شانس Oregon vs California، line: کالج های فوتبال 2020 ، پیش بینی های هفته 14 یک مدل اثبات شده


اردک های اورگن و خرس های طلای کالیفرنیا که دارای 23 رتبه هستند ، در یک بازی Pac-12 از ساعت 19 عصر روز شنبه در ورزشگاه یادبود کالیفرنیا کالیفرنیا به مصاف هم می روند. کالیفرنیا در خانه 0-3 و در خانه 0-1 است ، در حالی که اردک ها در مجموع 3-1 و در بازی 1-1 هستند. اورگان در این فصل با میانگین 38.5 امتیاز در هر بازی وارد بازی شنبه شد ، در حالی كه كالیفرنیا فقط 20.0 امتیاز داشت.

اردک ها در آخرین احتمال کالیفرنیا در برابر اورگان از ویلیام هیل اسپورت بوک با 9 امتیاز سود بردند و امتیاز 58.5 است. قبل از اینکه وارد هر انتخاب Oregon در برابر کالیفرنیا شوید ، می خواهید پیش بینی های فوتبال دانشگاه را از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خاص آن رقمی بالغ بر 3500 دلار برای 100 دلار بازیکن از همتایان بالاترین فوتبال خود در برابر گسترش سلاح ها ، سود خیره کننده ای کسب کرده است. او همچنین فریاد 49-25 را برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته فصل فوتبال کالج 2020 ، در حال حاضر نزدیک به 1300 دلار سود آورده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

حالا این مدل در برابر اورگان به کالیفرنیا می رود. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس فوتبال کالج برای کالیفرنیا در مقابل اورگان آورده شده است:

  • توزیع بین کالیفرنیا و اورگان: Oregon -9
  • کالیفرنیا و اورگان بیش از حد زیر: 58.5 امتیاز
  • خط ارزی کالیفرنیا در برابر اورگان: کالیفرنیا +260 ، اورگان -330

آنچه باید درباره کالیفرنیا بدانید

خرس های طلایی جمعه گذشته در کوارتر چهارم یک ضربه PAT را مقابل کاردینال استنفورد از دست ندادند و او برگشت تا آنها را تعقیب کند. کالیفرنیا 24 بر 23 مغلوب استنفورد شد. علی رغم شکست ، کالیفرنیا خواندن های شدیدی از RB دیمین مور داشت که در 10 مسابقه 121 یارد را در زمین گرفت و QB Chase Garbers که علاوه بر بلند کردن 51 یارد به زمین ، در 29 تلاش برای دو TD و 151 یارد رفت.

کالیفرنیا در شش بازی اخیر خود مقابل تساوی 4-2 است ، اما “خرس های طلایی” در خانه سخت جنگیدند. در واقع ، کالیفرنیا در هفت بازی گذشته خود در خانه فقط 1-6 ATS دارد.

آنچه باید درباره اورگان بدانید

صحبت از بازی های نزدیک است: نزدیک بود ، اما برای اردک ها سیگاری وجود نداشت ، زیرا آنها جمعه گذشته با 41-38 در برابر Beavers State Oregon سقوط کردند. هیچ کس یک بازی تهاجمی توهین آمیز به Oregon نداشت ، اما اردک ها از چند بازیکن نتیجه گرفتند ، از جمله TE Hunter Kampmoyer ، RB Cyrus Habibi-Likio و WR Jaylon Redd. پرتاب WR Devon Williams از تایلر شاو از 60 متری در کوارتر دوم یکی از خاطره انگیزترین لحظات شب را رقم زد.

برخی از آمارهای توهین آمیز را که باید پشت سر خود نگه دارید در حالی که تماشا می کنید: خرس های طلایی با داشتن تنها هفت مورد در فصل ، هشتمین وضعیت بد در کل کشور است. برای بدتر کردن وضعیت کالیفرنیا ، اردک ها در مورد حیاط بازی ها با میانگین 491.8 در رده 14 کشور قرار دارند.

چگونه کالیفرنیا را در برابر اورگان بسازیم

این مدل 10 هزار بار کالیفرنیا را در برابر اورگان شبیه سازی کرده است و نتایج آن موجود است. می توانیم به شما بگوییم که مدل کج می شود و همچنین یک نقطه توزیع نقطه ایجاد می کند که بیش از 60 درصد از شبیه سازی ها را می زند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی اورگان را مقابل کالیفرنیا برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 60 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>