شانس وسترن کنتاکی و شارلوت ، خط: انتخابات فوتبال کریسمس 2020 ، پیش بینی های هفته 14 یک مدل اثبات شده


شاید هیچ تیمی در فوتبال دانشگاه تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا شارلوت 49ers قرار نگرفته باشد و روز یکشنبه آنها تلاش دیگری برای ورود به بازی مقابل ویلت کنتاکی هیلتوپرز انجام خواهند داد. شش بازی قبلاً برای شارلوت لغو یا به تعویق افتاده بود و این بازی در ابتدا قرار بود در تاریخ 28 نوامبر برگزار شود ، قبل از اینکه به اول دسامبر موکول شود و دوباره به 6 دسامبر موکول شود. اما اکنون آنها ظهر روز یکشنبه در ورزشگاه جری ریچاردسون آغاز خواهند شد.

49ers با امتیاز 2-3 وارد بازی می شوند و 3-2 برابر گسترش هستند ، در حالی که Hilltoppers در این فصل 4-6 هستند و امتیاز 2-7 را در مقابل تعداد قرار می دهند. شارلوت با کسب امتیاز در مجموع 46 امتیاز در آخرین احتمال شارلوت برابر وسترن کنتاکی از ویلیام هیل اسپورت بوک ، امتیاز دو امتیاز در خانه است. قبل از اینکه از غرب کنتاکی در برابر شارلوت انتخاب کنید ، می خواهید پیش بینی های یک کالج فوتبال را از مدل SportsLine ببینید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طی چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خاص آن رقمی بالغ بر 3500 دلار برای 100 بازیکن از همتایان بالاترین امتیاز فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های هسته ای سود خیره کننده ای کسب کرده است. او همچنین برای همه انواع دارای بالاترین امتیاز در 13 هفته از فصل فوتبال 2020 کالج ، 49-25 فریاد می کشد و در حال حاضر نزدیک به 1300 دلار سود کسب کرده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

حتما بخوانید:
جدول رده بندی ، برنامه ، سناریوها ، جایگزینی های لیگ قهرمانان یوفا: لیست تیم هایی که باید حذف شوند

اکنون این مدل توجه خود را به شارلوت در برابر WKU معطوف کرده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس کالج فوتبال برای WKU در مقابل شارلوت آورده شده است:

  • توزیع شارلوت و وسترن کنتاکی: شارلوت -2
  • شارلوت و وسترن کنتاکی بیش از حد زیر 46 امتیاز
  • ارز شارلوت و وسترن کنتاکی: شارلوت -125 ، وسترن کنتاکی 105

آنچه باید درباره شارلوت بدانید

ویل هیلی ، سرمربی سال دوم ، در دهه گذشته 49s را به اولین بازی جام خود در این برنامه هدایت کرد و قصد داشت قبل از حمله همه گیر ، این شاهکار را در سال 2020 تکرار کند. از زمان باخت در 31 اکتبر به دوک ، اما امیدوارم که برنامه سنگین اوایل بازی آنها بتواند روز یکشنبه در برابر خطایی در غرب کنتاکی کمک کند که فقط نمی تواند فوتبال را حرکت دهد.

Hilltoppers به ​​طور متوسط ​​فقط 4.4 یارد در هر بازی و 277.2 یارد در هر بازی دارد و دفاع شارلوت در برابر یک پاس کاملاً محکم است. 49ers اجازه عبور فقط 7.4 یارد را می دهند و مخالفان فقط 55.8٪ را علیه آنها اجرا می کنند. تایلر موری در طرح 4-2-5 شارلوت بر روی مریخ نورد بازی می کند و در دو بازی دو بازدارندگی داشته و در پنج بازی ریکاوری کرده تا همراه 40 جنگ ادامه یابد. او می تواند برای نقض WKU یک مشکل جدی برای مسابقه ایجاد کند ، که هنوز منجر به بیش از 334 یارد در بازی نشده است.

حتما بخوانید:
ویرجینیا تک علیه میامی ، فلوریدا: نحوه تماشای جریان مستقیم ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع فوتبال NCAA

آنچه شما باید در مورد کنتاکی غربی بدانید

WKU در این فصل با 2-6 به آرامی شروع کرد ، اما حداقل بخشی از آن را می توان به قدرت برنامه نسبت داد. WKU در این بخش با لوئیزویل ، لیبرتی ، مارشال و BYU بازی کرد. از آن زمان ، Hilltoppers موفق به کسب دو پیروزی متوالی شده است ، و جنوب می سی سی پی را با نتیجه 10-7 و FIU 38-21 شکست داده است.

Tyrrell Pigrome 57.4٪ از پاسهای خود را برای 1205 یارد متصل کرد. و گرچه این دقت فوق العاده چشمگیر نیست ، اما او در انجام مراقبت از توپ عالی کار کرد – با زدن هشت تاچ داون و بدون رهگیری. با فرار از عقب ، گای واکر (116-516-2) بازی زمینی را پیش می برد. Hilltoppers اخیراً در دفاع بهتر بازی کرده است. WKU در 5 بازی اخیر خود 21 امتیاز یا امتیاز کمتری دریافت کرده است ، به جز باخت 41-10 به تیم انفجاری BYU.

چگونه وسترن کنتاکی در مقابل شارلوت را انتخاب کنیم

این مدل 10،000 بار شارلوت را در برابر وسترن کنتاکی شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. او به کل تکیه می کند و همچنین می گوید که یک طرف گسترش ارزش کل را دارد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی شارلوت را مقابل وسترن کنتاکی برنده می کند؟ و کدام طرف گسترش ارزش بالایی دارد؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.
منبع: pencil-news.ir