[ad_1]

mls-cup-seattle-sounders.jpg
USATSI

سیاتل ساندرز در حالی پنج شنبه در شکار چهارمین جام MLS خود بوده است که روز دوشنبه میزبان مینه سوتا یونایتد در لومن فیلد در سیاتل بود. این اولین مسابقه دو کشور در سال 2020 و اولین بازی در نوع خود بین دو تیم در مرحله پلی آف جام آئودی MLS است. با این حال ، ساندرز با سه پیروزی برابر مینه سوتا در لومن فیلد ، یک برتری تمام وقت دارد. برنده این مسابقه صعود به فینال مسابقات MLS Cup 2020 را قطعی می کند.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: دوشنبه 7 دسامبر
  • زمان: 21:30 ET
  • محل: میدان لومن – سیاتل ، واشنگتن
  • تلویزیون: FS1 ، FOX Sports | پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
  • شانس: سیاتل -120؛ برداشت +275؛ مینه سوتا +230 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

سیاتل ساندرز FC: این تیم با یک پیروزی نزدیک مقابل FC دالاس در یک بازی پر تنش و برگشت ، که تقریباً مساوی با ضربه بود ، بیرون آمد ، زیرا سیاتل از 14 بر 10 از دالاس پیشی گرفت. ساندرز در خانه برابر مینه سوتا رکورد خانگی بهتری دارد ، اما آخرین پیروزی او مقابل لونز امتیاز دیگری بود حاشیه ، پیروزی 1-0 در روز تصمیم 2019. تیم در صورت تمایل به صعود به بیش از جوردن موریس و رائول روئیدیاس نیاز خواهد داشت.

مینه سوتا یونایتد: این تیم در بازی مقابل Sporting KC با نتیجه 3 بر 0 پیروز شد. با وجود امتیاز 19 به 13 ، مینه سوتا تلاش های بیشتری برای گلزنی داشت و کانزاس سیتی را با شوت های دروازه از 8 به 5 پیش برد. این تیم احتمالاً در این مسابقه به عنوان بازیکنان بیرونی در نظر گرفته می شود ، تیم استعداد کافی در زمین را دارد تا بتواند باعث ایجاد اختلال شود. آنها برای حضور در اولین حضور نهایی مینه سوتا در جام MLS به عملکرد بزرگ دیگری از کوین مولینو نیاز خواهند داشت.

پیش بینی

یک مسابقه کاملاً یکنواخت را می توان به یک تجربه کنفرانس و یک بازی خانگی تقلیل داد ، سیاتل هرچند زود قطع کرد و معطل شد. انتخاب کنید: سیاتل 2 ، مینه سوتا 1[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر