شانس Oregon vs. Oregon State ، خط: انتخابات فوتبال کریسمس 2020 ، پیش بینی هفته 13 یک مدل اثبات شده


مسابقه رقابتی Pac-12 جمعه شب هنگامی برگزار می شود که اردک های 15 پوندی اورگن در ساعت 7:30 بعد از ظهر به مقصد نبرد با بیورگان ایالت اورگان سفر می کنند. اردک ها 3-0 شروع می کنند ، اما آنها مجبورند کارهای زیادی انجام دهند تا بتوانند به شکل پلی آف در دانشگاه و نه بازی های زیادی دست پیدا کنند تا تأثیرگذار باشند. Beavers 1-2 بازی را شروع کرد ، اما در آخرین بازی کالیفرنیا را شکست داد.

ویلیام هیل اسپورت بوک در آخرین شانس برابر اورگان برابر اورگان ، داک ها را با 13.5 امتیاز به عنوان علاقه مندی ها معرفی می کند. برای کل امتیازات پیش بینی شده 64 امتیاز تعیین شده است. قبل از انجام هرگونه انتخابات اورگن در برابر اورگان ، حتماً پیش بینی های مربوط به فوتبال دانشگاه را از مدل SportsLine اثبات شده مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در چهار سال گذشته به علاوه ، مدل رایانه ای خود در انتخابات عالی کالج فوتبال در برابر گسترش سلاح های هسته ای سود خیره کننده ای بیش از 3600 دلار برای 100 بازیکن کسب کرده است. او همچنین در 12 هفته برنامه فوتبال کالج برای 2020 ، 44-23 را فریاد می زند برای همه افراد دارای رتبه برتر ، در حال حاضر بیش از 1200 دلار سود کسب می کند. هرکسی که پیروی کرده است بازگشت عظیمی را دیده است.

حالا این مدل توجه خود را به Oregon vs. Oregon معطوف کرد. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس برای کالج فوتبال Oregon در مقابل Oregon آورده شده است:

  • توزیع اورگان در مقابل اورگان: اردک -13.5
  • بیش از حد اورگان در مقابل ایالت اورگان: 64 امتیاز
  • اورگن در مقابل اورگان: اردک -550؛ Beavers +400
حتما بخوانید:
میزان شیوع ژنیکوماستی چقدر است؟

آنچه باید درباره اورگان بدانید

اردک ها در این فصل شروع سریع هجومی را شروع می کنند. آنها به طور متوسط ​​38.7 امتیاز و در کل کمتر از 500 یارد بازی ضعیف داشتند. دو پیروزی اول اورگان برابر استنفورد (35-14) و واشنگتن ایالت (43-29) دو رقمی بود ، اما اردک هفته گذشته مقابل چیپ کلی مربی سابق ترسید زیرا UCLA با شکست 38-35 او را بسیار رقابتی کرد.

Quarterback Tyler Shough با پرتاب 873 یارد و هشت تاچ داون موثر است. سی جی وردل اردک ها را با 241 یارد و سه لمس زمینی روی زمین راه می برد. اردک ها در این رقابت و در 11 بازی از 12 بازی گذشته 11 بازی برابر اورگان به عنوان یک کل پیروز شده اند.

آنچه باید درباره ایالت اورگان بدانید

Beavers در حمله متعادل بود و حدود 190 یارد در هر بازی پرتاب می کرد و با عجله 165 حرکت می کرد. Germar Jefferson یک نیروی زمینی بود. این نوجوان در مجموع پنج تاچ داون به ثمر رساند و حداقل 120 یارد در هر بازی دوید. او هفته گذشته در پیروزی برابر کال از یک خط سریع 18-196-1 بیرون آمد.

ایالت اورگان در برابر گسترش 2-1 برابر است و در این فصل یک برند خارجی ATS 2-0 دارد. علی رغم موفقیت کلی اورگان در این سری اخیر ، بیبرز اخیراً چندین بار از او حمایت کرده است. آنها سال گذشته 14 نفر باختند ، در سال 2016 باعث اختلال شدند و همچنین آن را در 10 و 2013 و 2015 نگه داشتند.

حتما بخوانید:
شانس دوک در برابر ایالت میشیگان ، خط: قهرمانان کلاسیک کلاسیک 2020 ، پیش بینی های یک مدل اثبات شده

نحوه قرعه کشی اورگن در مقابل اورگان

این مدل 10،000 بار Oregon را در برابر Oregon شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این مدل بر اساس مقدار کل است و همچنین یک انتخاب توزیع نقطه ایجاد می کند که بیش از 60 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی در مقابل اورگان برنده اورگان است؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته در بیش از 60 درصد شبیه سازی است؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام یک از سلاح های گسترش Oregon در برابر Oregon جهش می کند و همه اینها از مدل پیشرفته است که در رتبه بندی خود برای بالاترین رتبه در دانشگاه بیش از 3600 دلار است و می فهمید.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید