[ad_1]

برداشت اول مهم است ، اما دائمی نیست. از آنجا که ایالت آیووا در آستانه کسب یک مکان در بازی قهرمانی Big 12 است ، من باخت از ابتدای فصل را از لوئیزیانا به عنوان یک مثال خوب به یاد می آورم. من از اینکه سایکلون ها این بازی را از دست دادند تعجب نکردم ، اما سلیقه عالی من این بود که آنها به اندازه کافی خوب نبودند که واقعاً در مسابقه بازی Big Championship 12 غوغا کنند ، چه رسد به اینکه همه را برنده شوند.

پسر ، من اشتباه کردم؟

بگذار توضیح بدهم. منطق من این بود که در حالی که امتیاز 31-14 گمراه کننده بود – Ragin ‘Cajuns دارای دو تیم ویژه و یک امتیاز انفجاری 78 حیاط بود – در غیر این صورت یک بازی خوب هنوز برای ایالت آیووا مشکل ساز بود. آیا اگر قرار است یکی از دو تیم برتر 12 بزرگ باشد ، طوفان ها باید با حریف در کمربند آفتاب باد کنند؟

با این حال ، همانطور که مشخص شد ، لوئیزیانا نیز بسیار لعنتی است و بر روی بازی برگشت عنوان کمربند آفتاب با کارولینای ساحلی متمرکز شده است. روز طوفان ها باریک ترین انتهای یقه چارلی را از دست می داد. و این اولین بازی در سال 2020 بود. چه کسی با این تیم ها گاهی اوقات می داند؟

این بدان معنا نیست که باخت در لوئیزیانا اکنون مهم نیست ، اما در مورد مسابقه Big 12 مهم نیست. ایالت آیووا با استفاده از یک پنجره نادر ، اوکلاهما را در اوایل سال جاری که سانرها آسیب پذیرتر بودند شکست داد و سپس از تگزاس عبور کرد. آخر هفته شکرگذاری در یک هفته کوتاه. در حال اجرا به Breece Hall’sفرهنگ پنج ستاره در برابر بازیکنان پنج ستاره“پیشنهاد نقدی به یک MO غیر رسمی برای فصل گردباد 2020 تبدیل شده است. مربی مت کمبل تقریباً همیشه تیمش را آماده انجام بازی های بزرگ کرده است ، اما این اولین باری است که سایکلون ها در همان سال Sooner و Longhorns را هدایت می کنند.

آیووا حداقل یک سهم از این عنوان را در فصل عادی Big 12 جمع کرد ، اما نتوانست یک قهرمانی کنفرانس 1912 را از آن خود کند. برای اینکه روشن شود ، قبل از شکستن این مجموعه هنوز کارهایی باید انجام شود. اما سیکلونهایی که در آخرین نظرسنجی کالج های دانشگاهی رتبه 9 را دارند ، برای انجام این کار وضعیت خوبی دارند. این بازی با آخرین بازی فصل منظم مقابل ویرجینیا غربی آغاز می شود. صحبت از آن …

او انتخاب می کند

ویرجینیای غربی در ایالت 9 آیووا

آخرین شانس:

گردباد -6.5

من به خصوص نگران نیستم که اگر رانش من را بگیرید ، سیکلون ها قبل از گرفتن توپ به منطقه انتهایی نگاه می کنند. این یک جنگ دفاعی خوب است و نتیجه باید منعکس کننده آن باشد. اگر کمتر از 49.5 امتیاز کار شما است ، فکر نمی کنم این یک بازی بد باشد. نکته کلیدی برای من این است که گرچه تخلف در ویرجینیا غربی بهتر بود ، اما در خانه در مقابل این همه رقابت بهتر بود. برعکس ، او مسافرت خوبی نداشته و کوهنوردان برای سوار شدن با آنها مجبورند خلاف این را ثابت کنند. انتخاب: آیووا -6.5

15 پوند ، اوکلاهما در TCU

آیا چنین احساسی دارید؟ ما داریم بد بو خط در فورت ورث ، تگزاس ، مردم. این همه مزایای گری پترسون ویژه را دارد ، زیرا او در نزدیکی ایالت اوکلاهما تمرین کرده است. کابوی ها هنوز از مسابقه قهرمانی Big 12 حذف نشده اند ، اما احتمال آنها بسیار کم است. ممکن است در بازی سوال از میل باشد. اما TCU چندان چشمگیر نیست و اگر ایالت اوکلاهما آماده بازی باشد ، باید گسترش کمی در جاده را پوشش دهد. مراقب این یکی باشید انتخاب: اوکلاهما -1

کانزاس در Texas Tech

آخرین شانس:

Red Raiders -27

جیهاوکس در چهار بازی اخیر خود حداقل 50 امتیاز از دست داده است. Texas Texas برای غلبه بر یک سال ناامید کننده به چیزی نیاز دارد تا احساس خوبی داشته باشد. اگر دوست دارید فشار بیاورید کانزاس قابل اعتماد است و ممکن است سطح عجیب و غریبی برای دو تیم بد وجود داشته باشد که برخی از ظاهر جدید را پایین نگاه می کنند. انتخاب: بیش از 63.5

تگزاس در ایالت کانزاس

آخرین شانس:

Longhorns -7

این حالت کلاسیک K-State را برای پوشش دارد. بله ، گربه های وحشی از درخت برنده سقوط می کنند و در مسیر پایین به هر شاخه ای برخورد می کنند ، اما مربی تگزاس تام هرمان در حال حاضر کنترل قاطعانه شایعات اوربان میر را دارد. برخی از بهترین بازیکنان Longhorns نیز این فصل را رها می کنند. اگر در تگزاس باشید کمی ترس به این بازی مربوط می شود. حتی اگر فکر نمی کنید K-State بتواند در برابر ناراحتی مقاومت کند ، قلاب باید برای گرفتن امتیاز کافی باشد. انتخاب: کانزاس +7

بیلور در شماره 11 در اوکلاهما

آخرین شانس:

زودتر -21.5

ماه گذشته بیلور گرمتر بود و هفته گذشته مقابل K-State ایستاد … اما آنها بازی نمی کنند که خوب اوکلاهما است و من انتظار پیروزی کاملاً راحت در نورمن را دارم. تنها چیزی که باید نگران آن باشید پوشش درب عقب Bears است. انتخاب: اوکلاهما -21.5

درجه بندی قدرت

1. اوکلاهما (6-2 ، 5-2): ساوندرها برای بازی در ماشین های کشتار به فوتبال بازگشتند پس از یک هفته باز غیر منتظره به دلیل مشکلات COVID-19 ، آنها مقابل بایلور به خانه بازگشتند. اوکلاهما ممکن است از نظر کارکنان کمی تنگ باشد – مربی سابق باب استاپ در تمرین کمک می کند – اما این کار برای خرس ها آسان است.

2. ایالت آیووا (7-2 ، 7-1): تنها چیزی که بین سیکلون ها و اولین بازی بزرگ آنها در 12 قهرمانی وجود دارد ، یک بازی خانگی برابر ویرجینیا غربی است. کمپبل در آنجا چه کار چشمگیری انجام داد.

3. ایالت اوکلاهما (6-2 ، 5-2): پیروزی در برابر Texas Tech یک بازی سنتی بیشتر در Big 12 بود. من کمی در مورد تمایل این تیم تعجب می کنم که در دو بازی اخیرش ترک می کند ، اما از نظر استعداد همچنان تیم Big 3 در 12 بازی برتر است.

4. تگزاس (5-3 ، 4-3): تگزاس تنها خون آبی نیست که سال ناامید کننده ای داشته است ، اما چگونگی نگران کننده است مشابه این برای هر دومین سال دهه گذشته احساس می شود. برنامه Longhorns منسوخ شده است و اکنون برخی از بهترین بازیکنان در حال تحویل بقیه سال هستند. این تیم هنوز به اندازه کافی خوب است که کانزاس را شکست دهد ، اما اگر این کار را نکند چه می کند؟ این باید نوری برای تام هرمان باشد.

5- ویرجینیا غربی (5-3 ، 4-3): کوهنوردان از این دفاع برخوردارند تا ایالت آیووا را غافلگیر کنند ، اما آیا آنها تخلفی دارند؟ آنها در این طرف توپ بهتر هستند ، اما با میانگین 17،7 امتیاز در بازی های جاده ای امسال خیلی خوب سفر نکرده اند.

6. TCU (4-4 ، 4-4): TCU معمولاً در کانزاس می جنگد … این بار نه. قورباغه ها از تجارت مراقبت کردند و فقط سگهای سبک خانگی در برابر ایالت اوکلاهما هستند. فصل TCU کاملا “خز” بود ، اما این فرصتی برای یک پیروزی غیر منتظره است. بازی 12 دسامبر برابر Louisiana Tech نیز به این پرونده اضافه شده است.

7. بایلور (2-5 ، 2-5): خرس ها از این واقعیت استفاده کردند که برای دومین پیروزی خود تیم افسرده ای از K-State به دست آوردند. این ممکن است تمام انتظاراتی از این تیم باشد ، اما همانطور که سال برای بیلور آغاز شده است ، ناامید نمی شود.

8. Texas Tech (3-6 ، 2-6): مربی مت ولز امسال از طرفدارانش لیس زده است اما تماس های تهاجمی با ایالت اوکلاهما برقرار کرده است که فکر می کنم در این فصل باید این کار را انجام دهی. سرخ پوشان باید روز شنبه کانزاس را شکست دهند و به سال 2021 بروند.

9. ایالت کانزاس (4-5 ، 4-4): باخت به بیلور چهارمین خط متوالی K-State بود و هیچ تیم Big 12 از ابتدا تا انتها تضاد زیادی نداشت. سلام ، این تیم در خانه خود یک تیم تخریب شده تگزاس را بدست می آورد ، بنابراین این فرصت وجود دارد که سال را با روحیه بالا به پایان برساند.

10. کانزاس (0-8. 0-7): جیهاکس باید دو بازی دیگر انجام دهد و به نظر می رسد دو بازی خیلی زیاد است. آن را بسته بندی کنید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir