شانس ایالت یوتا و نیومکزیکو ، خط: انتخابات فوتبال کریسمس 2020 ، پیش بینی های سری 44-23 مدل


تیم های حاضر در کنفرانس کوهستان غربی که در این فصل جنگیدند هنگامی که نیو مکزیکو لوبوس روز پنجشنبه با یوتا آگویی نبرد کرد درگیر شدند. Lobos و Aggie با UNLV برای مقام دهم کنفرانس با نتیجه 0-4 مساوی هستند. نیومکزیکو روز جمعه با شکست 28-0 مقابل نیروی هوایی به میدان رفت ، در حالی که یوتا به دلیل COVID-19 بازی هفته گذشته در وایومینگ را لغو کرد. آگی در آخرین بازی خود که در 14 نوامبر برگزار شد ، 35 بر 16 مغلوب ایالت فرسنو شد.

شروع مسابقه از استادیوم ماوریک در لوگان ، یوتا ، ساعت 7 بعدازظهر برنامه ریزی شده است. خط همیشه 13-13 است ، اگرچه یوتا در بازی های لوگان 7-4 برتری دارد. لوبوس در آخرین شانس ایالت یوتا برابر نیومکزیکو از ویلیام هیل اسپورت بوک 6.5 امتیاز مورد علاقه است در حالی که تعداد کل امتیازات 51.5 است. قبل از اینکه از نیومکزیکو در برابر یوتا انتخاب کنید ، پیش بینی های فوتبال کالج را از مدل پیش بینی SportsLine بررسی کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای شخصی آن سود سرسام آور بیش از 3،600 دلار برای 100 دلار بازیکن از بازیکنان برتر فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های هسته ای داشته است. او همچنین در حالی که بیش از 1200 دلار سود آورده است ، در 12 هفته از فصل فوتبال کالج 2020 ، 44-23 فریاد می زند برای همه افراد با بالاترین رتبه. همه کسانی که او را دنبال می کردند بازگشت عظیمی را دیدند.

حالا این مدل توجه خود را به ایالت یوتا در برابر نیومکزیکو معطوف کرد. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس و روند کالج فوتبال نیومکزیکو در برابر یوتا وجود دارد:

  • توزیع نیومکزیکو در مقابل یوتا: نیومکزیکو -6.5
  • نیومکزیکو مقابل یوتا با بیش از حد زیر: 51.5 امتیاز
  • خط ارزی نیومکزیکو در مقابل یوتا: نیومکزیکو -230 ، یوتا 190+
  • NM: Lobos برای اولین بار از سال 2018 سه حمله علیه نیروی هوایی را بازیابی کرد
  • ایالات متحده آمریکا: ارشد Savon Scarver شش بار بازگشت برای شروع یک کار حرفه ای تاچ داون ، دومین بالاترین در تاریخ Mountain Mountain
حتما بخوانید:
نحوه تعویض وایر شمع

چرا یوتا می تواند پوشش دهد

تیم agios توسط جیلان وارن ، دونده بزرگ سال ، هدایت می شود که تیم را با عجله هدایت می کند. انتخاب دانشگاهی All-Mountain West از سال گذشته 39 بار برای 252 یارد و سه مرحله خرج کرده است. او از بهترین بازی این فصل خود بیرون آمد و در باخت به ایالت فرسنو 9 بار برای 136 یارد و یک TD گلزنی کرد. سال گذشته ، او در 12 بازی بازی کرد و با عجله 112 بار برای 569 یارد و پنج تاچ داون در تیم دوم شد.

همچنین پیشگام جوان ، دون تامپکینز ، که در این تیم 20 پاس گل برای 214 یارد و یک TD دارد ، منجر به جرم شده است. او در باخت به فرسنو با سه نوبت 92 یاردی از جمله 44 یاردی انفجاری بود. برای دو سال بیشتر با آگی ، او 69 پذیرایی برای 815 یارد و پنج TD دارد.

چرا نیومکزیکو می تواند پوشش دهد

Lobos در تلاش است تا پس از اینکه اولین بار از سال 2017 محروم شد ، عقب نشینی کند. جونیور ، که به عقب باز می گردد ، بابی کول با 255 یارد در 45 رانش و یک ضربه سر ، حمله سریع را هدایت می کند. وی همچنین 22 پذیرش در سه پذیرایی دارد. بهترین بازی کول ، اجرای 14 حیاط و 96 حیاط در هاوایی در 7 نوامبر بود.

در دفاع ، مدافع ارشد براندون شوک با 37 ، از جمله 21 انفرادی ، لوبوس را در یک مبارزه هدایت می کند. او همچنین با یک پاس جدایی دارد. او 19 فصل از جمله 11 انفرادی در نیروی هوایی داشت. انتخاب دو ساله All-Mountain West All-Academic ، یک سال پیش در 12 بازی با یک شروع انجام شد. او 21 بازی را با یک بازی ناگهانی و دو حمله سریع ضبط کرد. او همچنین در هر 12 بازی در سال 2018 به میدان رفت و 40 بازی ، 3.5 بازی باخت و دو اخراج انجام داد.

حتما بخوانید:
Cowboys CeeDee Lamb راز صید آکروباتیک در برابر وایکینگ ها و تقلید از دب برایانت را فاش کرد

چگونه یوتا را در برابر نیومکزیکو بسازیم

مدل SportsLine بر اساس کل ساخته شده است. در حقیقت ، گفته می شود که اندرو پیز ، مهاجم یوتا در عبور از زمین و یک نتیجه در زیر 260 یارد نگه داشته خواهد شد ، در حالی که دوندگان از نیومکزیکو به کمتر از 170 یارد و یک TD محدود می شوند. همچنین گزینه های ضد گسترش سلاح های هسته ای ایجاد می کند که بیش از 60٪ شبیه سازی ها را خراب می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی نیومکزیکو را مقابل یوتا پیروز می شود؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته در بیش از 60 درصد شبیه سازی است؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا ببینید کدام طرف از یوتا باید به مصاف نیومکزیکو برود ، همه از مدل پیشرفته ، که بیش از 3600 دلار از بالاترین امتیاز کالاهای توزیع فوتبال کالج دارد ، و کشف کنید




منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید