[ad_1]

ببرهای میسوری و آرکانزاس رازورباکس ظهر روز شنبه در ورزشگاه یادبود فاوروت فیلد در مسابقه SEC به مصاف یکدیگر می روند. میزو در خانه 4-3 و 3-1 است ، در حالی که آرکانزاس در مجموع 3-5 است و در بازی 1-3 است. هر دو تیم در برابر گسترش سلاح های هسته ای عالی هستند. میسوری 5-2 و آرکانزاس 6-2 ATS دارد.

ببرها در آخرین احتمالات میسوری در برابر آرکانزاس از کتاب ورزشی ویلیام هیل از سه امتیاز بهره مند شده اند و عنوان آن 51. تنظیم شده است. قبل از ورود به هر انتخاب آرکانزاس و میسوری ، می خواهید پیش بینی های فوتبال را از کالج مدل در SportsLine.

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود از رقبای برتر فوتبال خود در برابر گسترش سلاح های خفیف ، بیش از 3500 دلار برای 100 بازیکن سود سودآور داشته است. او همچنین با فریاد 49-25 برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته از فصل فوتبال 2020 کالج ، که در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود کسب کرده است. هرکسی که پیروی کرده باشد بازگشت چشمگیری داشته است.

حالا این مدل در برابر آرکانزاس به میسوری می رود. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس برای کالج فوتبال میسوری و آرکانزاس وجود دارد:

  • توزیع میسوری در برابر آرکانزاس: میسوری -3
  • میزوری و آرکانزاس بیش از حد زیر: 51 امتیاز
  • میزوری میسوری در مقابل خط آرکانزاس: میسوری -160 ، آرکانزاس 140

آنچه باید درباره میسوری بدانید

میسوری پیروزی چشمگیر 41-0 مقابل وندربیلت را به دست آورد. ببرها به راحتی گسترش 14.5 امتیازی آن بازی را پوشش دادند. آنها سومین پیروزی خود را در چهار بازی اخیر خود به دست آوردند و در طول فصل 4-3 مستقیم به پیروزی رسیدند تا اولین فصل الی درینکویتس را مربی کنند.

با بازگشت به گذشته ، لری رونتری III فاکتور بزرگی برای ببرها در این سال بود. او سه بار منطقه پایانی را در برابر Commodores پیدا کرد و اکنون در طول فصل برای 650 یارد و هشت تاچ داون عجله داشت. کانر بازلک ، بازیکن کوارتر ، بیش از 70 درصد پاس گل های خود را ارائه داد و خط دفاعی فوق العاده بود – در یک حیاط سومین امتیاز را در SEC کسب کرد و تنها 350.4 در هر بازی دوم شد.

آنچه باید درباره آرکانزاس بدانید

اگرچه Razorbacks هفته گذشته مجبور شدند باخت 27-24 مقابل LSU Tigers رضایت دهند ، اما مربی سام Pitman در فصل اول خود تا حد زیادی بیش از حد انتظار بوده است. بازیکن خط حمله Felaype Franks ، یک انتقال از فلوریدا ، انگیزه بزرگی برای این حمله بود. وی در طول فصل 68 درصد از حیاط های سال 2017 خود را پشت سر گذاشته است ، 17 مورد تاچ داون و فقط چهار مورد رهگیری دارد.

مدافعان دونده ترلون اسمیت (89-469-2) و راكیم بوید (82-309-3) بینی ها را در پشت و بازی سازان تریلون باركز (39-598-6) و مایك وودز (27-553-4) را در گیرنده تقسیم كردند. Razorbacks در دفاع چندان موفق نبودند ، اما خوشبین بودند زیرا SEC در رهگیری 1.63 قرار گرفتند.

چگونه میسوری را در برابر آرکانزاس انتخاب کنیم

این مدل 10،000 بار میسوری را در برابر آرکانزاس شبیه سازی کرده و نتایج اینچ است. این به کل متکی است و همچنین یک گزینه پراکندگی نقطه ایجاد می کند که بیش از 50 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی میسوری را در برابر آرکانزاس برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 50 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر