[ad_1]

فلوریدا گیترز دومین بازی خود را طی دو روز پیروز می شود وقتی که روز پنجشنبه با کلاسیک عقاب بوستون در 2020 Legends Classic Classic در Uncasville ، کانادا نبرد کنند. گیترز (1-0) روز چهارشنبه فصل خود را با پیروزی 76 بر 69 مقابل ارتش آغاز کرد. عقاب ها (1-2) روز دوشنبه با شکست 97-93 در سنت جان بیرون می آیند. فلوریدا سه بازی را به دلیل همه گیری ویروس کرونا برای شروع فصل لغو کرده است.

هیئت مدیره Mohegan Sun Arena برای ساعت 9:30 عصر ET تنظیم شده است. فلوریدا سری 2-0 را هدایت می کند ، اما تیم ها از سال 1994 بازی نکرده اند. گاتورها با 5.5 امتیاز در آخرین شانس برای فلوریدا برابر کالج بوستون از ویلیام هیل اسپورت بوک ، در حالی که علامت گذاری برای تعداد کل امتیازات ، مورد علاقه های شما هستند. در 141. قبل از اینکه برای کالج بوستون در برابر فلوریدا انتخاب کنید ، به پیش بینی های بسکتبال کالج از مدل SportsLine Projection نگاه کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طی چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال با بالاترین امتیاز در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 به سرعت شروع کرد و در بالاترین امتیاز خود 4-1 رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. هرکسی که پیروی کرده باشد بازگشت چشمگیری داشته است.

این مدل اکنون توجه خود را به کالج فلوریدا و بوستون در Roman Legends Classic 2020 معطوف کرده است. اکنون می توانید برای دیدن موارد برگزیده به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا خطوط و روند بسکتبال کالج بوستون در مقابل فلوریدا آمده است:

  • توزیع فلوریدا در برابر کالج بوستون: فلوریدا -5.5
  • فلوریدا و کالج بوستون که بیش از 20 سال دارند: 141 امتیاز
  • فلوریدا در برابر خط ارز کالج بوستون: فلوریدا -260 ، کالج بوستون +210
  • FLA: در آستانه چهارمین پیشنهاد متوالی مسابقات NCAA خود بود قبل از توقف COVID-19 فصل گذشته برای متوقف کردن
  • قبل از میلاد: هر سه بازی امسال او با 9 امتیاز یا کمتر تعیین شده است

چرا فلوریدا می تواند پوشش دهد

با وجود شروع کند در برابر ارتش ، در نیمه وقت با هشت عقب ، گاتورها پس از یک قدم تأخیر دوباره به هم پیوستند. Tre Man کلاس دوم دبستان با 19 امتیاز بازی را پیش انداخت. فصل گذشته ، مان به طور متوسط ​​5.3 امتیاز در هر بازی داشت ، اما نشان داد که با داشتن 5 امتیاز دو رقمی ، می تواند کمک کننده اصلی این فصل باشد. وی فصل گذشته با کسب 11 امتیاز – همه در نیمه دوم آن بازی – سهم بزرگی در بازگشت 22 امتیازی گیتورز از بازگشت به جورجیا داشت.

همچنین روز چهارشنبه یک ضربه بزرگ علیه “شوالیه های سیاه” ، مهاجم جوان Kiontay Johnson ، که 16 امتیاز را در شش ضربه از 10 شوت از زمین دریافت کرد ، بود. بازیکن برتر فصل پیش SEC و انتخاب همه تیم ها از تیم اصلی 12 جفت دوتایی در کارنامه خود دارد. او با میانگین 14.0 امتیاز در هر بازی در سال های 2019-20-20 فلوریدا را رهبری می کند. او همچنین 38 سرقت و به طور متوسط ​​7.1 ریباند در هر بازی داشته است.

چرا کالج بوستون می تواند پوشش دهد

با این حال ، گیتورز برای پوشش گسترش فلوریدا علیه بوستون قفل نشد. این به این دلیل است که عقاب ها در سنت جان و مقابل ویلانووا و در پیروزی 69-64 برابر رود آیلند در باخت خوب بازی کردند. دروازه بان سال دوم جی هیث که در رده دوم عقاب ها قرار داشت و سال گذشته 13.1 امتیاز در هر بازی کسب کرد ، امسال به طور متوسط ​​15 امتیاز دارد. او در مقابل سن جان 16 گل زد. او در 17 بازی متوالی مبهم گلزنی کرد.

همچنین محافظ جوانان Winston Tabs خوب بازی می کند ، که به دلیل مصدومیت در دو فصل اول حضور در عقاب ها محدود بود. در سه بازی امسال ، تابسب به طور متوسط ​​16.7 امتیاز از جمله 23 امتیاز در مقابل سنت لوئیس کسب کرده است. جان در فصل جدید برابر ویلانووا ، تابز در 22 دقیقه بازی 11 امتیاز کسب کرد. قبل از مصدومیت ، تابز 14 بازی از 15 بازی را که در 19-2018 در آن ظاهر شد شروع کرد. وی اولین دانشجوی سال اول دانشکده بوستون بود که در هر سه بازی اول خود حداقل 15 امتیاز کسب کرد.

چگونه می توان یک انتخاب در فلوریدا در برابر کالج بوستون انجام داد

مدل SportsLine بر اساس کل است ، زیرا فقط یک بازیکن در شبیه سازی بیش از 15 امتیاز کسب می کند. این مدل همچنین می گوید که یک طرف گسترش به 60 درصد شبیه سازی ها می رسد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی برنده فلوریدا در برابر کالج بوستون است؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته در 60 درصد شبیه سازی هاست؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام طرف از کالج بوستون در برابر فلوریدا پرش کرده است ، همه از مدل پیشرفته ، که در رتبه بندی خود برای بالاترین رتبه بندی بسکتبال در چهار سال گذشته تقریباً 2600 دلار افزایش یافته است ، و بدانید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir