[ad_1]

ایالت شماره 3 اوهایو تلاش خواهد کرد تا در مسابقات پلی آف فوتبال کالج در راه بماند زیرا آنها روز شنبه در استادیوم اسپارتان در شرق لنسینگ ، میشیگان به مصاف اسپارتهای میشیگان می روند. هفته گذشته بازی آنها در ایلینوی به دلیل افزایش موارد COVID-19 تحت برنامه ایالت اوهایو لغو شد. اوایل ماه نوامبر ، بازی باکیس در مریلند به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 به عنوان بخشی از برنامه Therapins لغو شد. در همین حال ، اسپارتایی ها (2-3) با بهترین عملکرد خود در این فصل ، پیروزی 29-20 برابر شماره 11 شمال غربی ، به میدان می روند.

Kickoff بین Buckeyes و Spartans برای ناهار ET تنظیم شده است. در کتاب ورزشی ویلیام هیل ، باکی ها در آخرین احتمالات ایالت اوهایو در برابر ایالت میشیگان ، 24 با امتیاز مورد علاقه خود قرار گرفتند در حالی که امتیاز کل 59.5 بود. قبل از انتخاب ایالت میشیگان در برابر ایالت اوهایو ، پیش بینی فوتبال دانشگاه را از مدل SportsLine projection بررسی کنید

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود از رقبای برتر فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های خفیف ، بیش از 3500 دلار برای 100 بازیکن سود سودآور داشته است. او همچنین با فریاد 49-25 برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته از فصل فوتبال 2020 کالج ، که در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود کسب کرده است. هرکسی که پیروی کرده باشد بازگشت چشمگیری داشته است.

این مدل اکنون توجه خود را به اوهایو و میشیگان معطوف کرده است. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس و روند کالج های فوتبال برای میشیگان و اوهایو وجود دارد:

  • توزیع ایالت اوهایو و ایالت میشیگان: باکی ها -24
  • اوهایو و میشیگان بیش از حد زیر: 59.5 امتیاز
  • اوهایو در مقابل پول میشیگان: باکی -2000 ، اسپارتایی ها 1000+
  • OSU: QB جاستین فیلدز در نرخ تکمیل کشور (79.6) پیشرو است
  • MSU: LB Antjuan Simmons در مسابقات دهم بزرگ در مسابقات دهم بزرگ (10.6)

آخرین شانس:

باکی ها -24

چرا ایالت اوهایو می تواند پوشش دهد

اوهایو یکی از بهترین بازیکنان کشور را در فیلدز دارد. نوجوان اهل کنزو ، گالری ، کشور را در درصد تکمیل (79.6) و در رتبه دوم امتیازات بازی (24.0) قرار دارد. همچنین چهارمین مورد موثر در تشکیل پرونده است (202،1).

علاوه بر این ، باكی ها در بیشتر دهه های گذشته در جاده ها بسیار موفق بوده اند. از ابتدای فصل 2012 ، اوهایو رکورد 35-3 در بازی های جاده ای واقعی را دارد. 92.1 بار میزان پیروزی آن کشور را رهبری می کند و میانگین حاشیه پیروزی در این بازی ها 18.4 امتیاز است.

چرا میشیگان می تواند پوشش دهد

میشیگان در این فصل با بهترین عملکرد خود در خط دفاعی به میدان می رود. در بی نظمی شمال غربی ، اسپارتایی ها پایین ترین 20 امتیاز فصل را رها کردند و چهار چرخش را برای فصل مجبور کردند و چهار فصل را برای فصل رقم زدند. دفاع همچنین Wildcats را در مجموع 285 یارد ، 3.5 یارد در هر بازی ، 63 یارد و سرعت 50.0 نگه داشت.

علاوه بر این ، بک بک Antjuan Simmons یک خط تولید کننده است. ارشد آن آربور ، میشیگان ، با 53 شکست و 6.5 جنگ برای شکست تیم را هدایت می کند و یک گونی و ریکاوری دارد. او در ده بزرگ با میانگین 10.6 بازی در هر بازی دوم شد. هفته گذشته ، او 13 بازی پرمخاطره انجام داد ، از جمله دو بازی برای باخت و یک گونی ، و به عنوان بزرگترین خط حمله ده هفته انتخاب شد.

نحوه ساخت اوهایو و میشیگان

مدل SportsLine بر اساس کل ساخته شده است. در واقع گفته می شود که دو تیم فقط 48 امتیاز با هم ترکیب می شوند. او همچنین می گوید که یک طرف گسترش بیش از 50 درصد از زمان را نشان می دهد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی میشیگان را در برابر اوهایو برنده می کند؟ و کدام طرف گسترش بیش از 50 درصد از زمان را تجربه می کند؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا ببینید از کدام طرف اوهایو در مقابل میشیگان باید پرید ، همه از مدل پیشرفته ، که بیش از 3500 دلار در رتبه بندی برای بالاترین رتبه در دانشگاه است ، و پیدا کردن.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر