[ad_1]

نبرد دو و میدانی آمریکا روز شنبه بین موج سبز تولان و ببر ممفیس در ظهر ET در میدان بنسون در ورزشگاه یولمن برگزار می شود. تولان در مجموع 5-5 و در خانه 2-2 است در حالی که ممفیس در کل 6-2 و در بازی 1-2 است. ببرها در 13 بازی اخیر خود مقابل تولان در برابر گسترش 10-3 برابر هستند.

میزبان در چهار بازی اخیر این دو تیم برابر 4-0 است. موج سبز در آخرین احتمالات Tulane در مقابل ممفیس از کتاب ورزشی ویلیام هیل 2.5 امتیاز ترجیح داده شده است و میزان افزایش قیمت در 63 تعیین شده است. قبل از انتخاب هرگونه انتخاب ممفیس در مقابل Tulane ، شما می خواهید فوتبال کالج را ببینید پیش بینی از مدل SportsLine اثبات شده.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود از رقبای برتر فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های خفیف ، بیش از 3500 دلار برای 100 بازیکن سود سودآور داشته است. او همچنین با فریاد 49-25 برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته از فصل فوتبال 2020 کالج ، که در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود کسب کرده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

حالا این مدل در برابر تولان به ممفیس روی آورد. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا برخی از شانس های کالج فوتبال برای تولان در مقابل ممفیس آورده شده است:

  • توزیع ممفیس در مقابل تولان: موج سبز -2.5
  • ممفیس و توالان بیش از حد زیر 63 امتیاز
  • خط ارزی ممفیس و تولان: موج سبز -135 ، ببرها +115

آنچه شما باید در مورد ممفیس بدانید

ببرهای مهمان در پنج پیروزی خود از پشت سر آمدند. این شامل پیروزی 10 بر 7 در نیروی دریایی هفته گذشته است در حالی که ممفیس در ابتدای کوارتر چهارم نتیجه تساوی را به ثمر رساند و دفاع به نتیجه رسید. ممفیس هنوز واجد شرایط کسب عنوان AAC است ، اگرچه ببرها برای رسیدن به آنجا به کمک زیادی نیاز دارند.

کواردبک بردی وایت خواستار 2،602 یارد و 24 لمس در برابر شش رهگیری شد. هدف اصلی وی کالوین آستین سوم است که 48 توپ را برای 841 یارد و هشت تاچ داون گرفته است. ممفیس 488.1 حیاط تهاجمی از جمله 325.3 در هوا را نورد کرد.

آنچه باید در مورد تولان بدانید

محافظت از Green Wave Pass فوق العاده است و AAC را با 33 کیسه هدایت می کند. تولان هنگام شکست تیم تایگرز با نتیجه 40 بر 24 در سال 2018 ، آخرین دیدار تیمی در نیواورلئان ، هفت کیسه جمع کرد. این تنها پیروزی موج سبز در 13 مسابقه این سری بود. ممفیس فصل گذشته در خانه با نتیجه 47-17 به پیروزی رسید.

تولان در تاریخ 19 نوامبر از شروع 30-24 دوتایی در تولسا بازی نکرد. مسابقه برگشت استفان هادرسون دارای 654 یارد در 108 اجرا و چهار تاچ داون است.

نحوه قرعه کشی ممفیس و تولان

این مدل 10 هزار بار ممفیس را در برابر تولان شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این تکیه بر کل دارد و همچنین یک انتخاب پراکندگی نقطه ایجاد می کند که بیش از 50 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی ممفیس را در برابر تولان برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 50 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر