شانس NFL Week 13: Titans Coverage vs. Browns، Saints edge Falcons، Rams over Cardinals


هفته 12 فصل NFL 2020 رسماً در کتاب ها موجود است و طولانی ترین هفته در تاریخ NFL بود. بالتیمور ریونز و پیتسبورگ استیلرز سرانجام این هفته چهارشنبه را به پایان رساندند زیرا بن روتلیسبرگر و شرکت با برتری 19-14 فرار کردند. در مورد انتخاب هایم ، من وقتی کاملاً صحبت می کنم مسلط هستم ، اما وقتی صحبت از توزیع می شود بسیار خوش شانس بودم. پس از گذراندن بیشتر بازی به صورت دو رقمی ، سران کانزاس سیتی نتوانستند 3.5 امتیاز در برابر Tampa Bay Buccaneers را جبران کنند ، عدم صحت بیکر میفیلد در سوم و اینچ در سه ماهه چهارم هزینه ای برای من در برابر Jagunsville Jaguars داشت ، و سپس Isaiah Simmons برای من هزینه بالقوه ای داشت. پیروزی به لطف یک پنالتی مشکوک که منجر به گل پیروزی در زمین برای میهن پرستان نیوانگلند شد. فقط ضررهای وحشیانه. با این حال ، Tennessee Titans را صدا کردیم ، که با دادن یک بازی نزدیک به مینه سوتا وایکینگ ها ، ایندیاناپولیس کلتس و کارولینا پانترز را ناراحت کرد.

متأسفانه ما این هفته “فوتبال پنجشنبه شب” را دریافت نمی کنیم ، اما هنوز بسیاری از مسابقات دیگر برای نگرانی وجود دارد. در زیر پنج عکس برتر از هفته سیزدهم و پس از آن بقیه اعضای گروه به شما ارائه می دهم. بریم داخل

تمام شانس های مسابقات NFL از طریق William Hill Sportsbook است.

ثبت پنج انتخاب اول: 25-34-1
رکورد کلی ATS: 87-83-5

یکشنبه ، ساعت 1 بعد از ظهر ET (CBS)

سلام شاه هنری. قهرمانان حاکم یکشنبه گذشته در 17 مسابقه در برابر کلت ها هجوم آوردند و 178 یارد و سه لمس داشتند و هر سه نتیجه – به همراه 140 یارد – در نیمه اول به دست آمد! دریک هنری با پیشرفت فصل به سادگی در حال پیشرفت است و آماری برای اثبات آن وجود دارد.

در دسامبر و ژانویه 2018 (از جمله مرحله پلی آف) ، هنری همه بازیکنان را در حملات در هر بازی (23.1) ، محوطه های سریع در هر بازی (135.0) و درخشش سریع (16) هدایت کرد. اگر کنجکاو باشید ، این سرعت 16 بازی 2160 متری است و رکورد NFL در حیاط های پر سرعت برای یک فصل 2،105 رکورد است که توسط اریک دیکرسون در سال 1980 ثبت شده است. هنری “نیمه دوم فصل” خود را در این بزرگ آغاز کرد یکشنبه گذشته و ما می توانستیم چیزی مشابه این یکشنبه را در برابر دفاع ببینیم ، که هفته گذشته 128 یارد سریع به جیمز رابینسون داد. براون ها در هفته 12 با پیروزی 27-25 برابر جگوارها موفق به فرار شدند ، اما این یک بازی بود که براون ها باید برتری خود را بدست می آوردند. در حالی که نیک چوب و جارویس لندری فوق العاده بودند ، میفیلد باز هم ناسازگار بود و دفاع کلیولند باعث شد مایک گلنون – که از سال 2017 بازی را شروع نکرده بود – بسیار خوب به نظر برسد. براون ها در شش بازی اخیر خود برابر 1-5 هستند و اختلاف -21 امتیازی دارند. این باعث می شود آنها فقط تیم دوم 8-3 (یا بهتر) باشند که در دوره Super Bowl از 11 بازی جلوتر است. من مشتاقانه منتظر تماشای مبارزه هنری و چوب هستم ، اما تیتان ها هفته گذشته مقام اول AFC South را بدست آوردند و به عقب نگاه نمی کنند.

نتیجه تخمینی: تیتان ها 31-24

کدام تیم ها را باید در این هفته با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان Super Bowl شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش تمام بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیقاً را از مدل تحسین شده دریافت می کنید ، که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است.

یکشنبه ، ساعت 1 بعد از ظهر ET (CBS)

در جریان پیروزی 45-26 کلت ها در روز یکشنبه گذشته ، اتفاق زیادی نیفتاد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، دفاع کلت ها برای حفظ هنری تلاش می کرد ، دومی چندین نمایش عالی توسط ای جی براون و کوری دیویس را واگذار کرد ، ستاره سمت چپ آنتونی کاستونزو مجروح شد ، که باعث آسیب رساندن به خط شد ، و فیلیپ ریورز دقیق نبود. . هر بازیکن خط حمله دارای وقفه در بازی است ، اما برخی از پرتاب های ریورز از نظر قانونی مرا تکان داد.

ریورز به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه انگشت روز چهارشنبه تمرین نکرد و کاستونزو به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو جلسه تمرینی را از دست داد. من مطمئن هستم که ریورز این کار را یکشنبه انجام خواهد داد ، اما این تیم کلتس خراب است و فعلا کار زیادی برای آنها وجود ندارد.

در مورد تگزاسی ها ، آنها از 41-25 انفجار شیر دیترویت در روز شکرگذاری بیرون می آیند. دشاون واتسون یکی از بهترین بازی های فصل خود را ثبت کرد زیرا 17 گل از 25 پاس گل برای 318 یارد و چهار تاچ داون انجام داد. او در زمین انداختن توپ غیرقابل توقف بود و در پایان سرمربی شیرها مت پاتریشیا و مدیرعامل باب کوین اخراج شدند – که طرفداران شیرها بسیار سپاسگزار بودند. به نظر می رسید که تگزاسی ها در حال افزایش هستند ، اما سپس ویل فولر ستاره میدان وسط و بردلی رابی کرنر برای ادامه فصل به دلیل تخلفات PED حذف شدند. اینها ضربه های بزرگ در هر دو طرف توپ است ، اما تگزاسی ها در یک هفته طولانی قرار دارند و در حال پیروزی دو بازی هستند. تاریخچه اخیر نشان می دهد كه كلت ها باید یك پیروزی ریكوشه را به ثبت برسانند و گسترش آن را بپوشانند ، اما چه زمانی این فصل منطقی را دنبال كرد؟ من می خواهم شلوار جین را برای ناراحتی کلت ها بیاورم.

نتیجه تخمینی: تگزاس 23-21

یکشنبه ، ساعت 13:00 ET (روباه)

در مورد ضرب و شتم مقدسین یک تیم Denver Broncos که یک بازیکن خط حمله نداشت زیاد لازم نیست صحبت کنیم ، اما وای ، آن شاهین ها چطور؟ پیروزی 43-6 مقابل لاس وگاس رایدرز مطمئناً چشمگیر است ، اما پنج گردش تیم John Gruden به آنها کمک کرد. آیا شاهین ها ریتم خود را پیدا کردند یا ما به عنوان یک استثنا به پیروزی هفته 12 در آتلانتا نگاه خواهیم کرد؟ فقط دو هفته پیش ، مقدسین Falcons را 24-9 منفجر کردند ، اگرچه تیزام هیل اولین بازی NFL خود را به عنوان بازیکن خط حمله انجام داد. او 233 یارد پرتاب کرد ، اما در حالی که 10 بار برای 51 یارد و دو تاچ تاون عجله کرد ، با پاهای خود واقعا شاهین را آزار داد. Saints در یک سری هشت بازیه برای بردن به سر می برند و به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از علاقه مندان به نفع خود در NFC هستند – حتی با خط حمله بازیکنان پشتیبان خود. من انتظار دارم این مسابقه دوم نزدیکتر باشد ، اما خط 2.5 امتیاز را خیلی دوست دارم.

نتیجه تخمینی: مقدسین 27-23

یکشنبه ، 4:05 ب.ظ ET (روباه)

من به طور معمول از این بازی NFC West دور می مانم ، اما نگران شانه کایلر موری هستم. کاملاً واضح بود که او در پایان باخت آریزونا به سیاتل سی هاوکس با او می جنگد ، سپس در هنگام باخت میهن پرستان به کاردینالز در روز یکشنبه ، فقط 170 یارد پرتاب کرد. به نظر نمی رسد موری همان سلاح تهدید مضاعف باشد ، زیرا پس از ثبت حداقل 10 حمله در هر چهار بازی قبلی ، در هر دو بازی گذشته تنها 5 بار عجله کرده است. زیر نظر شان مک وی ، برج حمل 6-0 در برابر گسترش برابر کاردینال ها است و به طور متوسط ​​15.2 امتیاز در هر بازی را پوشش می دهد. این استثنایی است. آنها هفته گذشته مقابل سانفرانسیسکو 49ers خارج شدند ، اما اگر موری 100 درصد سالم نباشد باید بهبود یابد. او در تمرین روز چهارشنبه دوباره یک شرکت کننده محدود بود.

نتیجه تخمینی: برج حمل 31-26

دوشنبه ، 8:15 PM ET (ESPN)

صورتحسابها مربوط به سانفرانسیسکو است … آنها پس از اعمال محدودیت های جدید در سانتا کلارا ، راهی آریزونا شدند. آیا به خاطر دارید که وقتی بوفالو ماه گذشته در این ساختمان بازی می کرد چه اتفاقی افتاد؟

چه کسی می داند آیا آنها انگیزه انتقام این باخت سنگین در استادیوم ایالتی فارم را دارند یا خیر ، اما لایحه ها در واقع مواردی دارند. آنها با شکست 10 هفته ای مقابل لس آنجلس شارژر با نتیجه 27 بر 17 شکست خوردند. بوفالو در سه بازی اخیر خود حداقل 27 امتیاز کسب کرده است ، در حالی که 49 بازیکن یک بار با نیک مولنس در مرکز در سه هفته گذشته چیزی بیش از 20 امتیاز کسب کرده اند. هفته گذشته شکست دادن Aries کافی بود ، اما فکر نمی کنم 49 بتواند از عهده امتیازات برآید. بوفالو در هر سه بازی اخیر خود به میدان رفته است و من فکر می کنم آنها دوشنبه شب موفق به انجام چهار بازی مستقیم شدند.

نتیجه تخمینی: BUF -1 ، حسابهای 27-23

عکسهای دیگر از هفته سیزدهم

Raiders (-8) 28-17 over Jets
دلفین ها (-11.5) 30-10 بیش از بنگالی ها
Lions (+3) 23-21 over Bears
وایکینگ ها 27-24 بیش از Jaguars (+10.5)
Seahawks (-10) 31-20 بیش از غول ها
شارژرها (PICK) 26-24 بیش از Patriot
Packers (-8.5) 30-21 over Eagles
رئیس 34-24 بیش از Broncos (+14)

به روز رسانی:

واشنگتن در استیلرز (خاموش)
گاوچران در Ravens (خاموش)
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>