[ad_1]

Alabama Crimson Tide شنبه شب در شبکه تلویزیونی CBS میزبان ببرهای LSU Tigers در درگیری SEC در غرب است. آلاباما به عنوان تیم شماره 1 وارد کشور می شود و با پیروزی دو رقمی در هر بازی با رکورد 8-0 افتخار می کند. پس از یک قهرمانی ملی در فصل گذشته ، LSU در سال 2020 یک قدم به عقب بازگردد. ببرها فقط 3-4 فصل هستند ، از جمله باخت در مقابل Texas A&M در آخرین مسابقه خود.

Kickoff در ساعت 8 بعدازظهر در باتون روژ است. William Hill Sportsbook لیست Crimson Tide را به عنوان امتیاز 29 امتیاز ، یک امتیاز بالاتر از بازه قرار می دهد ، در حالی که بیش از حد یا تعداد کل امتیازاتی که وگاس فکر می کند امتیاز 66.5 در آخرین فرصت های آلاباما در برابر LSU است. . قبل از انجام هرگونه انتخابات LSU در برابر آلاباما ، با توجه به موفقیتی که در انتخاب Crimson Tide کسب کرده است ، پیش بینی های فوتبال کالج Emory Hunt از SportsLine را بررسی کنید.

هانت ، بنیانگذار Football Gameplan ، در دانشگاه لوئیزیانا-لافایت بازی کرد و قبل از اینکه به یک متخصص SportsLine و تحلیلگر دفتر مرکزی CBS تبدیل شود ، در فوتبال دبیرستان آموزش دید. او در حالی که شرط بندی ها را از تقریبا 3000 دلار به 100 دلار برمی گرداند ، از یک فصل غالب 2019 لذت برد و 116-79 در برابر گسترش پیش رفت.

علاوه بر این ، هانت نگاهی جدی به روند جزر و مد قرمز دارد. او برابر 8-0 در برابر گسترش در هشت همکار قبلی خود در دانشگاه برای آلاباما یا علیه او خیره کننده است.

اکنون هانت علیه LSU به آلاباما می رود. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس و روند LSU در مقابل کالج فوتبال آلاباما وجود دارد:

  • Spread of Alabama vs. LSU: Alabama -29
  • بیش از حد آلباما و LSU: 66.5 امتیاز
  • خط ارز آلباما در مقابل LSU: Alabama -4500 ، LSU +1500
  • BAMA: Crimson Tide 6-2 در برابر گسترش 2020 است.
  • LSU: ببرها در 16 بازی اخیر کنفرانس خود با 9-7 مخالف گسترش هستند

آخرین شانس:

جزر و مد بنفش -29

چرا آلاباما می تواند پوشش دهد

آلاباما دارای واحدهای نخبه در هر دو طرف توپ است که شاید بهترین حمله تهاجمی در این کشور را بر عهده داشته باشد. Crimson Tide با میانگین 48.5 امتیاز در هر بازی ، هدایت تمام تیم های Power 5 را بر عهده دارد و آلاباما نیز با مجموع 535.6 یارد در هر بازی ، در رده های بالای کشور قرار دارد. مک جونز و دیوونتا اسمیت 5 شکاف برتر کشور را با میانگین 358.1 یارد در هر بازی در هوا رهبری می کنند و این شامل امتیازات برتر SEC در هر دو بخش تجربه (11.7) و میزان تکمیل 74.7 است. ٪) آلاباما همچنین SEC را به سومین بازده پایین تر منتقل می کند و در 58.6٪ موارد زنجیره ها را جابجا می کند.

در مقابل تیم LSU که بیش از 440 یارد در هر بازی تسلیم می شود ، آلاباما باید بتواند توپ را به میل خود حرکت دهد. در خط دفاعی ، تاید با کسب امتیازات مجاز SEC را رهبری می کند و پس از کسب امتیاز 18.5 در هر بازی ، دوم است. آلاباما همچنین با داشتن استعداد پنج ستاره در هر سطح ، رتبه چهارم عبور ، عجله و کل حیاط مجاز را کسب کرد.

چرا LSU می تواند پوشش دهد

پس از یک فصل رویایی در سال 2019 ، LSU یک قدم عقب رفت ، به ویژه در سمت دفاع. با این حال ، ببرها هنوز هم نقض شدیدی دارند که می تواند آنها را در رقابت حفظ کند. LSU در مجموع خطای کلی با میانگین 425.1 یارد در هر بازی در رتبه 4 در SEC قرار دارد و ببرها به طور متوسط ​​30.4 امتیاز در هر بازی دارند. در هوا ، کارکنان در طول فصل تغییر کرده اند ، اما LSU هنوز 5 شکاف برتر کنفرانس را دارد و به طور متوسط ​​313.4 یارد در هر بازی است.

این شامل 7.6 متری تلاش متقابل بالاتر از میانگین است و LSU با 17 تصویب گذرنده در رتبه چهارم در SEC است. ببرها برای همگام شدن با آلاباما باید پرخاشگر باشند و مهارت های مقام چهارم آنها می تواند مفید باشد. LSU با تحقق نزدیک به 73 درصد از شانس های خود ، در جایگاه چهارم در سال 2020 یکی از بهترین تیم های کشور است.

نحوه انتخاب آلاباما در برابر LSU

هانت این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرد و ضمن تکیه بر کل ، یک فاکتور X مهم را پیدا کرد که باعث می شود از یک طرف گسترش بپرد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

بنابراین چه کسی LSU را در برابر آلاباما برنده می کند؟ و کدام عامل مهم X باعث می شود که یک طرف گسترش اجباری باشد؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا بفهمید کدام طرف گسترش آلاباما علیه LSU باید در روز شنبه جهش کند ، همه این افراد از متخصص ، که در 8 انتخاب آخر خود 8 یا 0 پیروز است یا خیر Crimson Tide ، و می فهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر