شانس آلاباما در مقابل UNLV ، خط: پیش بینی های بسکتبال کالج 2020 ، اثبات شده Maui


Alabama Purple Tide در چارچوب مراسم دعوت مائو 2020 در ساعت 9:30 بعد از ظهر روز سه شنبه در مرکز چروکی هارا با شورشیان UNLV مقابله خواهد کرد. رویداد امسال به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا از هاوایی به اشویل ، کارولینای شمالی منتقل شد. هر دو تیم روز دوشنبه باختند و اکنون برای کسب مقام پنجم این رقابت ها رقابت می کنند.

Crimson Tide در آخرین احتمال آلاباما در برابر UNLV از William Hill Sportsbook با 11 امتیاز سود برد. برای کل امتیازات 156 است. قبل از انجام هرگونه انتخابات UNLV در برابر آلاباما ، می خواهید پیش بینی کالج های بسکتبال از مدل SportsLine را ببینید.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال Division I را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال با بالاترین امتیاز در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 سریع شروع کرد و 4-1 در بالاترین امتیاز خود رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. همه کسانی که او را دنبال می کردند بازگشت عظیمی را دیدند.

اکنون این مدل در برابر UNLV به آلاباما روی آورده است. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس بسکتبال کالج برای UNLV در مقابل آلاباما آورده شده است:

  • آلاباما در برابر UNLV Spread: Alabama -11
  • بیش از حد آلباما و UNLV: 156 امتیاز
  • خط ارز آلباما در مقابل UNLV: Alabama -650 ، UNLV +450
حتما بخوانید:
نحوه تماشای Lions vs Texans: اطلاعات مربوط به NFL به صورت زنده ، کانال تلویزیونی ، زمان و شانس

آخرین شانس:

جزر و مد بنفش -11

آنچه باید در مورد آلاباما بدانید

Crimson Tide امیدوار کننده در این فصل شروع شد ، و جکسون ویل 81-57 ​​را در درب منفجر کرد ، و گسترش 20.5 امتیاز را در این روند پوشش داد. اما آنها نتوانستند آن حرکت را در مسابقه خود مقابل استنفورد در اشویل هنگامی که کاردینال 82-64 پیروز شد ، به ارمغان آورند. سال گذشته ، استنفورد یکی از بهترین دفاع های کشور را داشت و آلاباما نتوانست خیلی او را آزرده کند.

آلاباما امیدوار است که در برابر این تیم دشوار UNLV بازگردد. جزر و مد شامل چهار بازیکن است که تاکنون میانگین نتایج دو رقمی را کسب کرده اند: Jahvon Quinerly (16.0 ppg) ، Jaden Shackelford (14.0 ppg) ، John Petty Jr. (10.5 ppg) و هربرت جونز (10.0 ppg). جونز همچنین تیم را به سمت ریکوشه (8.0) و مسدود کردن (1.5) در هر بازی هدایت کرد.

آنچه باید درباره UNLV بدانید

این یک شروع آرام برای شورشیان از کوه غربی بود. آنها در اپرای خود از مونتانا 91-78 ناراحت شدند و سپس روز دوشنبه در اشویل از کارولینای شمالی 78-51 منفجر شدند. شورشیان نتوانستند هر دو بازی را پوشش دهند.

امتیازهای درخشان زیادی برابر UNC نبود ، اما گارد برایس همیلتون 15 امتیاز به دست آورد و چهار ریباند را به دست آورد. این نوجوان در خارج از پاسادنا ، کالیفرنیا ، به طور متوسط ​​21 امتیاز و 6.0 ریباند برای این فصل دارد و او رقابت های 2019-20-20 را ترک می کند ، جایی که او به طور متوسط ​​16.0 امتیاز و 5.5 ریباند دارد.

حتما بخوانید:
گزارش آسیب هفته NFL: درو برایس ، تدی بریج واتر بیرون ، کالوین ریدلی ، دیمین هریس در

نحوه انتخاب آلاباما در برابر UNLV

مدل SportsLine 10 هزار بار آلاباما را در برابر UNLV شبیه سازی کرده است و نتایج در داخل است. این به کل متکی است و همچنین یک انتخاب نقطه ایجاد می کند که بیش از 60 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی آلاباما را در برابر UNLV برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 60 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت گسترش می روید ، از مدل رایانه ای که انواع بسکتبال دانشگاهی آن را خرد می کند.
منبع: pencil-news.ir