[ad_1]

نبرد برای Pac-12 روز شنبه بین یوتا یوتس و Beavers ایالات متحده در اورگان در ساعت 10:30 بعد از ظهر در ورزشگاه رایس-اکلس برگزار می شود. به طور کلی یوتا 0-2 است ، در حالی که ایالت اورگان 2-2 است. یوتا در 9 بازی اخیر خود در زمین چمن مصنوعی برابر تساوی 8-1 است. Beavers در 6 بازی اخیر خود به عنوان برون مرزی مقابل گسترش 6-0 قرار دارد.

یوتس در آخرین شانس یوتا مقابل ایالت اورگان از ویلیام هیل اسپورت بوک با 11.5 امتیاز بهره گرفت و افزایش 51.5 است. قبل از انجام هر انتخابی برای اورگان در برابر یوتا ، می خواهید پیش بینی های مربوط به فوتبال دانشگاه را از مدل اثبات شده در SportsLine مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خاص آن رقمی بالغ بر 3500 دلار برای 100 دلار بازیکن از همتایان بالاترین فوتبال خود در برابر گسترش سلاح ها ، سود خیره کننده ای کسب کرده است. او همچنین فریاد 49-25 را برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته فصل فوتبال کالج 2020 ، در حال حاضر نزدیک به 1300 دلار سود آورده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

اکنون این مدل توجه خود را به ایالت اورگان در برابر یوتا معطوف کرده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس برای یک کالج فوتبال برای یوتا و اورگن آورده شده است:

  • توزیع اورگان و یوتا: Utes -11.5
  • ایالت اورگان و یوتا با بیش از حد مجاز: 51.5 امتیاز
  • ایالت اورگان و خط ارزی یوتا: Utes -420 ، Beavers +320

آنچه باید درباره ایالت اورگان بدانید

Beavers هفته گذشته با 41-38 ناراحتی از رقیب Oregon به میدان رفت. خط حمله ترکستان گبیا در پایان این بازی از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد و جای تردید است که او این هفته مقابل یوتس بازی کند. اگر Gebbia نتواند بازی کند ، Beavers موقعیت نولان را شروع می کند.

ایالت اورگان ، که در حال بازگشت است ، ژرمار جفرسون چهار بازی سریع متوالی با 100 یارد ، طولانی ترین سری فعال در کشور دارد و در تلاش است تا به اولین کراش تبدیل شود که با پنج نمایش متوالی 100 حیاط مقابل دشمنان از کنفرانس بعد از استیون جکسون نزدیک به دو دهه پیش

آنچه باید درباره یوتا بدانید

کایل ویتینگام و یوتس برای اولین بار از سال 2007 0-2 می شوند. مربیان دفاعی بسیار جوان هستند که فقط دو بازیکن اولیه را برگردانده اند و دارای ذخیره دوم دانشجویان سال اول و دوم هستند.

هفته گذشته یوتا در واشنگتن 24-21 شکست خورد ، که مخصوصاً پس از برتری 21-0 یوتس در نیمه بازی بسیار دلخراش است. در حالی که یوتا فاقد تجربه دفاعی است ، تیم به طور متوسط ​​فقط 90.5 یارد در هر بازی اجازه می دهد – برای اولین بار در Pac-12 و هفتم در FBS.

چگونه اورگان را در برابر یوتا درست کنیم

مدل 10،000 بار ایالت اورگان را در برابر یوتا شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این بر اساس مقدار کل است و همچنین یک انتخاب توزیع نقطه ایجاد کرده است که بیش از 60 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی اورگان را مقابل یوتا می برد؟ و کدام طرف توزیع بیش از 60 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر