[ad_1]

هنگامی که کلت های ایندیاناپولیس یکشنبه بعد از ظهر هفته دوازدهم میزبان تیم های تنسی تیتان در ورزشگاه نفت لوکاس بودند ، اولین مقام در AFC South در خط بود. کلتس که در حال حاضر به لطف پیروزی 10 هفته ای برابر تیتان ها در نشویل در فوتبال پنج شنبه شب در لیگ دسته اول است. اگر تیتان ها در هفته 12 پیروز شوند ، با این وجود نه تنها از کولت ها با 8-3 رد می شوند ، بلکه نتیجه تساوی را ناامید می کنند.

در این فضا ما خود را در تمام زوایای مختلف شرط بندی که این بازی می تواند ارائه دهد ، از جمله گسترش ، بیش از / زیر تعداد کل و برخی از وسایل مورد علاقه خود برای بازیکنان غرق خواهیم شد. تمام شانس های مسابقات NFL از طریق William Hill Sportsbook است.

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه، 29 نوامبر زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
محل: ورزشگاه روغن لوکاس (ایندیاناپولیس ، ایندیانا)
تلویزیون: CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تیتان ها (7-3) تا کلتس (7-3)

گسترش در ابتدا در Colts -3.5 آغاز شد. در پایان روز دوشنبه ، این تعداد به Colts -4 رسید ، قبل از اینکه روز چهارشنبه به Colts -3 برسد و از آن زمان تاکنون در آن قرار دارد ، غرق شود.

در حالی که هر یک از این تیم ها با یک رکورد یکشنبه می آیند ، کلت ها با داشتن 6-4 امتیاز برای فصل ، باشگاه بهتر ATS هستند. تنسی 4-6 ATS وارد این مسابقه می شود. با بازی فیلیپ ریورس در این اواخر با میانگین بالاتر و دفاع به عنوان یکی از بهترین واحدهای لیگ ، تصور کاهش آنها در هفته 12 دشوار است. مسابقه ، اما با فرانک رایش و مایک ورابل ، ایندیاناپولیس 4-1 ATS و SU در این مجموعه است.

نتیجه تخمینی: ایندیاناپولیس 27 ، تنسی 21

بالای زمین

این تعداد در 49.5 باز شد و به سرعت از 50 به بعد پرید ، تا بعد از ظهر دوشنبه در 50.5 فرود آمد و از آن زمان در آستانه این مسابقه به 51.5 رسید. آخرین باری که این دو در هفته 10 دیدار کردند ، 51 امتیاز کسب کردند.

در طول فصل ، Over رکورد 13-6-1 در ترکیب داشته است. اوورهای تنسی اکنون با رایان تنهیل در فصل منظم 16-3-1 بازی می کنند. این در حالی است که ایندی از 6 بازی گذشته خود در پنج بازی به میدان رفته و در چهار مسابقه از پنج مسابقه اخیر خود 30 امتیاز یا بیشتر کسب کرده است. اگرچه انتظار دارم این بازی زیاد باشد ، اما کم کم محو می شوم ، زیرا ممکن است آن مقدار برای جیر جیر زیاد نباشد.

کل پیش بینی شده: 48

لوازم جانبی برای بازیکنان

دریک هنری در کل حیاط های سریع: بیش از 85.5 (-115). وقتی DeForest Buckner بعد از آزمایش مثبت COVID بیرون بیاید ، هفت مورد قبلی ایندی کشنده نخواهد بود. در همین حال ، هنری در هفته 103 ، 103 یارد در برابر آن واحد دوید.

دریک هنری در هر زمان touchdown (-175). در هفت بازی دسته ای با رایان تانهیل به عنوان آغازگر ، هنری هشت ضربه سریع دارد. او همچنین به طور متوسط ​​143.3 یارد سریع در هر بازی بیش از آن بخش داشت که ارزشش را دارد.

مایکل پیتمن جونیور کل بخشها را دریافت کرد: بیش از 55.5 (-115). گیرنده تازه کار در سه بازی گذشته ظاهر شده است ، به طور متوسط ​​چهار پذیرایی و 74.3 حیاط دریافت برای آن بخش. اکنون پیتمن با تیتان ها مخالف است ، تیمی که نه تنها در این فصل ششمین محوطه دریافت در هر بازی را مجاز می کند ، بلکه به راحتی به او اجازه می دهد از 101 حیاط برتر هفته 10 برخوردار شود.

Nyheim Hines touchdown در هر زمان (125+). وی در هفته دهم این دفاع را ارائه داد و پنجشنبه شب نیز دو گل به ثمر رساند. با مشارکت جاناتان تیلور برای این بازی ، این فرصت حتی بیشتری برای Hines است تا دوباره منطقه پایان را پیدا کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر