سه مسئله پیش روی سنت لویی کاردینالز ، که ممکن است یک فصل آرام دیگر داشته باشد


به یک معنا ، این واقعیت که کاردینال ها موفق به ثبت رکورد پیروزی در سال 2020 شده اند ، یک موفقیت چشمگیر است. این صفحات توسط یک خوشه COVID اولیه ویران شده و مجبور شدند یک برنامه فشرده و منطقی در این بخش بازی کنند. با این حال ، از راه های دیگر ، این کفایت به سادگی منعکس کننده سطح مناسب سرمایه گذاری در تیم برای سال 2020 است. همچنین نشان می دهد که چه ارقامی برای فصل کاردینال ها و طرفداران آنها خواهد بود.

وقتی ما روی گوشت خارج از فصل تمرکز می کنیم و به روز افتتاحیه 2021 نزدیک می شویم ، این انتظار سه سوال اساسی را برای کاردینال ها ایجاد می کند.

1. آیا وی اموال را خرج خواهد کرد؟

کاردینال ها شاید یکی از بسیاری از تیم های ریاضت اقتصادی در این فصل باشد. مدت هاست که باشگاه ها به دنبال بهانه ای برای نگه داشتن حقوق خود هستند و بیماری همه گیر COVID-19 که باعث شد فصل عادی 2020 به کمتر از نصف مدت زمان معمول برسد و از حضور هواداران در مسابقات تقریباً در تمام سال جلوگیری کند ، حتی پوشش بیشتری به آنها می دهد. صحبت از این است که ، رئیس تیم بیس بال جان موزلیاک اخیراً این موضوع را در مورد عدم حضور با حقوق در سال 2020 گفته است.:

“بدیهی است که موفقیت کاردینال ها در طول 20 سال گذشته درآمد ما بوده است. من فکر می کنم بیشتر از دیگران می توانیم تحت تأثیر منفی قرار بگیریم.”

این امر ، و همینطور تصمیم گیج کننده کاردینالها برای رد گزینه بسیار مناسب 12.5 میلیون دلاری Kolten Wong ، نشانگر آن است. وقتی ادعا می کنید مشاجره می کنید ، این فرصت را از دست نمی دهید که شاید بهترین ثانیه دفاعی بازی را که تهدیدی محکم در پایگاه است ، حفظ کنید. بله ، کاردینال ها بعداً ابراز امیدواری کردند که وونگ را برای تمدید چند ساله امضا کنند ، اما این همچنان ثمری خواهد داشت و خواستگاران وونگ صف تشکیل دادند.

همه اینها به نظر می رسد یک واکنش شدید وحشیانه نسبت به شرایط یکباره تیمی است که معمولاً درآمد بالایی دارد. علاوه بر این ، تعهدات فعلی آنها کاملاً ناچیز است. برای سال 2021 ، آنها حدود 110 میلیون دلار حقوق تضمین شده در كتاب ها دارند و MLB Trade Rumors تخمین می زند كه كاردینال ها با كمتر از 10 میلیون دلار حقوق واجد شرایط داوری آماده شوند. این بیشتر سال ها به معنای صرف 40 میلیون دلار هزینه است – یعنی. به اندازه کافی برای خرید یکی از بهترین نمایندگی های رایگان. با این وجود زمستان امسال بعید به نظر می رسد که کاردینالها به سطح هزینه های معمول خود نزدیک شوند.

بدیهی است که این بدان معناست که بعید است که آنها با عوامل رایگان برتر مانند JT Realmuto ، George Springer ، Trevor Bauer و DJ LeMahieu ترکیب شوند ، اگرچه هر کدام مناسب خواهند بود (در مورد Realmuto ، این نشان می دهد که Yadier Molina برگردانده نشده است). ) همچنین به نظر می رسد که با وجود شایعات جدید ، ملک آماده پرداخت قبض معامله با نولان آرنادو نیست. همچنین ، املاک احتمالاً تمایلی به امضای مجدد همه نمایندگان رایگان خارج شده خود ندارد – وونگ ، مولینا ، آدام واین رایت ، برد میلر و مت ویترس. بنابراین ، اگر کاردینالزها سومین سفر متوالی خود را به فصل بعد انجام دهند ، آنها باید امیدوار به پیشرفت های داخلی باشند – یا در صورت عدم موفقیت ، یک میدان بزرگ برای بازی های پلی آف دوباره.

این امر به سختی هنگام جنگیدن کاردینال ها احساس خواهد شد. ما در یک یادداشت خاص در زیر به دو بازیکن نگاه خواهیم کرد ، اما نگاهی به بقیه خواهیم انداخت. اگر وونگ برگردد ، پس هم مت کارپنتر و هم تامی ادمن مجبور می شوند منظم باشند. هیچ یک از این دو مورد به عنوان یک دارایی ثبت نشده در سال 2021 پیش بینی نشده است. همین امر برای دکستر فاولر دست راست ، 35 ساله خواهد بود و در سه فصل گذشته 86+ OPS + دارد. Catcher یکی دیگر از مشکلات تیم خواهد بود ، خواه وزنه برداری مولینا یا اندرو کنیزنر باشد. و اگر DH به NL برگردد چه؟ این ممکن است به یک دیدار مجدد برد میلر منجر شود ، اما پیش بینی یک حرکت جسورانه تر از این با توجه به زنگ های اولیه زده شده توسط موزلیاک دشوار است.

حتما بخوانید:
نحوه تماشای میهن پرستان در Chargers: هوا ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش زنده ، شانس ، انتخاب مسابقه AFC

2. آیا گلدشمیت و کارلسون کافی هستند؟

کاردینال ها در دو فصل گذشته در سری های مشخص شده در هر مسابقه در رده های 10 و 12 در میان تیم های لیگ ملی و در درصد شنا 12 و 14 قرار دارند. بدیهی است که کاردینالها با وجود این کمبودها با خفاش ، به لطف زمین و دفاع قابل توجه موفق به کسب دو مقام در پلی آف و یک عنوان در بخش شدند. با این حال ، حاشیه ها کم است و برای کاردینال ها بدون یک حمله تهاجمی قدرتمندتر ، پیروزی در مسابقات جهانی در پنجره بحث برانگیز فعلی دشوار خواهد بود.

با فرض اینکه سنت لوئیس به ویژه در راس بازار نماینده آزاد فعال نخواهد بود ، کجا می توانند برای بهبود کار کنند؟ کره چشم و بدیهی است بهترین امید برای یک جایگاه واقعی در پشت سر پل گلدشمیت-دیلن کارلسون نهفته است. گلدشمیت ، البته ، یک پیشکسوت با بهره مندی از نظر تاریخی است که از یک رقابت برگشتی در سال 2020 لذت می برد. کارلسون یک پدیده جوان و با استعداد است که به نظر می رسد در پایان فصل سطح بالاتری پیدا کرده است. Goldschmid شماره 3 تثبیت شده کاردینالز است و کارلسون که تغییر وضعیت می دهد ، برای آخرین بازی فصل عادی مهاجم مایک شیلد می شود و در طول Wild Card Series برابر Padres در آن موقعیت باقی می ماند. انتظار می رود که Goldschmidt و Carlson در سال 2021 با هم 4 تا 4 باشند.

در مورد گلدشمیت ، س questionال این است که آیا آنچه در سال 2020 انجام شد واقعاً روزهای بهتری را نشان می دهد. در سال 2019 ، اولین فصل حضور او در سنت لوئیس ، گلدشمید همچنان مثمر ثمر ماند ، اما بسیار کمتر از استانداردهای تعیین شده خود بود. با توجه به اینکه او اولین مرد سی ساله بود ، منصفانه بود که آیا این رکود اقتصادی رخ داده است؟ با این حال ، کاهش مهاجمان بزرگی مانند گلدشمیت به ندرت یک امر خطی است و در فصل کوتاه سال 2020 با یک برش 0.304 / .417 / .466 احیا شد. این برای OPS + از 142 خوب است ، که نسبت به برآورد سال 115 آن در سال 2019 و دقیقاً مطابق با استانداردهای شغلی پیشرفت قابل توجهی دارد.

از یک طرف ، گلدشمیت نظم و انضباط بیشتری را روی صفحه نشان داد (البته او قبلاً یک مهاجم با نظم بود). وی یکی از بالاترین نرخ های پیاده روی در حرفه خود را منتشر کرد و تنها در 18.6٪ از حضور خود به موفقیت دست یافت ، که کمترین میزان اعتصاب در حرفه او است. علاوه بر این ، به نظر می رسد گلدشمیت روی یک روش رانندگی خطی تر در سال 2020 متمرکز شده است. میانگین زاویه شروع وی نسبت به فصول قبل به طور قابل توجهی کاهش یافته و بالاترین درصد “نقطه شیرین” را در کارنامه خود ثبت کرده است. بله ، متوسط ​​سرعت خروج آن کاهش یافته است ، اما در کل عملکرد توپ ضرب و شتم آن تولید کلی آن را پشتیبانی می کند. اکنون 33 است ، بنابراین احتمال از سرگیری افت در سال 2021 وجود دارد. با این حال ، نتایج سال 2020 نشان می دهد که Goldschmidt به طور موقت تمدید شده است ، البته به شکل کمی متفاوت. اگر فرمول او با متوسط ​​و زیاد OBP ، شکاف قدرت ادامه یابد ، او شماره 3 مهاجم مورد نیاز کاردینال ها خواهد بود.

این واقعیت که کارلسون به رشد خود ادامه می دهد ، از اهمیت کمتری برخوردار نیست. در حالی که او در تلاش بود تا کار خود را در لیگ های اصلی در سال 2020 آغاز کند و در کل ارقام ناامید کننده ای داشت ، کارلسون با ادامه فصل پیشرفت کرد. علاوه بر این ، اوایل تماس او ، او با توپهای ضرب و شتم قربانی بدشانسی شد. کارلسون به آموزش جایگزین تنزل یافت ، اما در نیمه دوم سپتامبر به سنت لوئیس بازگشت. اعداد فصل عادی او را پس از این مرحله با عملکرد او مقابل پدرس در مرحله پلی آف ترکیب کنید و کارلسون برای 54 آخرین حضور خود در صفحه 288 / .389 / .578 خط داشت. این حداقل اندازه نمونه است ، اما برای جبران مبارزات او در سال 2020 کافی است. و فراموش نکنیم ، او 21 ساله بود ، اولین طعم صعود به بالاترین سطح را داشت و این کار را در وسط انجام داد از یک بیماری همه گیر جهانی بدون مزیت رشد طبیعی تا فصل.

حتما بخوانید:
CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

ضمناً ، این فقط یک خوش بینی خالی نیست – کارلسون واقعاً سقف بلندی دارد. او یک قهرمان سابق است که در سال 2019 نویسنده OPS .914 در سطح Double- و Triple-A با 26 خانوار ، 28 دو برابر و 20 پایگاه دزدیده شده در 126 بازی است. این دستیابی به موفقیت کارلسون را به یکی از 10 چشم انداز تعدادی از لیست ها تبدیل کرده و انتظار دارد که او سرانجام خود را در سطح بالایی که فصل گذشته تحت فشار قرار داده است ، تثبیت کند.

کاردینال ها به هر دو اتفاق نیاز دارند – کارلسون گام بعدی را در سال 2021 برمی دارد و گلدشمیت دیگر نزولی را که در سال 2019 نشان داد از سر نگیرند. اگر این اتفاقات بیفتد ، آنها با تولید متوسط ​​در سایر نقاط ترکیب ترکیب می شوند ، پس کاردینال ها ممکن است برای اولین بار از سال 2018 تخلف منصفانه ای داشته باشند.

3. در مورد عمق شیب چطور؟

عمق پاس در چند فصل گذشته سکه پادشاهی در سنت لوئیس بوده است – مخصوصاً سال 2020 ، زمانی که به آنها اختصاص داده شد 53 بازی را در 44 روز انجام دهند – و این دوباره است تا پرونده در این فصل دوباره به وجود آید. باز هم ، این یک چیز خوب است ، زیرا بعید به نظر می رسد مالکیت لیست را به میزان قابل توجهی تقویت کند.

حتی اگر وین رایت در جای دیگری جوهر بگیرد یا تصمیم به بازنشستگی بگیرد و حتی با توجه به اینکه داکوتا هادسون پس از انجام جراحی تامی جان در سال 2021 ظاهر نخواهد شد ، ارقام چرخشی در فرم خوبی قرار دارند:

  1. جک فلاهرتی ، RHP
  2. کوانگ هیون کیم ، LHP
  3. کارلوس مارتینز ، RHP
  4. آستین گومبر ، LHP
  5. مایلز نیکلاس ، RHP

در صورت آسیب دیدگی یا ناکارآمدی ، Daniel Ponce de Leon ، Jake Woodford و Johan Oviedo می توانند عمق را فراهم کنند. همچنین ، متیو لیبراتور ، نویدبخش بالاترین سطح زیربنایی ، ممکن است در مقطعی در سال 2021 برای بالاترین سطح آماده باشد.

در مقابل کاردینال ها ، کاردینال ها پس از عمل جراحی روی تامی جان و سپس کنار گذاشتن فصل 2020 با جوردن هیکس ، سخت ترین پرتابگر در رشته روبرو می شوند. او به یک گروه با قدرت بالا اضافه شده است که اکنون شامل اندرو میلر ، جیووانی است گالگوس ، الکس ریز ، جنسیس کابرا و رایان هلسلی. به طور بالقوه این بهترین گاو نر در لیگ ملی است.

این خبر خوب برای کاردینال ها است – برای قوی نگه داشتن ارقام. س isال این است که آیا آنها به اندازه کافی برای استفاده از پیشگیری از دویدن امتیاز می گیرند. همانطور که در حال حاضر ساخته شده است ، این تیمی است که باید با سود کل در سطح پایین تا اواسط دهه 80 رتبه بندی شود ، در حالی که توانایی سقوط را دارد.

هر دو نتیجه اتهامی برای عدم تمایل دارایی برای مقابله با نقاط ضعف خواهد بود ، حتی اگر در یک تقسیم کاملاً سودآور بازی کند.




منبع: pencil-news.ir