شانس NFL هفته 12 ، انتخاب: خط کابوی ها – واشنگتن افزایش می یابد و واکنش های بیشتر از هفته 11


این آخر هفته در NFL هیجان های مطلق داشتیم! درریک هنری و تیتان های تنسی در وقت های اضافی بالنتیمور ریونز را ناک اوت کردند ، رقبای خود در AFC جنوبی ، ایندیاناپولیس کلت نیز در وقت های اضافه بر Green Bay Packers پیروز شدند و لیدرهای لاس وگاس بار دیگر سران کانزاس سیتی را هدایت کردند ، اما پاتریک ما برای پاتریک ما گلزنی کرد تا سرانجام انتقام رقبای خود را بگیرد. ما همچنین ضررهای تکان دهنده ای داشتیم ، از جمله دلفین های میامی برای اولین بار در دوران برایان فلورس از درو لاک و دنور برونکوس به عنوان علاقه مندی شکست خوردند و کابوی های دالاس با پیروزی برابر وایکینگ ها در مینه سوتا اولین پیروزی جاده ای خود در فصل 2020 را کسب کردند. بیایید نگاهی به واکنش وگاس در برابر برخی از این بازی های عالی بیندازیم.

روز جمعه ، ما خطوط جستجوی 12 هفته ای را جستجو کردیم که کتاب ورزشی ویلیام هیل برای هر کسی که هفته گذشته را در نظر داشته باشد ، در دسترس داشت. بعد از اینکه رسماً وارد هفته دوازدهم شدیم ، شاهد حرکت خطی بودیم. در زیر بزرگترین هکهای هفته را از طریق شماره های lookahead بررسی خواهیم کرد و بررسی خواهیم کرد که چرا خط جابجا شده و آیا محو شدن حرکت گفته شده آیا ارزشی دارد. اما اول ، در اینجا اسپرد فعلی ، خطی که یکشنبه شب دوباره بازگشایی شد و تعداد نگاه برای هر بازی است. تمام شانس های NFL با کمک مهربان ویلیام هیل همراه است.

عکس ردیف از هفته 12

HOU در DET

HOU -2.5

HOU -2.5

قابل استفاده نیست

در DAL بود

از -3

از -2.5

از 1

BAL و PIT

درآمد -4

PIT -3.5

درآمد -2.5

LAC در BUF

BUF -5.5

BUF -5.5

BUF -5.5

وزارت کشور در نیویورک

وزارت کشور -7

وزارت کشور -7

وزارت کشور -7

AZ تا NE

AZ -2.5

AZ -2.5

AZ -2

NYG به CIN

NYG -5.5

NYG -5.5

CIN -2.5

LV به ATL

LV -3

LV -3

انتخاب کنید

CLE در JAX

CLE -6.5

CLE -7

CLE -6

ماشین در MIN

MIN -4

MIN -4

MIN -4

ده در IND

IND -4

IND -3.5

IND -4

نه در DEN

NOT -5.5

NO -6

NO -6

SF در LAR

LAR -7.5

LAR -7

LAR -7

KC در سل

KC -3

KC -3

KC -2.5

CHI در گیگابایت

GB -8.5

GB -8

GB -7.5

SEA در PHI

SEA -5.5

SEA -5

SEA -5

واشنگتن در گاوچران ها

جریان: DAL -3 | دوباره باز کنید: DAL -2.5 | Lookahead: DAL -1

چرا حرکت می کند: کابوی ها در اولین بازی هفته 5 و اولین مسابقه فصل خود در روز یکشنبه پیروز شدند و وایکینگ ها را با نتیجه 31-28 به زمین انداختند. این یک تلاش تیمی کاملاً خوب بود زیرا Ezekiel Elliott برای اولین بار در این فصل از مرز 100 یارد عبور کرد و یک پاس لمسی گرفت ، اندی دالتون سه ضربه را انداخت و هر دو Amari Cooper و CeeDee Lamb در میزبان بازی کردند. ناگهان ، هر چهار تیم NFC East در هفته 12 با سه پیروزی به میدان می روند. این تقسیم بندی همه برای ادعا است ، اما پیروزی کابوی ها در روز یکشنبه مطمئناً باعث افزایش افکار عمومی شد. گاوچران ها در شرف انتقام این شکرگذاری هستند. ماه گذشته ، واشنگتن 25-3 بر دالاس سلطه داشت و همچنین دالتون را با یک شوک ناخوشایند از بازی خارج کرد. یک پیروزی در تقسیمات می تواند به طور بالقوه دالاس را در جایگاه اول NFC شرق قرار دهد ، حتی اگر آخرین یک هفته زودتر باشد.

دوره محو شدن؟ من از این بازی هیجان زده ام ، اما الان به سمت گاوچران ها متمایل شده ام. تنها پیروزی چشمگیر واشنگتن در این فصل برابر دالاس رقم خورد – زمانی که کابوی ها هنوز در تلاش بودند زندگی بدون اردک پرسکوت را درک کنند. تحت تأثیر پیروزی 20-9 واشنگتن مقابل سین ​​سیناتی بنگال در روز یکشنبه سخت است ، زیرا این احساس وجود داشت که تیم زک تیلور در نیمه اول آنها را از هر نظر شکست می دهد. تازه نفس جو بورو برای تأمین پیروزی مجبور شد از بازی خارج شود و متأسفانه دقیقاً همین اتفاق افتاد.

جریان: NYG -5.5 | دوباره باز کنید: NYG -5.5 | Lookahead: CIN -2.5

چرا حرکت می کند: بارو با مصدومیت شدید زانو در هنگام باخت روز یکشنبه به واشنگتن سقوط کرد و متأسفانه MRI روز دوشنبه آنچه همه از آن می ترسند را تأیید کرد. طبق گزارش جیسون لا کانفورا ، NFL Insider CBS Sports ، MRI تایید کرد که بورو علاوه بر ACL ، MCL را در زانوی چپ خود پاره کرده است. او اکنون در سال 2021 تحت عمل جراحی ترمیمی و توانبخشی قرار خواهد گرفت. بورو دلیل اصلی رقابت این تیم بنگال بود ، زیرا وی در 9 بازی اول خود در مجموع پنج بار برای 300 یا بیشتر حیاط پرتاب کرد. این توسط یک تازه کار به مقام دوم تاریخ NFL گره خورده است. با حذف بارو ، انتظار داشته باشید رایان فینلی خط حمله خط حمله جدید بنگال را به دست بگیرد. در اقدامی محدود در روز یكشنبه ، او 3 پاس از 10 پاس را برای 30 یارد و یك ترانزیت انجام داد.

دوره محو شدن؟ فکر نمی کنم شما چاره ای داشته باشید: باید با غول ها سوار شوید. با توجه به اینکه بارو دیگر برای سال کار نمی کند و جو میکسون در IR کار نمی کند ، این تیم بنگال یکی از بدترین تیم های لیگ خواهد بود. غول ها امسال برای Super Bowl رقابت نخواهند کرد ، اما آنها بهتر از بنگالی ها هستند.

جریان: LV -3 | دوباره باز کنید: LV -3 | Lookahead: انتخاب کنید

چرا حرکت می کند: Raiders ممکن است یکشنبه شب با چهار امتیاز به رئیسی ها باخته باشد ، اما به نوعی احساس پیروزی می کند. Raiders اوایل سال جاری اولین بازی خود را با Heads به پیروزی رساند و سپس Mahomes برای بردن آنها به خانه به یک نتیجه پیروزی احتیاج داشت. این اولین باخت Raiders طی چهار هفته بود و آنها به یکی از ثابت ترین تیم های لیگ تبدیل شدند. همچنین لازم به ذکر است که درک کار فوق العاده خوب بازی می کند. در مورد شاهین ها ، آنها به هیچ وجه ترسناکترین دفاع در لیگ را ندارند ، اما مجبور بودند که با یک اسلحه سختگیر / تیم ویژه روبرو شوند که اولین بازیکن خط حمله خود است. در عوض ، تیسوم هیل بیرون آمد و 18 از 23 پاس گل را برای 233 یارد انجام داد ، و همچنین در حالی که نیواورلئان ساینتس به یک پیروزی 15 امتیازی رسید ، برای 51 یارد و دو تاشاند عجله کرد. مت رایان نیز سخت تلاش کرد و فقط 19 پاس از 37 پاس گل را برای 232 یارد انجام داد و دو بار توقیف کرد. این یک سفر وحشتناک برای شاهین های اطراف بود.

دوره محو شدن؟ من این حرکت خط را محو نمی کنم. ممکن است برخی تصور کنند که Raiders می توانند پس از از دست دادن احساسات بازی کنند ، اما من متفاوت نگاه می کنم. من فکر می کنم Raiders احساس می کنند یکی از بهترین تیم های لیگ هستند و می خواهند عصبانیت خود را روی شاهین های پایین خاموش کنند.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
تربیت و اصول آموزش سگ ها بخش دوم - بیمارستان دامپزشکی درینبیمارستان دامپزشکی درین

دیدگاهتان را بنویسید