 116 یارد گرفت را پنهان کند. این تلاش برای تبدیل شدن به اولین بازی Lassiter که در بیش از 100 یارد منتشر کرده است. از زمان تسلیم پوکا ویلیامز در میانه فصل ، کانزاس نتوانسته است یک حمله سریع ایجاد کند ، اما Texas Tech اجازه می دهد 194.7 گیم در هر بازی در زمین داشته باشد.

دو آمار دفاعی برای تماشای: Texas Tech با 40 امتیاز برای فصل ، هفتمین رتبه بد در کشور است. جیهاوك ها دوران سخت تری را نیز پشت سر گذاشتند: آنها پس از تسلیم 43 در طول فصل ، در یک بازی با چهارمین مسابقه مجاز مجاز در مسابقات قرار گرفتند. ممکن است یکی از این پاشنه های آشیل به تیم بازنده خاتمه دهد.

چگونه می توان Texas Tech را در برابر کانزاس انجام داد

این مدل 10 هزار بار Texas Tech را در برابر کانزاس شبیه سازی کرده و نتایج موجود است. می توانیم به شما بگوییم که مدل کج شده و همچنین یک انتخاب توزیع نقطه ایجاد کرده است که بیش از 50 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

بنابراین چه کسی برنده Texas Texas در برابر کانزاس است؟ و کدام طرف توزیع بیش از 50 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir