[ad_1]

در سال 2020 ، یک هفته اکنون مانند یک ابدیت احساس می شود. حداقل به این ترتیب هفته 12 در NFL به لطف بازی Steeler-Ravens – که در ابتدا برای شکرگذاری برنامه ریزی شده بود – به دلیل COVID-19 سه بار برنامه ریزی شد و سرانجام در بعدازظهر چهارشنبه برگزار شد. با توجه به اینکه این بازی در آینه دید عقب است و پیتسبورگ در این فصل همچنان بدون شکست است ، می توانیم در تمام هفته های 13 پیش رو پیش برویم.

وقتی این کار را انجام می دهیم ، به دنبال ساختن یک هفته قدرتمند در صف پول خواهیم بود ، جایی که در طول تعطیلات 12-4 رفتیم. با این حال ، هدف ما تولید بیشتر در برابر گسترش سلاح های هسته ای است ، جایی که هفته 12- 5-9-1 رفتیم. برای شروع ، ما پنج قفل هفته را بررسی خواهیم کرد. تمام شانس های مسابقات NFL از طریق William Hill Sportsbook است.

* واشنگتن در پیتسبورگ و دالاس در بالتیمور پس از آزاد شدن ردیف ها اضافه می شوند

قفل های هفته

کلیولند ، تنسی

یکشنبه ، ساعت 1 بعدازظهر ET (CBS)

اگرچه آنها 8-3 هستند اما کلیولند براون ها دقیقاً نشان نداده اند که می توانند تیم های خانگی را ببرند. باشگاه کوین استفانسکی در شش بازی اخیر خود 1-5 ATS است و 4-2 SU برای این بخش است. این چهار پیروزی در مجموع 13 امتیاز دارد. این نباید چندان تعجب آور باشد ، زیرا قهوه ای ها 21 امتیاز دارند و باعث می شوند که آنها تنها تیم دوم در دوره Super Bowl باشند که 8-3 SU یا بهتر عبور می کند و در 11 بازی توسط حریفان خود شکست می خورد. مسابقه (شارژرهای 1987). براون ها همچنین در یازده بازی اخیر خود 1-10 ATS داشته اند. وقتی این نقص ها را با این واقعیت که تنسی شروع به گرم شدن می کند – او از پشت به عقب به عنوان خارجی پیروز می شود – ترکیب کنید ، رانندگی با دست داغ سخت است.

طراحی شده نتیجه: تنسی 27 ، کلیولند 17
انتخاب من: تنسی -6

دیترویت در شیکاگو

یکشنبه ، ساعت 13:00 ET (FOX)

من فقط اعتقاد ندارم آنچه شیکاگو توهین آمیز به میز می آورد ، و واقعاً مهم نیست که چه کسی زیر مرکز است. میچل تروبیسکی مانند همان بازیکن خط حمله ای بود که در اوایل این فصل برای نیک فالز بزرگ شده بود ، اگرچه مت ناگی سرمربی تیم گفت که در انتخاب دور اول تغییراتی مشاهده شده است. Trubiski پذیرفته شد که اوایل هفته اول در مقابل تیم دیترویت عملکرد خوبی ارائه داد ، اما پس از برکناری سرمربی تیم Matt Patricia و GM Bob Quinn ، انتظار دارم شیرها در هفته سیزدهم با کمی آتش سوزی بیرون بیایند.

طراحی شده نتیجه: دیترویت 24 ، شیکاگو 21
انتخاب من: دیترویت +3

ایندیاناپولیس در هوستون

یکشنبه ، ساعت 1 بعد از ظهر ET (CBS)

دریک هنری و تیتان ها موفق شدند در هفته 12 به کلت ها بریزند ، اما این گروه هنوز یک دفاع قدرتمند است. اگر این هفته موفق به بازگرداندن DeForest Buckner (لیست COVID) و دیگران شوند ، باید دوباره برگردند تا مدعی AFC شوند. حتی اگر آنها برنگردند یا کمتر از 100٪ هستند ، ایندی باید بتواند با یک تیم تگزاسی که به دلیل تعلیق PED ، گیرنده شماره 1 Will Fuller و شماره 1 کرنر را از دست داده است ، کنار بیاید. . این فضای زیادی برای حرکت برای دشانز واتسون ندارد ، که به Texans کمک کرد سه بازیکن مستقیم را در این بازی بپوشاند. در مقابل تگزاسی ها ، کلت ها در 7 بازی گذشته خود 6-1 ATS (از جمله بعد از فصل) و در 8 بازی اخیر خود در هوستون 7-0-1 به سر می برند. ایندی همچنین بعد از هفت باخت دو رقمی در خانه ، 6-0-1 ATS است.

طراحی شده نتیجه: ایندیاناپولیس 30 ، هوستون 24
انتخاب من: ایندیاناپولیس -3.5

LA Rams در آریزونا

یکشنبه ، 4:05 PM ET (FOX)

هفته گذشته در برابر میهن پرستان ، به نظر می رسید کیلر موری با شانه آسیب دیده در بیرون بردن توپ مشکل دارد. کاردینال ها نیز اخیراً دست و پنجه نرم کردند و پس از خداحافظی 0-4 ATS رفتند. به نظر می رسد این مبارزات در مقابل تیم رمس که تلاش می کند یک ضرر شگفت آور را از دست 49ers بدست آورد ، ادامه خواهد یافت. لس آنجلس در این فصل یک سری بازی را نباخته است و آنها با هدایت شان مک وی سابقه زیادی در برابر آریزونا دارند. برج حمل 6-0 SU و 5-0-1 ATS است. نه تنها این ، بلکه آنها به طور متوسط ​​15.2 امتیاز را پوشش می دهند و به طور متوسط ​​23.3 امتیاز را در هر بازی کسب می کنند.

طراحی شده نتیجه: لس آنجلس 27 ، آریزونا 21
انتخاب من: LA Rams -3

فیلادلفیا در خلیج گرین

آخرین شانس:

بسته بندی -8.5

یکشنبه ، 4:25 PM ET (CBS)

Packers در یک بازی با شیکاگو خرس بازی کرد که هرگز شک جدی نکرد. گرین بی در برابر میچل تروبیسکی مسلط است و انتظار دارم نتایج مشابهی مقابل کارسون ونتز ، مهاجم خط حمله نیز داشته باشد که او نیز از یخ وارد این بازی می شود. رهبر “میانی” عقاب ها 46 بار در این فصل اخراج شده است که یازده بیشتر از بازیکن بعدی است. 15 رهگیری وی نیز چهار برابر از سایر بازیکنان است. او خیلی فکر نکرده که فکر کند این هفته چیزهایی را در Lambeau Field تغییر خواهد داد ، که این امر Packers را به راهی قوی تبدیل می کند. همانطور که اکنون در ماه دسامبر به سر می بریم ، لازم است که به آمار زندگی حرفه ای آرون راجرز در خانه بپردازیم ، زمانی که دمای شروع زیر صفر باشد. Packers great در این تنظیمات 18-3 SU و 15-6 ATS با فاصله 112.0 است.

طراحی شده نتیجه: گرین بی 33 ، فیلادلفیا 17
انتخاب من: Green Bay -8.5

بقیه توده

نیواورلئان ، آتلانتا
طراحی شده
نتیجه: نیواورلئان 24 ، آتلانتا 21
انتخاب من: نیواورلئان -2.5

سینسیناتی در میامی
طراحی شده نتیجه: میامی 23 ، سین سیناتی 10
انتخاب من: میامی -11.5

جکسونویل ، مینه سوتا
طراحی شده نتیجه: مینه سوتا 27 ، جکسونویل 14
انتخاب من: مینه سوتا -10

لاس وگاس به جت های نیویورک
طراحی شده نتیجه: لاس وگاس 23 ، جت های نیویورک 17
انتخاب من: جت های NY +8

غول های نیویورک در سیاتل
طراحی شده نتیجه: سیاتل 28 ، غول های نیویورک 13
انتخاب من: سیاتل -10

نیوانگلند در LA Chargers
طراحی شده نتیجه: LA Chargers 24 ، نیوانگلند 21
انتخاب من: شارژرهای LA

دنور در کانزاس سیتی
طراحی شده نتیجه: کانزاس سیتی 31 ، Devner 16
انتخاب من: کانزاس سیتی -14

واشنگتن در پیتسبورگ
طراحی شده نتیجه: TBD
انتخاب من: TBD

بوفالو در سانفرانسیسکو
طراحی شده نتیجه: سانفرانسیسکو 20 ، بوفالو 17
انتخاب من: سانفرانسیسکو 1+

دالاس در بالتیمور
طراحی شده نتیجه: TBD
انتخاب من: TBD

انتخاب ضبط

در برابر توزیع در هفته 12: 5-9-1
کل ATS: 83-86-6

درست در هفته 12: 12-4
SU به طور کلی: 116-58-1[ad_2]

منبع: pencil-news.ir