شانس تگزاس در برابر ایالت کانزاس ، خط: انتخابات فوتبال کریسمس 2020 ، پیش بینی های هفته 14 مدل رایانه ای اثبات شده


کانزاس ایالت Wildcats و Texas Longhorns ظهر شنبه در بازی Big 12 در ورزشگاه بیل اسنایدر این خانواده به مصاف هم می روند. گربه های وحشی در مجموع 5-4 و 2-2 در خانه هستند ، در حالی که تگزاس در مجموع 5-3 و در بازی 2-0 است. این دو رقیب از 12 بزرگ قبلا 20 بار با هم دیدار کرده اند و این 20 مسابقه اول را در میانه 10-10 به اشتراک گذاشته اند.

تگزاس در سه بازی متوالی پیروز شده است ، اما ایالت کانزاس موفق شده است توزیع دو بازی از این سه بازی را پوشش دهد. این بار تیم Longhorns از هفت امتیاز آخرین تگزاس در مقابل کانزاس از کتاب ورزشی ویلیام هیل بهره مند شده و افزایش 51. امتیاز است. قبل از ورود به هر انتخاب ایالت کانزاس و تگزاس ، شما می خواهید فوتبال کالج را ببینید پیش بینی از مدل SportsLine.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود از رقبای برتر فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های خفیف ، بیش از 3500 دلار برای 100 بازیکن سود سودآور داشته است. او همچنین با فریاد 49-25 برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته از فصل فوتبال 2020 کالج ، که در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود کسب کرده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

حالا این مدل توجه خود را به تگزاس در برابر ایالت کانزاس معطوف کرد. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس فوتبال کالج برای تگزاس و کانزاس آورده شده است:

  • توزیع تگزاس در مقابل کانزاس: تگزاس -7
  • تگزاس در مقابل ایالت کانزاس با زیر فشار: 51 امتیاز
  • خط ارزی تگزاس در مقابل کانزاس: ایالت کانزاس +230 ، تگزاس -280

آخرین شانس:

Longhorns -7

آنچه شما باید در مورد ایالت کانزاس بدانید

از دست دادن همیشه سخت است و از دست دادن حتی با یک امتیاز دشوارتر. فقط کافی است از ایالت کانزاس ، بازنده بدبخت 32-31 در دست بیلور خرس ، شنبه گذشته س askال کنید. پوشش نقره ای برای ایالت کانزاس بازی RB Deuce Vaughn بود ، که علاوه بر گرفتن TD دریافت کننده ، در 19 بینی نیز به یک TD و 102 متری شتافت.

Vaughn یک بازی ساز برجسته هم به عنوان یک دونده و هم به عنوان یک گیرنده در سال 2020 است. او برای 527 یارد و پنج تاچ داون عجله کرد ، در حالی که 21 پاس برای 389 یارد و دو نتیجه گرفت. او هر بار که توپ را لمس می کند یک تهدید است و تیم های ویژه کانزاس نیز قادر به بازی های عالی هستند ، فیلیپ بروکس در حال حاضر دو شوت برای نتیجه به دست آورده است.

آنچه باید درباره تگزاس بدانید

وقتی دو تیم در نوامبر گذشته به مصاف هم رفتند ، تگزاس یک قلب شکن را به سایکلون های آیووا از دست داد و جمعه گذشته لانگ هورن ها دوباره با قلبی سنگین از آنجا رفتند. این یک بازی سخت بود ، اما تگزاس مجبور شد باخت 23-20 مقابل آیووا را قبول کند. طرف باخت توسط QB سام الینگر تقویت شد ، که علاوه بر عجله برای یک TD و 65 یارد ، در 29 تلاش برای یک TD و 298 یارد پاس داد. Ehlinger در این فصل در مجموع 31 مرحله انجام داده است و اکنون 124 مورد در کارنامه خود دارد ، اما حیاط های حمل و نقل ، حیاط های تلاشی متقابل کشور و نرخ تکمیل او نسبت به سال گذشته کمتر است.

بعد از اینکه هر دو باخت نزدیک داشتند ، بدون شک این تیم ها برای پیروزی در این تیم هر سانتی متر می جنگند. Longhorns در سمت حمله توپ توپ بود و با میانگین 37.88 امتیاز در هر توپ. خواهیم دید که آیا Wildcats می تواند راهی برای خلع سلاح تگزاس پیدا کند ، زیرا فصل گذشته از 477 حیاط شکسته توسط Longhorns انصراف داد.

نحوه انتخاب تگزاس در مقابل کانزاس

این مدل 10 هزار بار تگزاس را در برابر کانزاس شبیه سازی کرده و نتایج موجود است. می توانیم به شما بگوییم که مدل کج است و همچنین می گوید که یک طرف اسپرد کل ارزش را دارد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی تگزاس را در برابر ایالت کانزاس برنده می کند؟ و کدام طرف گسترش ارزش بالایی دارد؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>