شانس تگزاس و دیویدسون ، خط: 2020 مائو دعوت ، پیش بینی های بسکتبال کالج اثبات شده


پس از اعلام پیروزی مناسب افتتاحیه این فصل ، تگزاس لانگ هورن های 19 رده بندی در بازی افتتاحیه Maui Invitational 2020 که در اشویل ، کارولینای شمالی برگزار می شود ، روز دوشنبه به مصاف دیویدسون وایلد کتس (1-0) می روند. به دلیل همه گیری ویروس کرونا. تگزاس (1-0) پنج امتیاز برای دو بازیکن داشت تا روز چهارشنبه 91-55 برابر دره تگزاس-ریو گراند پیروز شود. Longhorns مبارزات انتخاباتی 2019-20 را با چهار پیروزی متوالی آغاز کرد و قبل از اینکه با رکورد کلی 18-13 به پایان برسد ، 9 مسابقه را در 10 مسابقه اول برد.

این شورای برای ناهار روز دوشنبه از مرکز چروکی حرا تنظیم شده است. Longhorns با 8.5 امتیاز در آخرین شانس تگزاس در مقابل دیویدسون در William Hill Sportsbook ، مورد علاقه های شما است ، در حالی که شرح کل امتیازات 136.5 است. قبل از انتخاب هر یک از گزینه های دیویدسون در برابر تگزاس ، به پیش بینی های بسکتبال کالج از مدل SportsLine Projection نگاه کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال گذشته ، مدل رایانه ای شخصی آن سود چشمگیر 2400 دلاری را برای 100 بازیکن از همتایان بسکتبال با بالاترین امتیاز در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. هرکسی که پیروی کرده است بازگشت عظیمی را دیده است.

حالا این مدل در برابر دیویدسون به تگزاس می رود. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا خطوط و روند بسکتبال برای دیویدسون در مقابل تگزاس آمده است:

  • گسترش تگزاس و دیویدسون: Longhorns -8.5
  • تگزاس و دیویدسون با زیر بار: 136.5 امتیاز
  • TEX: Longhorns در هفت بازی گذشته خود برابر 6-1 اختلاف دارد
  • DAV: Wildcats در شش مسابقه اخیر خود در یک سایت بی طرف 0-6 ATS بوده است
حتما بخوانید:
جدول رده بندی خارق العاده فوتبال هفته سیزدهم 2020: مدلی که متخصصان را کتک می زند می گوید دیوید مونتگومری را شروع کنید ، بنشینید عماری کوپر

چرا تگزاس می تواند پوشش دهد

کورتنی رامی برای شروع خوب فصل خود را برای فصل 21-2020 آغاز کرد و با کسب 20 امتیاز در پیروزی Longhorns. گارد جوانان در دو بازی اول خود در 68 بازی فقط چهار بار به فلات 20 امتیازی برخورد کرد. گارد ارشد مت کلمن III با 17 امتیاز مقابل دره ریو گراند به پایان رسید ، در حالی که گرگ براون دانشجوی سال اول با 11 امتیاز و 10 ریباند دبل دابل را ثبت کرد.

کلمن کار حرفه ای خود را به 1109 امتیاز افزایش داد و 22 دقیقه با صعود به شماره 30 لیست تاریخ در تگزاس فاصله دارد. در همین حال ، براون چهارمین دانشجوی دوره اول Longhorns از 73-1972 است که در اولین بازی خود دبل می کند و اولین بار از جارت آلن در سال 2016 است. Longhorns از نیمکت خود 25 امتیاز دریافت کرد زیرا جرالد لیدل مهاجم جوان پس از رسیدن به دو رقمی با 10 امتیاز گروه را هدایت کرد. فقط در هر 29 بازی در دو فصل اول یک بار.

چرا دیویدسون می تواند پوشش دهد

بهترین عملکرد شغلی ، هیونجونگ لی ، مهاجم سال دوم ، به Wildcats کمک کرد تا در ابتدای فصل چهارشنبه خود با نتیجه 82-73 برابر High Point پیروز شود. کره جنوبی که بزرگترین امتیاز دانش آموز اولش 20 امتیاز در برابر VCU بود ، در ضربات پنالتی 8 امتیاز از 14 امتیاز 23 را به ثمر رساند و 9 پاس گل داد. لی 5 بر 10 فراتر از قوس بود و در نیمه دوم 17 امتیاز خود را به دست آورد.

حتما بخوانید:
جالن هرتس جرقه ای را در حمله عقاب ها روشن کرد ، گفت که او سعی دارد تیم را در مسیر درست قرار دهد

کلن گرادی 20 امتیاز کسب کرد ، برای ششمین بار در هفت بازی که به فصل گذشته باز می گشت ، به گل رسید و کارتر کالینز ، نگهبان ارشد دیگر ، 15 گل اضافه کرد. مننگا که یک دانشجوی تازه وارد از نیوزیلند است ، در حالی که با 9 مبارزات منجر به هدایت دیویدسون شد ، تقریباً در اولین بازی خود یک دبل دابل کرد.

نحوه قرعه کشی تگزاس در مقابل دیویدسون

مدل SportsLine بر اساس کل است که نشان می دهد پنج بازیکن مختلف امتیاز دو رقمی کسب می کنند. او همچنین می گوید که یک طرف گسترش تقریبا 70 درصد از زمان را نشان می دهد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی دیویدسون را در برابر تگزاس برنده می کند؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته تقریبا در 70 درصد شبیه سازی هاست؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام طرف تگزاس در مقابل دیویدسون در حال گسترش است تا پرش کند ، و همه اینها از مدل پیشرفته است که در رتبه بندی خود برای بالاترین رتبه کالج در چهار سال گذشته 2400 دلار رشد کرده است و بدانید .
منبع: pencil-news.ir