شانس کوینی پیاک و درکسل ، خط: انتخابات بسکتبال دانشگاه 2020 ، پیش بینی های 3 دسامبر از یک مدل اثبات شده


Quinnipiac Bobcats ساعت 14:00 بعد از ظهر روز پنجشنبه در ورزشگاه Mohegan Sun Arena به مصاف درکسل اژدها می رود. هر دو تیم فصل 1-1 هستند. این دومین مسابقه تیم به تیم در Air Force Reserve 2020 در آنکاسویل ، کان است. اژدها در مسابقه اول با نتیجه 66-48 به پیروزی رسید.

اژدها این بار در آخرین شانس درکسل مقابل کوینیپیاک از کتاب ویلیام هیل ، هفت امتیاز به دست آورده است. برای کل امتیازات 136 است. قبل از انتخاب کوینی پیاک در برابر درکسل ، می خواهید پیش بینی های بسکتبال دانشگاه را از مدل SportsLine مشاهده کنید.

مدل طرح ریزی SportsLine هر بازی بسکتبال Division I را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طی چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال با بالاترین امتیاز در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 به سرعت شروع کرد و در بالاترین امتیاز خود 4-1 رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. هرکسی که پیروی کرده باشد بازگشت چشمگیری داشته است.

اکنون این مدل توجه خود را به درکسل در مقابل کوینی پیاک معطوف کرده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس بسکتبال کالج برای کوینی پیاک در مقابل درکسل آورده شده است:

  • توزیع درکسل در مقابل کوینی پیاک: درکسل -7
  • درکسل و کویینیپاک بیش از حد زیر: 136 امتیاز
  • خط ارزی درکسل در مقابل کوینی پیاک: درکسل -320 ، کوینی پیاک 250

آنچه شما باید در مورد درکسل بدانید

اژدها در اولین بازی مقابل Quinnipiac به برتری 36-18 رسیدند و پس از آن هرگز اجازه ندادند که خیلی جالب باشد در راه رسیدن به یک پیروزی راحت 66-48 که فضای 5.5 امتیازی را با یک تن اتاق ذخیره می کرد. . کامرون وینتر با 17 امتیاز اژدها را پشت سر گذاشت ، در حالی که زک والتون 13 امتیاز و TJ بیکرستاف 11 امتیاز به دست آورد.

مهاجم جیمز باتلر در فصل جوان هشت امتیاز و 12 ریباند داشت و میانگین دبل دابل داشت. درکسل با نتیجه 83 بر 74 به پیتسبورگ باخت ، اما موفق شد در این بازی 10 امتیازی باقی بماند.

آنچه شما باید در مورد Quinnipiac بدانید

در همین حال کوینی پیاک فصل گذشته از رقابت های 15-15 بیرون آمد و قبل از لغو بازی مقابل ماین و سپس افتادن به درکسل ، تیم خود را 84-66 برابر Fairleigh Dickinson برد. گارد ساویو لوئیس تنها بازیکنی است که در حال حاضر با کسب 21 امتیاز در هر بازی میانگین دو رقمی کسب می کند.

اما Bobcats یک چرخش بزرگ را با 10 بازیکن انجام می دهد ، بازیکنانی که در حال حاضر حداقل 14.0 دقیقه در هر بازی دارند. این عمق مطمئناً با این نوع تنظیمات می تواند نتیجه بدهد.

نحوه ساخت کوینی پیاک در مقابل درکسل

این مدل 10 هزار بار Drexel را در برابر Quinnipiac شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این مدل به کل متمایل شد و همچنین یک انتخاب تخصیص نقطه ایجاد کرد که 70 درصد از شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی درکسل را مقابل کوینی پیاک برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع 70 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت گسترش می روید ، از مدل رایانه ای که انواع بسکتبال دانشگاهی آن را خرد می کند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>