شانس ، ردیف ها ، برنامه برای فوتبال دانشگاه برای هفته 14: №1 آلاباما با چهار لمس نسبت به LSU به عنوان یک محبوب انتخاب می شود


اولین آخر هفته دسامبر معمولاً برای مسابقات قهرمانی کنفرانس اختصاص دارد ، اما امسال اینگونه نیست. در عوض ، قبل از تاجگذاری قهرمانان کنفرانس در آخر هفته قبل از کریسمس ، 2020 به ما چند هفته بازی منظم اضافه کرد.

شماره 5 تگزاس A&M تلاش خواهد کرد تا امیدهای فوتبال دانشگاهی را حفظ کند زیرا به ورزشگاه Jordan-Hare برای بازی در Auburn سفر می کند ، LSU میزبان شماره 1 در Alabama در یکی از بزرگترین بازی های سال است و نه . 3 Clemson برای بازی در تیم ویرجینیا تک که در وضعیت ناامیدی به سر می برد به استادیوم لین سفر خواهد کرد.

خطوط بیشتر بازی ها از هفته 14 توسط William Hill Sportsbook منتشر شده است. بیایید نگاهی به بزرگترین بازی ها بیندازیم و ببینیم احتمال ابتدای هفته چیست.

1 پوند آلاباما (-28) در LSU: خدایا ، چطور اوضاع تغییر کرده است. منصفانه بود که انتظار می رفت خط بزرگی در این خط وجود داشته باشد ، پس از آنکه ببرها در اوایل این فصل در زمان های سخت سقوط کردند. چهار تاچ داون؟ در خانه؟ بله سزاوار است تیم ها برای داشتن شانس با آلاباما باید وارد یک ضربات شوند و هیچ راهی وجود ندارد که تخلف LSU بتواند این کار را انجام دهد.

3 پوند Clemson (-21.5) در ویرجینیا تک: خط حمله خط حمله تایگرز ، ترور لارنس با انتقام بازگشت و دفاع آخر هفته گذشته مقابل پیتسبورگ ظاهر شد. با این حال ، هاکی پس از سه شکست متوالی مقابل لیبرتی ، میامی و پیت ، هیچ احترامی از شانس دریافت نکرد.

حتما بخوانید:
ردیابی آژانس های رایگان NBA در سال 2020: آنتونی دیویس به لیکرز بازگشت. بوگدان بوگدانوویچ با هاوکس قرارداد امضا می کند

5 پوند تگزاس A&M (-4) با 22 پوند آبرن: هفته گذشته ، آگی در مورد توهین خیلی تند به نظر نمی رسید. به ویژه ، مهاجم Kelen Mond در شرایط کمتر از ایده آل با باران سیل آسا سخت تلاش کرد. با این حال ، دفاع کاملاً بر جبهه سلطه داشت. این خط حمله خوبی برای آبرن است ، که امسال کمک زیادی به خط حمله بو نیکس نکرد.

6 پوند فلوریدا (-16.5) در تنسی: اولین بازی SEC CB Doubleheader شامل رقبای سنتی است که در جهات مختلف حرکت می کنند. گیتورز با کایل تراسک ، مدعی تیم تروفی هیزمن در خط حمله ، در مسیر سریع بازی SEC Championship قرار دارد. در همین حال ، داوطلبان پس از یک شروع گرم پنج بار مستقیم از دست دادند.

ویرجینیای غربی ، آیووا (-7): سایکلون ها در تگزاس از یک پیروزی بزرگ پیروز می شوند و احتمال اینکه آنها تصور کنند این سری داغ را مقابل تیمی از کوهنوردان ادامه خواهند داد که هفته گذشته به دلیل پروتکل های COVID-19 بازی آنها مقابل اوکلاهما لغو شد ، ادامه خواهد داد.

بهترین از بقیه

سیراکوس در شماره 3 نوتردام (-33)
Vanderbilt در شماره 9 جورجیا (-33)
15 پوند اورگان (-9.5) در کالیفرنیا

آزادی در کارولینای ساحلی شماره 20 (-5.5)
برنج در شماره 21 مارشال (-23.5)
23 پوند ، اوکلاهما ، ایالت (-1.5) در TCU
№ 24 آیووا (-12) در ایلینوی
شماره 25 تولسا (-10) در ناوگان

استنفورد در واشنگتن (-10)
منبع: pencil-news.ir