[ad_1]

اکنون ما توانسته ایم 12 هفته از مسابقات NFL را پشت سر بگذاریم و به نوعی هنوز تیمی را در مرحله پلی آف ندیده ایم. در مجموع 14 مکان در فصل پس از این سال وجود دارد و در حال حاضر همه آنها هنوز برای گرفتن هستند. با این حال ، این می تواند این هفته تغییر کند ، و این به این دلیل است که سه تیم وجود دارد که در نهایت می توانند در پایان هفته سیزدهم در پلی آف جای بگیرند.

این سه تیم Steelers ، Chiefs و Saints هستند و در اینجا نحوه ورود هر یک از آنها در هفته سیزدهم وجود دارد.

سناریوهای کلینیک برای فولاد

 1. فولاد ها برنده یا مساوی می شوند یا
 2. ضرب و شتم مهاجمان یا تساوی یا
 3. از دست دادن دلفین ها یا کراوات یا
 4. از دست دادن کلت یا تساوی

من می گویم احتمال زیادی وجود دارد که فولادی ها در این هفته موفق به کسب مقام در پلی آف شوند و آنها می توانند قبل از اینکه روز دوشنبه در برابر واشنگتن به میدان بروند ، موفق شوند. اگر مهاجمان به جت ها ببازند ، فولاد ها در داخل هستند. اگر کلت ها به تگزاسی ها ببازند ، فولادی ها در داخل هستند. اگر دلفین ها به بنگال باختند ، فولاد ها داخل آن هستند. اگرچه هر سه تیم از مزایای این تیم بهره مند شده اند ، فولادی ها فقط به یک مورد از سه اختلال برای کشیدن نقطه نیاز دارند. حتی اگر هر سه این تیم ها به پیروزی برسند ، فولادی ها با پیروزی مقابل واشنگتن باز هم می توانند در پلی آف جایگاهی کسب کنند ، بنابراین احساس می شود در هفته وی پیروز خواهند شد.

فولادی ها همچنین می توانند با پیروزی ، باخت مقابل براون ها و با به دست آوردن قدرت برد تساوی برنده مقابل کلیولند ، عنوان AFC North را از آن خود کنند.

سناریوهای بالینی برای روسا

 1. پیروزی KC یا
 2. تساوی KC + ضرر BAL یا تساوی + ضرر IND یا
 3. تساوی KC + تساوی LV + ضرر یا تساوی BAL + تساوی IND یا
 4. تساوی KC + تساوی LV + ضرر MIA + ضرر IND یا تساوی یا
 5. تساوی KC + تساوی LV + ضرر MIA + ضرر یا تساوی BAL یا
 6. تساوی KC + ضرر MIA + ضرر BAL یا تساوی + تساوی IND یا
 7. از دست دادن LV + از دست دادن BAL + از دست دادن IND

مانند فولادها ، تمام روسا باید برای تضمین حضور در پلی آف این هفته پیروزی انجام دهند. اگر کانزاس سیتی یکشنبه شب دنور را شکست دهد ، رئیسان برای ششمین سال پیاپی با هدایت اندی رید به فصل می روند. اگر همه سناریوهای مربوط به تساوی را نادیده بگیریم ، رئیسان نیز می توانند با ضرر همراه شوند ، اما این فقط در صورت از دست دادن Raiders (در جت ها) ، Ravens (در برابر کابوی ها) و Colts (در تگزاس) اتفاق خواهد افتاد ، که بسیار بعید به نظر می رسد که کانزاس سیتی باید با برنده شدن بلیط خود را بشکند.

روسا همچنین می توانند با سود PLUS a Raiders یا تساوی ، عنوان AFC West را از آن خود کنند. تا زمانی که مهاجمان نیز باختند ، رئیسان می توانستند به تساوی بپردازند.

سناریوهای بالینی برای مقدسین

 1. بدون سود + ضرر یا تساوی CHI یا
 2. بدون تساوی + از دست دادن CHI + از دست دادن MIN + از دست دادن SF یا تساوی یا
 3. بدون تساوی + از دست دادن CHI + از دست دادن MIN + از دست دادن ARI یا تساوی

فقط یک تیم وجود دارد که می تواند وارد NFC شود و آن نیواورلئان است. برای ورود مقدسات ، آنها به سود PLUS ضرر یا تساوی Bears نیاز دارند. مقدسین نیز می توانند با یک تساوی به میدان بیایند ، اما این سناریوها کمی پیچیده است و بیایید صادقانه بگوییم ، مقدسین و شاهین ها بعید به نظر می رسد در این هفته عقب باشند. خرس ها روز یکشنبه با شیرها بازی می کنند و آنها برای پیروزی مورد علاقه هستند ، بنابراین بازگشت به یکشنبه برای مقدسین آسان نخواهد بود.

سناریوهای حذف

اگر در مورد سناریوهای حذف تعجب می کنید ، این هفته دو تیم می توانند از مرحله پلی آف کنار بیایند. بنگالی ها ، که به نوعی هنوز زنده هستند ، با از دست دادن دلفین ها ناک اوت می شوند. در صورت شکست در برابر پاتریوت ها و کولت ها بر تگزاسی ها ، شارژرها نیز می توانند ناک اوت شوند. در صورت از دست دادن کلت ها ، شارژرها نیز با از دست دادن به علاوه یک پیروزی از طرف Raiders (در مقابل Jets) و Dolphins (در مقابل Bengals) حذف می شوند.

طی 12 هفته فقط دو تیم حذف شده اند و این تیم ها جت و جاگوار هستند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir