[ad_1]

از زمان شروع 1-5 ، مینه سوتا وایکینگ ها در 5 بازی گذشته خود چهار پیروزی کسب کرده اند و یک پیروزی مقابل جکسونویل جاگوارس (1-10) با هدایت مایک گلنون باعث بازگشت آنها به 0.00 خواهد شد. به عبارت دیگر ، آنها دوباره به مرحله پلی آف برگشته اند. می پرسید بزرگترین دلیل احیای وایکینگ ها چیست؟ پاسخ ساده است ، اما لزوماً برای کل لیگ واضح نیست: کرک کوزینز.

هر کسی که در دو سال گذشته مینه سوتا را دنبال کرده می داند که تیم مایک زیمر در دویدن با توپ و دفاع خوب ساخته شده است. و در حالی که “D” زیمر آسیب پذیرتر از ستایش در سال 2020 بود ، ستاره ای که در حال بازگشت است ، Dalwin Cook همچنان در مرکز کاری است که وایکینگ ها با اهانت انجام می دهند. تازه کار Hotshot جاستین جفرسون نیز به عنوان یکی از بهترین سلاح های جوان در بازی ظاهر می شود.

اما هیچ تکان دهنده ای بنفش مانند کرک بازگشتی نداشته است.

از ماه نوامبر ، پسرخاله ها نه تنها پیشرفت نکردند ، بلکه ترس را از بین بردند که او به طور ناگهانی پا به پای هم تیمی خود در NFC کارسون ونتز رفته و توانایی جلوگیری از رهگیری هفتگی را از دست داده است. او هست زیاد بهبود یافته. رتبه قبولی او در هفته 8 ، اولین بازی وایکینگ ها پس از خداحافظی؟ بهترین ها در NFL. او هم هست دومین در نسبت لمس-رهگیری ، سوم به عنوان درصد تکمیل و سوم هنگام عبور از TD. او کاملاً مسلط بود.

فقط به چرخش بعد از شش هفته اول آن نگاه کنید:

1-6

1-5

11

10

64.8

8.4 88.2

8-12

4-1

12

1

72.4

8.9 124.3

پسر عموها کامل بودند؟ نه عقل سلیم می گوید که او هنوز یک QB “خوب” است تا “بزرگ” – یا بهتر بگویم کسی که می تواند دائماً از محیط پیرامون خود بالا رود ، خصوصاً در شرایط فشار. اما به وضعیت فشاری که او در پایان هفته داشت فکر کنید: پس از پسرفت از یک متخصص گرامافون مثر ، به نظر می رسید مردی است که وایکینگ ها حداقل تبعید را بخشی از بهبود 2021 می دانند. او با این چالش مقابله کرد – از جمله در برابر بسته بندی کنندگان پیشرو NFC شمالی ، خرسهای بخیل محافظت شده و پلنگهای فوق العاده رقابتی.

اوه ، و این ایده که هر کاری انجام می دهد بر اساس دالوین کوک است؟ مجدداً ، فراخوانی کوک به عنوان نقطه کانونی و / یا MVP حمله مینه سوتا کار اشتباهی نیست ، اما بازدهی که برگشت می یابد بین هفته های 1-6 تا 7-12 هفته تقریباً یکسان است. در هفته 10 در برابر رقیب Bears Cook موفق شد در 31 دوی رانندگی فقط 3.2 یارد را بدست آورد ، در همان روز که پسر عموها نزدیک به 300 یارد و دو نتیجه را با پیروزی 19-13 به دست آوردند. در هفته دوازدهم در مقابل کارولینا کوک ، او آشفتگی را از دست داد و فقط 61 یارد (3.4 در هر حرکت) را بدست آورد ، اما پسرعموها سطح جزئی پلنگ ها را به 307 یارد ، سه TD و بازگشت بازگشتند. (همچنین بدون گیرنده شروع ، آدام تایلن بود.)

ارزش واقعی پسرعموها ، البته در خانه اثبات خواهد شد وقتی وایکینگ ها در یکی از سه مکان کارت Wild Wild NFC اجرا شوند. اما اگر او چیزی نزدیک به آنچه در نیمه دوم فصل 2020 بود باشد ، هیچ مشکلی برای متقاعد کردن مینه سوتا برای یک تور جدید در سال 2021 نخواهد داشت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر