[ad_1]

در سال 2020 ، Atlanta Braves سومین عنوان متوالی خود را در لیگ ملی شرق به دست آورد ، اما دوباره نتوانست به مسابقات جهانی راه یابد. Braves در لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان 3-1 پیش افتاد ، اما لس آنجلس داجرز در بازی های 5 ، 6 و 7 برنده شد تا از آنها عبور کند. قبل از اجرای پلی آف عمیق آنها در فصل گذشته ، Braves از مرحله NLDS 2001 پیشرفت نکرده بود ، بنابراین پس از 9 سفر پس از فصل بدون رسیدن به NLCS ، بازگشت طولانی مدت آنها با یک شکست دل به پایان رسید. Braves از سال 1999 دیگر در Fall Classic شرکت نکرده است.

لیست آتلانتا تعادل خوبی بین پیشکسوتان و یک هسته قابل توجه جوان است و نقض آنها در طول فصل کوتاه یکی از بهترین موارد در کل بیس بال بود. آنها لیگ را در OPS (.832) ، گل (556) ، دونفره (130) ، RBI (338) رهبری کردند و پس از قهرمان سری Dodgers World Series با بیشترین دوندگی (348) و خانوارها (103) در رده دوم قرار گرفتند. . Braves با چهار برنده نقره ای Slugger به پایان رسید: هافبک آل استار رونالد آکونا جونیور ، MVP سال 2020 فردی فریمن ، میزبان NL و رهبر RBI ، مارسل اوزونا و شکارچی تراویس د آرنو.

با کمال تعجب ، این باشگاه به نوعی از شکستهای به ظاهر ثابت آسیب دیدگی که کارکنان آنها در طی 60 مسابقه با سرعت در هر فصل انجام دادند تا برای NLCS بماند ، عبور کرد. هنگامی که شجاعان فصل 2020 را آغاز کرد ، چرخش – اگرچه هنوز کاملاً نامشخص است – حداقل در عمق خودنمایی می کرد:

  1. RHP مایک سوروکا
  2. LHP مکس فرید
  3. RHP مایک فولتینویچ
  4. LHP کول هملز
  5. RHP فلیکس هرناندز

سپس همه چیز به سرعت از هم پاشید. انتظار می رفت که هملز پیر برای روز افتتاحیه آماده باشد ، اما پس از قرار دادن فقط 3 پاس 1/3 ، سرانجام با مشکلات عضلات سه سر و شانه کنار آمد. هرناندز از فصل 2020 منصرف شد. مایک سوروکا پس از کسب ششم در رأی گیری NL Cy Young در سال 2019 ، در سومین شروع خود تاندون آشیل خود را پاره کرد.

فولتینویچ ، یک قهرمان دور اول و 100 برتر سابق ، هنگامی که کاری را که به نظر می رسید موفقیت آمیز باشد با ایجاد ERA 2.85 و 3.37 FIP در 183 پاس گل تلاش کرد تا به فرم All-Star 2018 خود بازگردد. وی تنها پس از یک بار گردش به منصوب شد.

Kyle Wright و Tuki Toussaint که زمانی نوید اسلحه های جوان را می دادند ، بیشتر فصل 2020 را در وب سایت جایگزین باشگاه گذراندند و نتوانستند جایگاه خوبی در چرخش کسب کنند. شان نیوکامب چپگرا نیز قرار بود به صورت تمام وقت شروع کند ، اما او قبل از اتمام فصل کوتاه در محل تمرین جایگزین ، 11.20 ERA را در چهار شروع بدست آورد.

چپ ماکس فرید در سال 2020 به عنوان قهرمانی باشگاه درآمد. تازه کار یان اندرسون در اواخر فصل تحت تأثیر قرار گرفت ، از جمله در مرحله پلی آف. اما در طولانی مدت ، شجاعان از غیر قابل اعتماد بودن چرخش خود آسیب دیدند. در کل ، آتلانتا در طول 60 بازی از 14 پارچ شروع مختلف استفاده کرده است.

در حال حاضر در این فصل ، Braves پارچ کهنه کار All-Star چارلی مورتون و چپ دست Drew Smilly را برای اضافه کردن عمق چرخش اضافه کرد. برای شروع فصل 2021 ، به نظر می رسد Braves مایک Soroka ، Max Fried ، Charlie Morton ، Ian Anderson و Dru Smilly را برگردانده است. برخی از گزینه های داخلی دیگر در حال حاضر می توانند رایت ، توست ، نیوکامب ، برایز ویلسون و هواسکار اینوا باشند. در مورد گاو نر ، Braves با برخی از ضررهایش از آژانس های رایگان (دارن اودای ، مارک ملانسون ، شین گرین) ضربه زد ، اما عمق آنها منجر به این واقعیت می شود که آنها هنوز با بازیکنانی که برای سال 2021 دارند یک گاو خوب دارند. به علاوه ، هنوز این احتمال وجود دارد که ملانکون یا گرین با توافق نامه بازگشت فصل آینده به آتلانتا موافقت کنند.

هنگامی که مدیر کل الکس آنتپولوس در سال 2017 روی کار آمد ، او کمک کرد تا “شجاع” از یک باشگاه در حال بهبودی به یک مدعی جدی و طولانی مدت تبدیل شود. شجاعان فصل گذشته هنگامی که اولین پیروزی های خود را در این فصل از سال 2001 به دست آوردند ، گام دیگری به جلو برداشتند و در سری مسابقات NL wild wild و NL Division سری Cincinnati Reds و Miami Marlins را جارو کردند. اکنون فشار برای شکستن بر Braves افزایش می یابد. بیایید سه مورد از بزرگترین موضوعاتی را بررسی کنیم که باید در زمستان امسال به آنها پرداخته شود.

1. اوزونا را دوباره امضا کنید

بازیکن آزاد بازیکن خارج از مارسل اوزونا مورد توجه تعداد زیادی از تیم های MLB قرار گرفته است ، از جمله Braves ، جایی که او فصل کوتاه 2020 را در آنجا گذراند. اوزونا 30 ساله در رای گیری NV MVP ششم شد و با 18 خانوار و 56 RBI رهبری NL را بر عهده گرفت. او در 60 بازی در سال 2020 با 338/0/338 / .636 ضربه زد. او فقط 13 شوت در خط میانی داشت تا تاج سه گانه NL را در فصل گذشته بدست آورد. در 60 رتبه برتر CBS Sports برای بازیکنان آزاد ، اوزونا شماره 6 ما برای بازیکنان آزاد است.

عکس سر

آتلانتا باید زمستان امسال خرید دوباره اوزونا را به عنوان اولویت اصلی خود قرار دهد. اگر اوزونا تصمیم به جدایی بگیرد ، مانند جاش دونالدسون زمستان گذشته ، این باشگاه باید برنامه B خوبی – چه از طریق بازار تجاری و چه از طریق آژانس رایگان – داشته باشد. شجاع مجبور است خفاش بزرگ دیگری اضافه کند.

تاکنون زمستان آهسته ای بوده است ، اما هنوز هم می توان بلافاصله پس از جلسات زمستانی هفته آینده با اوزونا قرارداد بست. لازم به ذکر است که بدنه مبادله اخیراً نمایندگی ها را تغییر داده و اکنون توسط CAA نمایندگی می شود. اوزونا قبلاً توسط MDR Sports Management نماینده داشت. وی در ماه مه سال 2019 از Scott Borras به MDR روی آورد.

اوزونا زمستان گذشته به جای پیمان چند ساله با یک قرارداد یک ساله مذاکره کرد و با Braves به مبلغ 18 میلیون دلار قرارداد امضا کرد. وی زمستان امسال پس از دریافت پیشنهاد صلاحیت خود را واجد شرایط نکرد. عواقب مالی شیوع جهانی ویروس کرونا قطعاً جستجوی اوزونا برای یک معامله بلند مدت را پیچیده می کند ، اما آتلانتا از قبل می داند که اوزونا بسیار مناسب خواهد بود.

و گرچه هنوز این اتفاق نیفتاده است ، انتظار می رود DH جهانی در سال 2021 مجدداً معرفی شود و با قرارداد جمعی بعدی در سال 2022 دائمی شود. این امر باعث می شود NL East Braves هنگام امضای اوزونا در طولانی مدت راحت تر باشد. طرح.

Braves دیگر در خارج از بازیکن Adam Duvall معامله نمی کرد زیرا آنها انتظار اطمینان درباره آمدن DH به لیگ ملی را داشتند. اما با توجه به اینکه احتمالاً از دووال بیشتر به عنوان بازیکن دسته استفاده می شود ، ظاهرا آتلانتا معتقد است که دستمزد پیش بینی شده وی از 5 تا 7 میلیون دلار در سال 2021 برای این بازیکن 32 ساله بسیار زیاد است.

من درک می کنم که تیم ها وضوح رسمی در مورد احتمالی DH 2021 را می خواهند ، اما فکر می کنم تصویب آن بیش از حد ایمن باشد. همچنین ، MLB / MLBPA مجبور بود این را تعریف کند و تیم های NL را مدت ها قبل از شروع آژانس رایگان و قطعاً قبل از مهلت عدم ارسال در این سال ، مطلع کند.

اوزونا بیشتر فصل 2020 را در DH گذراند و در 21 بازی در زمین بازی کرد. Braves DH با استعدادتر را در بازار آزاد پیدا نمی کند و بدون معرفی Ozuna 2020 ، حتی ممکن است به 2020 نرسد.

2. تعیین مبنای سوم

پایگاه سوم آتلانتا ایده آل نیست. آستین رایلی گزینه اصلی آنها برای این موقعیت است ، اما او از یک فصل ناامید کننده 2020 بیرون می آید. رایلی ، 23 ساله ، با 8 اجرای خانگی و 270 RBI در 188 بتینگ ، 239/0 .301 / .415 را به دست آورد. او 46 بازی در سوم با چهار بازی در ابتدا و میدان چپ انجام داد.

یوهان کامارگو به عنوان گزینه دیگر پشت رایلی ایستاده و در خارج از فصل از حراج خارج شد ، اما آتلانتا او را در لیست نگه داشت. کامارگو ، یک مهاجم ، یک بازیکن همه کاره در آتلانتا است ، توانایی بازی در زمین درست ، زمین چپ و چهار موقعیت در زمین را دارد. اما او در حالی که ویدیویی 27.6 درصدی را ضبط کرده بود ، در فصل کوتاه 2020 ، کلاش های 0.200 / .244 / .367 را ثبت کرد. شجاعان امیدوارند که در سال 2021 از کامارگو استفاده کنند ، به خصوص که انعطاف پذیری آن از نیمکت ارزش بیشتری می بخشد.

فصل 2021 ممکن است آخرین فرصت رایلی برای تقویت تماس با وی باشد ، در غیر این صورت باشگاه مجبور است شخص دیگری را پیدا کند تا گوشه داغ را لنگر دهد. حتی اگر آتلانتا بخواهد بازار را برای گزینه پایه سوم دیگری آزمایش کند ، امسال پس از جاستین ترنر تعداد زیادی موجود نیست. با این حال ، این احتمال وجود دارد که شجاعان از طریق تجارت به دنبال کریس برایانت بروند. بعید است آتلانتا اوزونا را به خدمت بگیرد و با برایانت معامله کند ، اما اگر آنها مجبور بودند مسیر برایانت را دنبال کنند ، می توانند در پایگاه سوم قفل شوند و رایلی را به سمت چپ حرکت دهند.

3. تمدید فریمن؟

اولویت دیگر Brave: گسترش حق رای دادن و MVP 2020 NL فردی فریمن. اولین مرد دیرینه Braves در 11 سال فعالیت MLB خود از یکی از بهترین فصل ها بیرون می آید و در سال 2021 وارد یک قرارداد می شود. این آخرین سال از قرارداد هشت ساله ای است که قبل از فصل 135 میلیون دلار 2014 امضا کرد.

این بازیکن 31 ساله احتمالاً گران خواهد بود – برای شجاعت خود می تواند حداقل 100 میلیون دلار دریافت کند.

عکس سر

طرفین علاقه متقابل خود را برای نگه داشتن فریمن در آتلانتا تا پایان دوران حرفه ای خود روشن کردند.

اکتبر گذشته ، فریمن گفت: “من فکر می کنم چنین است [GM] الکس [Anthopoulos] و همه می دانند و هواداران می دانند که من دوست دارم اینجا بمانم. این خانه من است. این تمام چیزی است که من می دانستم. می دانم که فقط یک سال مانده است [on his contract]. خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت. اما این تیم برای برد طولانی ایجاد شده است و من آن را می دانم. سواری خوبی خواهد بود امیدوارم بتوانم بخشی از آن باشم. “

شجاعان پیش از این هسته جوان خود را قفل کرده اند و به آکونا و اوزی آلبیز تمدید کرده اند ، بنابراین آنها همچنان تلاش می کنند که این پیشکسوت را با یک تعهد طولانی مدت دیگر در ترکیب خود حفظ کنند زیرا آنها همچنان برای اولین قهرمانی خود از سال 1995 تلاش می کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir