[ad_1]

نبرد کنفرانسی برای ایالات متحده آمریکا ظهر شنبه در جغد برنج و گله رعد و برق مارشال در ورزشگاه جوآن ک. ادواردز برگزار می شود. شماره 21 مارشال در خانه 7-0 و 5-0 است ، در حالی که رایس در مجموع 1-2 است و 1- 1 در جاده این هشتمین دیدار بین همه این دو برنامه است و مارشال پس از پیروزی 20 بر 7 مقابل زمین قبل از فصل ، برتری 5-2 این سری را در اختیار دارد.

مارشال با 11.5 امتیاز در این بازی به عنوان علاقه مندی ها گل می زند و در حال حاضر 4-2 برابر این فصل است. روز شنبه ، تندرینگ گله در آخرین احتمال مارشال در مقابل 23 امتیاز با 23 امتیاز ترجیح داده می شود. Rice from William Hill Sportsbook ، و میزان علامت گذاری بر روی 45 تنظیم شده است. قبل از ورود به هر نوع Rice vs. مارشال ، شما می خواهید پیش بینی های فوتبالی کالج را از مدل SportsLine ببینید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود از رقبای برتر فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های خفیف ، بیش از 3500 دلار برای 100 بازیکن سود سودآور داشته است. او همچنین با فریاد 49-25 برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته از فصل فوتبال 2020 کالج ، که در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود کسب کرده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

اکنون این مدل توجه خود را به مارشال علیه رایس معطوف کرده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس کالج فوتبال برای مارشال و رایس آورده شده است:

  • توزیع مارشال در مقابل رایس: مارشال -23
  • مارشال و رایس بیش از حد زیر: 45 امتیاز
  • خط ارزی مارشال در مقابل برنج: مارشال -2400 ، برنج +1100

آنچه شما باید در مورد مارشال بدانید

وقتی 217 یارد بیشتر از حریف خود تمام کنید ، مثل طوفان رعد و برق سه هفته پیش ، مطمئناً نتیجه مطلوبی حاصل خواهد شد. آنها کار راحتی برای Blood Raiders در مرکز تنسی انجام دادند و با نتیجه 42 بر 14 پیروز شدند. این مسابقه در پایان سوم تقریباً تمام شده بود ، در آن زمان مارشال برتری 42-14 را ایجاد کرد.

QB Grant Wales عادت خود را به انداختن خطوط استاتیک دیوانه وار ادامه داد ، علاوه بر این که 39 یارد را به زمین بلند کرد ، در 37 تلاش برای پنج TD و 336 یارد نیز رفت. ولز در طول فصل 18 تاچ داون را ثبت کرد و برندن ناکس با 744 یارد زمین و 9 تاچ داون ، تعادل را خنثی کرد.

آنچه باید درباره برنج بدانید

در همین حال ، رایس دو هفته پیش با افت متوسط ​​تگزاس متوسط ​​گرین روبرو شد و 27-17 سقوط کرد. هیچ کس یک بازی تهاجمی توهین آمیز به رایس نداشت ، اما جغدها از WR Austin Trammell و WR Jake Bailey نتیجه گرفتند. ترامل تاکنون در سه بازی با 16 گیر برای 335 یارد و شش تاچ داون برای رایس متمایز شده است.

دو آمار دفاعی که باید مراقب آن باشید: گله تندرینگ با میانگین فقط 65.3 یارد در هر بازی وارد بازی می شود که بهترین در کشور است. در مورد جغدها ، آنها با ششمین پاس کمترین مجاز در کشور با سه مسابقه دارند.

چگونه می توان مارشال را علیه رایس انتخاب کرد

این مدل 10 هزار بار مارشال را در برابر رایس شبیه سازی کرده و نتایج بدست آمده است. می توانیم به شما بگوییم که مدل کج شده و همچنین یک انتخاب توزیع نقطه ایجاد می کند که بیش از 50 درصد شبیه سازی ها را به خود اختصاص می دهد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی مارشال را در برابر رایس برنده می کند؟ و کدام طرف گسترش بیش از 50 درصد از زمان را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر