[ad_1]

یوتا یوتس و واشنگتن هاسکی در ساعت 7:30 بعد از ظهر روز شنبه در زمین هواپیمایی آلاسکا در ورزشگاه هاسکی در یک برخورد Pac-12 به مصاف هم می روند. واشنگتن در مجموع 2-0 و در خانه 2-0 است ، در حالی که یوتس در مجموع 0-1 است و اولین حضور خود را در این فصل در مسابقات انجام می دهد. یوتا در 5 بازی اخیر خود در ماه نوامبر 4-1 نتیجه دارد ، در حالی که واشنگتن در 20 بازی اخیر خانگی خود 18-2 است.

هاسکی ها از آخرین امتیازات یوتا مقابل واشنگتن از کتاب ورزشی ویلیام هیل از هفت امتیاز بهره مند شده اند و میزان افزایش 48.5 تعیین شده است. قبل از ورود به هر یک از گزینه های واشنگتن در برابر یوتا ، می خواهید پیش بینی فوتبال دانشگاه را از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طی چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود از رقبای برتر فوتبال در برابر گسترش سلاح های سرشار ، سود خیره کننده ای بیش از 3600 دلار برای 100 دلار بازیکن کسب کرده است. او همچنین در 12 هفته برنامه فوتبال کالج برای 2020 ، 44-23 را فریاد می زند برای همه افراد دارای رتبه برتر ، در حال حاضر بیش از 1200 دلار سود کسب می کند. هر کسی که آن را دنبال کرده باشد ، بازگشت چشمگیری داشته است.

اکنون این مدل در برابر یوتا به واشنگتن می رود. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس برای کالج فوتبال یوتا در برابر واشنگتن آورده شده است:

  • گسترش یوتا در برابر واشنگتن: واشنگتن -7
  • یوتا و واشنگتن بیش از حد زیر: 48.5 امتیاز
  • خط ارزی یوتا در مقابل واشنگتن: واشنگتن -280 ، یوتا +230

آنچه باید درباره واشنگتن بدانید

واشنگتن در آخرین بازی خود با برتری 44-27 برابر Wildcats آریزونا به میدان رفت. کوارتر دیلن موریس عملکرد خوبی در پیروزی واشنگتن داشت و از 25 پاس منجر به گل برای 230 یارد و دو تاچ داون 15 گل زد. ریچارد نیوتن نیز روز خوبی را سپری کرد و برای 81 یارد و دو نتیجه مقابل آریزونا عجله کرد.

واشنگتن روز شنبه وارد نبرد Pac-12 شد و این فصل به طور متوسط ​​440.0 یارد در هر بازی تخلف داشت. در طول سال ها ، هاسکی ها نیز در برابر جوت ها عملکرد خوبی داشته اند. در واقع ، واشنگتن در هشت بازی اخیر خود مقابل یوتا 6-2 به تساوی رسیده است.

آنچه باید درباره یوتا بدانید

در همین حال ، یوتا نتوانست فصلی برابر قاره تروا USC باز کند و با نتیجه 33 بر 17 شکست بخورد. نقل و انتقالات کارولینای جنوبی ، جیک بنتلی در اولین شروع حضور در یوتس با مشکل روبرو شد و فقط 171 یارد پرتاب کرد و دو بار در برابر تروجان ها قرار گرفت. بنتلی در روز شنبه در مقابل نایب قهرمان ناچیز واشنگتن که 172.0 یارد را برای یک بازی در این فصل رد کرده و در رده هفتم کشور قرار دارد ، نیاز به عملکرد بهتر دارد.

علیرغم آخرین شکست ، Utes با اطمینان می تواند مسابقه روز شنبه را وارد کند. این به این دلیل است که یوتا در شش بازی اخیر خود مقابل واشنگتن 4-2 مغلوب نتیجه است. علاوه بر این ، یوتس در 10 بازی اخیر خود مقابل حریف Pac-12 8-2 ATS دارد.

چگونه یوتا را در برابر واشنگتن بسازیم

این مدل 10 هزار بار واشنگتن را در برابر یوتا شبیه سازی کرده است و نتایج آن موجود است. می توانیم به شما بگوییم که مدل در حال کج شدن است و همچنین می گوید که یک طرف گسترش در بیش از 50 درصد شبیه سازی است. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی واشنگتن را در برابر یوتا برنده می کند؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته در بیش از 50 درصد شبیه سازی است؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا ببینید به کدام طرف گسترش یوتا علیه واشنگتن روی می آوریم ، همه اینها از مدل پیشرفته است که بیش از 3600 دلار در رتبه بندی خود برای بالاترین رتبه بندی در کالج دارد و می فهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir