[ad_1]

شماره 9 Creighton Bluejays در ساعت 5:00 بعد از ظهر جمعه در مرکز بهداشت CHI Omaha در Kenousha با جغدهای دولت مواجه خواهد شد. کریتون در مجموع 2-0 است ، در حالی که ایالت کنزو 2-1 است. کریتون روز جمعه با میانگین 81.5 امتیاز در هر بازی در این فصل وارد بازی شد ، در حالی که ایالت کنسو 80.3 امتیاز در هر بازی کسب کرد.

Bluejays با 35 امتیاز در آخرین احتمالات Creighton در برابر Kennesaw State از William Hill Sportsbook ترجیح داده می شود ، و میزان افزایش در 144 تعیین شده است. مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال با بالاترین امتیاز در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 به سرعت شروع کرد و در بالاترین امتیاز خود 4-1 رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. کسی که او را دنبال کند بازگشت بسیار خوبی را تجربه کرده است.

حالا این مدل توجه خود را به ایالت کنزو در مقابل کریتون معطوف کرد. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس بسکتبال کالج برای کریتون و ایالت کنسو آورده شده است:

  • توزیع ایالت کنزو در برابر کریتون: کریتون -35
  • بیش از حد تیم Kennesaw State v Creighton: 144 امتیاز

آنچه باید درباره کریتون بدانید

آبی ها روز سه شنبه کار آسانی برای نبراسکا اوماها ماوریکس انجام دادند و 94-67 به پیروزی رسیدند. کریتون در پشت چندین بازیکن اصلی پیروز شد و او مهاجم کریستین بیشاپ بود و 18 امتیاز به همراه هشت ریباند کسب کرد. برای این فصل ، بیشاپ میانگین 17.0 امتیاز و 6.0 ریباند در هر بازی داشت.

کریتون در 9 بازی خانگی اخیر خود 9-0 به سر می برد و آبی ها در مقابل 10 بازی اخیر خود که به فصل گذشته باز می گردد ، 8-2 شکست می خورند. علاوه بر این ، کریتون در 9 بازی گذشته 7-2 ATS در هنگام بازی به عنوان مورد علاقه دارد.

آنچه باید در مورد ایالت کنزو بدانید

در همین حال ، اوضاع نمی تواند برای دولت کنسو خیلی بدتر شود ، زیرا جغدها روز چهارشنبه 73-48 به UAB Blazers باختند. با وجود آخرین شکست ها ، جغدها یک بازیساز پویا پیدا کرده اند که در برابر Bluejays به او اعتماد خواهند کرد. اسپنسر راجرز در باخت مقابل UAB 17 امتیاز و 5 ریباند ثبت کرد و در این فصل به طور متوسط ​​17.0 امتیاز ، 3.3 ریباند و 1.3 پاس گل داد.

در مجموع Owls تنها 2-11-1 در برابر گسترش 14 بازی اخیر خود اختلاف دارند ، اما آنها در چهار بازی از 6 بازی گذشته خود در روز جمعه بازی کردند.

نحوه انتخاب کریتون در مقابل کنوسو

این مدل 10،000 بار Creighton را در برابر ایالت Kenousa شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این بر اساس مقدار کل است و همچنین یک انتخاب توزیع نقطه ایجاد می کند که بیش از 60 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی ایالت کنزو را مقابل کریتون برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 60 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ از SportsLine همین حالا دیدن کنید تا ببینید به کدام سمت گسترش می روید ، از مدل رایانه ای که انواع بسکتبال دانشگاهی آن را خرد می کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir