[ad_1]

Big Battle 12 ظهر شنبه در استادیوم Amon G. Carter بین TCU Horned Frogs و Oklahoma State Cowboys برگزار می شود. TCU در مجموع 4-4 و 1-3 در خانه است ، در حالی که ایالت اوکلاهما در مجموع 6-2 و در بازی 2-1 است. این دو برنامه روز شنبه برای سی و یکمین بار با هم دیدار می کنند و ایالت اوکلاهما با پیروزی در 5 بازی از هشت بازی اخیر خود ، در این سری از مسابقات با نتیجه 16-12-2 برتری دارد.

با این حال ، قورباغه های شاخدار در دو بازی از سه بازی گذشته با پیروزی صریح در خارج از کشور در سال 2017 و 2018 پوشش گسترده ای را ارائه داده اند. تنظیم شده در 51.5. قبل از ورود به هر انتخاب TCU در برابر اوکلاهما ، می خواهید پیش بینی های یک کالج فوتبال را از مدل SportsLine مشاهده کنید.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خاص آن رقمی بالغ بر 3500 دلار برای 100 دلار بازیکن از همتایان بالاترین فوتبال خود در برابر گسترش سلاح ها ، سود خیره کننده ای کسب کرده است. او همچنین فریاد 49-25 را برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته فصل فوتبال کالج 2020 ، در حال حاضر نزدیک به 1300 دلار سود آورده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

اکنون این مدل توجه خود را به ایالت اوکلاهما در برابر TCU معطوف کرده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا برخی از شانس کالج فوتبال TCU در برابر ایالت اوکلاهما آورده شده است:

  • توزیع ایالت اوکلاهما در برابر TCU: ایالت اوکلاهما -1
  • ایالت اوکلاهما و TCU بیش از حد زیر: 51.5 امتیاز
  • ایالت اوکلاهما در برابر خط ارزی TCU: TCU -105 ، ایالت اوکلاهما -115

آنچه باید درباره TCU بدانید

قورباغه های شاخدار فقط نمی توانستند در روز شنبه جلوی آنها را بگیرند زیرا آنها به راحتی Kansas Jayhawks را در جاده 59-23 شکست دادند. این حاشیه 36 امتیازی تعیین کننده تیم جدید بهترین تیم TCU در این فصل است. QB Max Duggan در حال آتش سوزی بود ، علاوه بر این که برای یک TD و 61 یارد عجله داشت ، در 11 تلاش برای سه TD و 96 یارد نیز عبور کرد. یکی از به یادماندنی ترین بازی های این بازی جریان 58 متری Dugan در سه ماهه دوم بود.

تخلف TCU یک نیروی قدرتمند نبود ، اما Dugan واحد را در حرکت نگه می دارد و او فقط در سه بازی تاکنون در سه بازی فقط از فوتبال مراقبت کرده است. داگگان همچنین با 409 یارد زمین و هفت تاچ داون سریع پیشرو تیم است.

آنچه باید درباره ایالت اوکلاهما بدانید

در همین حال ، حتی اگر عملکرد مطلوبی نبود ، ایالت اوکلاهما شنبه گذشته با نتیجه 50 بر 44 Texas Tech Red Raiders را شکست داد. RB دزمون جکسون یک بازی پویا برای ایالت اوکلاهما داشت زیرا در 36 ناو برای سه TD و 235 یارد عجله داشت. این اولین باری بود که جکسون بیش از 100 یارد حیاط را در یک سال جمع می کرد. عملکرد تند و تیز جکسون نیز او را برای یک بازی در این فصل قرار داد.

چوبا هوبارد ، که قبل از فصل با عجله NCAA را هدایت می کرد ، از ناحیه پا آسیب دید و برای بازی روز شنبه مقابل TCU سوال برانگیز است. با این حال ، اگر هوبارد نتواند برود ، پس از عملکرد غالب او در برابر Texas Tech ، کابوی ها باید احساس راحتی بیشتری در تغذیه سنگ به جکسون داشته باشند.

چگونه می توان ایالت اوکلاهما را در برابر TCU رسم کرد

این مدل 10.000 بار ایالت اوکلاهما را در برابر TCU شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. می توانیم به شما بگوییم که مدل کج شده است و همچنین یک گزینه توزیع نقطه ایجاد کرده است که 60 درصد شبیه سازی ها را می زند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

بنابراین چه کسی ایالت اوکلاهما را در برابر TCU برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع 60 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر