[ad_1]

A&M Aggies با رتبه پنجم تگزاس در تلاشند رزومه خود را برای فوتبال دانشگاه بسازند زیرا تیم های Auburn Tiger به دنبال پیروزی برای امضای زمانی هستند که در مسابقه SEC West در استادیوم Jordan-Hare روز شنبه به مصاف یکدیگر بروند. اگی (6-1) هفته گذشته پنج بار پیاپی پیروز شد و LSU را با نتیجه 20 بر 7 شکست داد ، و Kelen Mond و مدافع دفاعی Isaiah Spiller خطایی اعمال کردند که باعث شد 418 یارد در هر بازی قرار بگیرد. تیم ببرها (5-3) با باخت 42-13 مقابل آلاباما در کاسه آهنین به میدان رفتند و یک حمله متعادل را به رهبری بو نیکس ، مهاجم دومی انجام دادند.

Kickoff برای ناهار ET در Auburn ، Ala برنامه ریزی شده است. Aggies با 6.5 امتیاز در آخرین شانس A&M تگزاس برابر Auburn در کتاب ویلیام هیل ، مورد علاقه های شما است و بیش از حد برای کل امتیازات 48.5 است. قبل از اینکه اوبرن را در برابر A&M تگزاس انتخاب کنید ، پیش بینی های کالج فوتبال را از مدل SportsLine Projection بررسی کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود از رقبای برتر فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های خفیف ، بیش از 3500 دلار برای 100 بازیکن سود سودآور داشته است. او همچنین با فریاد 49-25 برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته از فصل فوتبال 2020 کالج ، که در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود کسب کرده است. هرکسی که پیروی کرده باشد بازگشت چشمگیری داشته است.

حالا این مدل در حال رفتن به Texas A&M برابر Auburn است. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس و روند فوتبال کالج برای Auburn در مقابل Texas A&M وجود دارد:

  • تگزاس A&M در مقابل آبرن: Agis -6.5
  • A&M تگزاس در مقابل آبرن با بیش از حد کمتر: 48.5
  • خط ارزی تگزاس A&M در مقابل آبرن: Aggies -240 ، ببرها +200
  • A&M: RB Ainias Smith در این فصل به طور متوسط ​​8.5 یارد در هر لمس است.
  • AU: WR آنتونی شوارتز در سه بازی گذشته 12 جلب برای 267 یارد دارد

چرا تگزاس A&M می تواند پوشش دهد

تیم جاده ای در هشت دیدار گذشته بین این تیم ها 7-1 برابر گسترش است و لوموند و اسپیلر با خط دفاعی روبرو می شوند که 407 یارد در هر بازی می دهد. آنها ترکیبی قدرتمند هستند و اسپیلر برای 784 یارد و شش TD عجله دارد ، در حالی که Mond برای 1573 و 16 امتیاز پرتاب کرده است. لوموند فقط با دو مهار توپ توپ را زیاد چرخاند و در این فصل فقط سه بار اخراج شد. این بازیکن خط حمله متکی به جالین ویدرمایر است که 32 برد در 342 یارد در تیم دارد.

اگی در چهار بازی اخیر خود حداقل با 11 امتیاز پیروز شده است و به خاطر آن تخلف با آینیاس اسمیت در X-Factor بازگشت. سرعت 5 فوت -10 دارای 29 گیرنده برای 348 یارد است و برای 187 یارد عجله کرده و هفت بار گل زده است. دفاع Agis در هر بازی 22 امتیاز را در اختیار شما قرار می دهد و توسط بادی جانسون ، مدافع حریف هدایت می شود که دارای 66 تیم ، دو کیسه و یک رهگیری است.

چرا آبرن می تواند پوشش دهد

اوبرن در 13 بازی اخیر خود به عنوان یک بازیکن خارج از خانه مقابل گسترش 10-3 برابر است و نیکس از زمان ورود به دانشگاه هر بازی را شروع کرده است. او برای 1854 یارد پرتاب کرد و با عجله 283 ، گزارش 14 TD. او یک جفت گیرنده پرواز برتر در ست ویلیامز دارد ، که تیم را با 580 یارد در 36 جلب هدایت می کند و آنتونی شوارتز ، که 46 بار در 566 دریافت از تیم دارد ، گیرنده اسلات Eli Stove یک خروجی مهم برای Nix است ، 31 ارسال برای 278 یارد.

این بازیکن خارجی در هفت مسابقه اخیر بین تیم ها 5-2 ATS است و حامیان زاکوبی مک کلین ، اوون پاپو و کلبی وودن می توانند در زمین بازی کنند. پاپو دارای دو کیسه ، رهگیری و ریکاوری است ، در حالی که مک کلین 77 تیم و دو کیسه دارد و وودن نیز سه سیو از QB انجام داده است. آنها می توانند یک زندگی پر سر و صدا برای موند ، که فقط 105 یارد پرتاب کرد ، ایجاد کنند ، در حالی که آگی در پیروزی 20-7 برابر LSU فقط 267 نفر را افزایش داد.

چگونه A&M Texas را در برابر Auburn انتخاب کنیم

مدل SportsLine بر اساس کل است و این مدل فرض می کند که تیم ها برای 47 امتیاز با هم ترکیب شوند. او همچنین می گوید که یک طرف گسترش تقریباً 60 درصد از زمان را نشان می دهد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی اوبرن را در برابر A&M تگزاس برنده می کند؟ و در کدام طرف از بودجه تخصیص یافته تقریبا 60 درصد از شبیه سازی ها؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا ببینید کدام طرف تگزاس A&M و Auburn گسترش یافته است تا پرش کند ، همه از مدل پیشرفته ، که بیش از 3500 دلار توسط همکاران توزیع فوتبال کالج ، دارای بالاترین امتیاز است ، و پیدا کردن.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر