[ad_1]

وقتی شماره 12 ایندیانا برابر شماره 16 ویسکانسین سفر می کند ، 25 نفر برتر باید روز شنبه در ده بزرگ قرار بگیرند. Badgers در طول این سالها بر این سری مسلط بوده اند و در هر 10 بازی گذشته برابر Hoosiers در هر یک پیروز شده اند. با این حال ، ایندیانا وارد مبارزات روز شنبه شد و در شش بازی گذشته پنج برد را کسب کرد.

شروع از کمپ راندال برای 3.30 بعدازظهر ET تنظیم شده است. ویسکانسین با چهار امتیاز بیشتر از خط شروع به عنوان چهاردهمین علاقه مندی در کتاب ویلیام هیل اسپورت قرار گرفته است. بالاترین یا کل امتیازاتی که وگاس می گوید ، 45 امتیاز در آخرین شانس ایندیانا برابر ویسکانسین است. قبل از عضویت در انتخاب ویسکانسین و ایندیانا ، باید آخرین پیش بینی های کالج فوتبال را از میکا رابرتز از SportsLine مشاهده کنید.

رابرتز بیش از 20 سال در صنعت کتاب ورزشی در لاس وگاس کار کرده است ، از جمله 13 سال به عنوان مدیر کتاب در Casinos Station. مسوول شبکه ای بی نظیر از منابع ، این کتابساز سابق در سال 2016 به یک متخصص SportsLine تبدیل شد.

او در 10 انتخاب آخر فوتبال خود حباب 9-1 بوده است و همچنین در انتخاب هایش از جمله Hoosiers غیر معمول است. در واقع ، رابرتز در پنج انتخابات اخیر خود مقابل شیوع ایندیانا 5-0 است. رابرتز تمام وقت در Hoosiers بود ، در بازه 20.5 امتیازی برابر اوهایو در 21 نوامبر باقی ماند و پس از باخت 42-35 به ایندیانا به راحتی پول نقد کرد. هرکسی که همکاران فوتبال خود را دنبال کرده باشد خیلی جلوتر است.

او اکنون در برابر ویسکانسین به ایندیانا پیوسته و انتخاب مطمئنی را در برابر انتشار آزاد کرده است. اکنون می توانید برای دیدن انتخاب به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس و روند کالج فوتبال ویسکانسین و ایندیانا وجود دارد:

  • توزیع ایندیانا در برابر ویسکانسین: ویسکانسین -14
  • ایندیانا و ویسکانسین با بیش از حد زیر 45 امتیاز
  • ارز ایندیانا در مقابل ویسکانسین: ویسکانسین -650 ، ایندیانا +450
  • IU: حسینی ها در 6 بازی اخیر برابر 6-0 هستند
  • WIS: Badgers در 5 بازی اخیر خود مقابل حریف Big Ten 4-1 ATS است

آخرین شانس:

حسین +14

چرا ویسکانسین می تواند پوشش دهد

باجرز در آخرین بازی خود با شکست ناامیدکننده 17 بر 7 مقابل نورث وسترن به میدان رفت. خطای ویسکانسین برای از دست دادن سخت تلاش کرد و گراهام مرز ، بازیکن خط حمله ، سه مهار را انجام داد. با این حال ، Badger اطمینان خواهد داشت که می تواند با عملکرد عالی روز شنبه مقابل Hoosiers عقب برود.

ویسکانسین بالاترین رتبه دفاعی کشور را دارد ، در این فصل فقط 233.3 یارد در هر بازی واگذار می کند. Badgers همچنین با فقط 11.7 امتیاز در هر بازی در سال 2020 ، سومین امتیاز بالاترین امتیاز در کشور است. علاوه بر این ، ویسکانسین در هر هفت بازی خانگی خود پیروز شده است و Badgers در 5 بازی خانگی اخیر خود مقابل Hoosiers 5-0 گل زده است.

چرا ایندیانا می تواند پوشش دهد

حسینی ها مطمئناً مایکل پنیکس جونیور از QB را از دست خواهند داد ، که پس از متحمل شدن پارگی در لیگ قهرمانان اروپا در پیروزی شنبه مقابل مریلند ، ادامه فصل را از دست خواهد داد. جک تاتل ، یک انتقال از یوتا ، قرار است روز شنبه در ویسکانسین آغاز شود. تاتل شنبه گذشته هر پنج تلاش پاس را برای 31 یارد به پایان رساند و به حمله سریع ایندیانا اعتماد خواهد کرد که میانگین این مسابقه در این فصل بیش از 100 یارد است.

به طور مکرر ، استیوی اسکات سوم به دنبال کاهش فشار تاتل بر دفاع گران قیمت ویسکانسین خواهد بود. اسکات در این فصل راه بازی زمینی ایندیانا را در پیش دارد و در 119 دویدن برای 405 یارد و هشت تاچ داون می شتابد. وی هفته گذشته در پیروزی ایندیانا برابر مریلند سه تاچ داون به ثمر رساند و در 5 بازی از 6 بازی خارج از خانه خود 20 بار یا بیشتر توپ را حمل کرد.

چگونه ایندیانا را مقابل ویسکانسین به تساوی بکشیم

رابرتز به کل متکی است. او همچنین یک عامل X بسیار مهم پیدا کرد ، که به گفته وی یک طرف گسترش را اجباری کرد. او فقط آن را در SportsLine به اشتراک می گذارد.

پس چه کسی ایندیانا را مقابل ویسکانسین برنده می کند؟ و کدام عامل مهم X باعث می شود که یک طرف گسترش اجباری باشد؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید در کدام سمت از گسترش ویسکانسین و ایندیانا باید به کدام طرف بپردازید ، و همه اینها را از یک متخصص که در حباب 9-1 همکاران فوتبال خود قرار دارد ، پیدا کنید و بدانید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir