[ad_1]

تیم UMass Lowell River Hawks در ساعت 4:30 بعد از ظهر روز پنجشنبه در ورزشگاه Mohegan Sun Arena به مصاف NC State Wolfpack می رود. River Hawks 1-2 است ، در حالی که NC State 2-0 است. این برنامه ها قبلاً هرگز پخش نشده است ، اما هر دو فراتر از انتظارات ابتدای فصل بسکتبال 21-2020 است.

رودخانه هاوکس در دو بازی از سه بازی تاکنون پوشش داده است و ایالت NC به راحتی به عنوان محبوب ترین موارد در هر دو بازی اول خود پوشش داده است. Wolfpack در آخرین شانس NC State در مقابل UMass Lowell از William Hill Sportsbook از 17 امتیاز بهره مند شده است و میزان افزایش قیمت در 152 تعیین شده است. پیش بینی های بسکتبال از مدل SportsLine.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال Division I را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. طی چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال در رتبه بندی بالا در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 سریع شروع کرد و 4-1 در بالاترین امتیاز خود رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. همه کسانی که او را دنبال می کردند بازگشت عظیمی را دیدند.

اکنون این مدل توجه خود را به NC State در برابر UMass Lowell معطوف کرده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا برخی از شانس های بسکتبال کالج برای UMass Lowell در مقابل NC State آورده شده است:

  • توزیع NC State در مقابل UMass Lowell: NC State -17
  • ایالت NC و UMass Lowell بیش از حد: 152 امتیاز
  • ایالت NC در برابر خط ارزی UMass Lowell: NC State -2400 ، UMass Lowell +1100

آخرین شانس:

Wolfpack -17

آنچه باید درباره ایالت NC بدانید

جمعه هفته گذشته NC State در خانه مقابل North Florida Ospreys بازی خوبی انجام داد ، زیرا این تیم به پیروزی 86-51 دست یافت. NC State دو رقمی از چهار بازیکن دریافت کرد: F Jericole Hellems (17) ، G Cam Hayes (13) ، F DJ Funderburk (11) و F Manny Bates (10).

فاندربورک قبل از فصل به طور متوسط ​​12.8 امتیاز و 6.1 ریباند در هر بازی داشت. او و بیتس یک دیدار دشوار برای رودخانه هاوکس خواهد بود. UMass Lowell کسی را در این لیست اندازه گیری نمی کند که بالاتر از 6 فوت 8 باشد ، Funderburk 6 فوت 10 است ، در حالی که Bates 6 فوت 11 است.

آنچه شما باید در مورد UMass Lowell بدانید

در همین حال ، UMass Lowell روز یکشنبه با سقوط 74-64 در برابر اوتهای ایالات متحده گام برداشت. گارد اوبادیا نوئل بازی سختی داشت و در 40 دقیقه حضور در زمین با 15 امتیاز کار را به پایان رساند و چهار بار توپ را چرخاند. با این حال ، نوئل همچنان 24.0 امتیاز ، 6.7 ریباند و 3.7 پاس گل در هر بازی داشت و فقط در 19 تلاش برای شوت زدن در باخت سنگین هفته گذشته به ایلینوی ، 35 امتیاز را کاهش داد.

چگونه می توان ایالت NC را در برابر UMass Lowell ایجاد کرد

این مدل 10 هزار بار NC State را در برابر UMass Lowell شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این مدل به کل متمایل شد و همچنین یک گزینه توزیع نقطه ایجاد کرد که تقریباً 70٪ از شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی ایالت NC را در مقابل UMass Lowell برنده می شود؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته در نزدیک به 70 درصد شبیه سازی هاست؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا ببینید کدام طرف UMass Lowell در برابر ایالت NC گسترش یافته است تا روز پنجشنبه ، همه از مدل پیشرفته ، که در رتبه بندی خود برای بالاترین رتبه بندی بسکتبال در چهار سال اخیر نزدیک به 2600 دلار افزایش یافته است ، گسترش یابد و پیدا کنید خارج از.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir