[ad_1]

نبرد CBS SEC در ساعت 3:30 بعد از ظهر شنبه در ورزشگاه نیلند بین داوطلبان فلوریدا گیترز و تنسی در دسترس است. تنسی در کل 2-5 و در خانه 1-2 است و فلوریدا در کل 7-1 و در بازی 2-1 است. گیتورز 4-3 برابر گسترش است ، در حالی که ولزها فقط 1-5-1 ATS هستند.

گیترز از 17 امتیاز در فرصت های تنسی مقابل فلوریدا از کتاب ورزشی ویلیام هیل بهره مند شده است. علامت گذاری برای کل امتیازات مورد انتظار 61.5 تعیین شده است. قبل از ورود به هر گزینه انتخابی فلوریدا و تنسی ، می خواهید پیش بینی های فوتبال دانشگاه را از مدل SportsLine اثبات شده مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خاص آن رقمی بالغ بر 3500 دلار برای 100 دلار بازیکن از همتایان بالاترین فوتبال خود در برابر گسترش سلاح ها ، سود خیره کننده ای کسب کرده است. او همچنین فریاد 49-25 را برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته فصل فوتبال کالج 2020 ، در حال حاضر نزدیک به 1300 دلار سود آورده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

اکنون این مدل در حال رفتن به تنسی در برابر فلوریدا است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس برای کالج فوتبال فلوریدا برابر تنسی آورده شده است:

  • توزیع تنسی در برابر فلوریدا: تنسی 17+
  • تنسی و فلوریدا بیش از حد زیر 62 امتیاز
  • تنسی و خط ارزی فلوریدا: تنسی +550 ، فلوریدا -800

آخرین شانس:

گیترز -17.5

آنچه باید در مورد فلوریدا بدانید

گیتورز شنبه گذشته کار آسانی برای Wildcats کنتاکی انجام داد و 34 بر 10 پیروز شد. بازی در اواخر سوم تقریباً تمام شده بود و در آن مرحله فلوریدا با برتری 31-10 تثبیت شد. از فاصله نزدیک ، کایل پیتس فصل هیولاهایش را ادامه داد و برای سه TD و 99 یارد پنج پاس گل گرفت. صعود 56 متری کایل تراسک به پیتس در سه ماهه اول از نکات جالب توجه در آن روز بود.

تراسک ، که در این فصل 34 تاچ داون پرتاب کرده است ، یکی از موارد مورد علاقه برای Heisman Trophy محسوب می شود و او امسال به دنبال تعداد بیشتری خواهد بود. تراسک اولین بازی خود را در سال گذشته مقابل تنسی انجام داد و در یک پیروزی 34-3 برابر ولز ، دو مسابقه را انجام داد. فلوریدا اخیراً مالک این مجموعه است. گاتورها از سال 2005 در برابر تنسی فقط یک بار شکست خورده اند و شاگردان دن مولن در دو بازی جرمی پرویت را با نتیجه 81 بر 24 شکست داده اند.

آنچه باید در مورد تنسی بدانید

در همین حال ، تنسی دو هفته پیش مقابل Auburn Tigers کوتاه آمد و 30-17 سقوط کرد. دفاع جارت گوارانتانو برای تنسی تفاوت چندانی نداشت و فقط با پاس 156 متری یک رهگیری را انداخت. مربی جرمی پرویت در این هفته به یک بازیکن خط حمله اولیه متعهد نبوده است ، اما گفت که هریسون بیلی دانشجوی سال اول حداقل مدتی برای بازی می بیند.

تنسی در حمله موفقیتی کسب نکرد ، اما بازگشت اریک گری در این فصل نقطه درخشانی بود. گری با پیشی گرفتن از یک خط حمله باسابقه ، 651 یارد و چهار سرعت سریع را جمع آوری کرده است. اگر گری و تای چاندلر (72-315-2) موفق به ادامه کار شوند ، این امر به تنسی کمک می کند تا در رقابت باقی بماند ، اما خط دفاعی که 31.3 امتیاز در هر بازی می دهد ، مطمئناً با این تخلف قدرتمند در فلوریدا دست پر خواهد کرد. .

چگونه فلوریدا را در مقابل تنسی انتخاب کنیم

این مدل 10،000 بار تنسی را در برابر فلوریدا شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این بر اساس مقدار کل است و همچنین یک انتخاب توزیع نقطه ایجاد می کند که بیش از 60 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی تنسی را مقابل فلوریدا برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 60 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir