[ad_1]

sebastian-fundora.jpg
گتی ایماژ

سباستین فوندورا با قاب 6 فوت 5 در تقسیم 154 کیلوگرمی همیشه گرافیک جالبی را در حلقه بوکس ایجاد می کند. شنبه شب ، او یک بار دیگر نشان داد که با توقف حبیب احمد در دور دوم رویداد پرداخت به ازای هر بازدید ، به رهبری Errol Spence Jr ، مهارت لازم برای مطابقت با اندازه را دارد. علیه دنی گارسیا.

فوندورا (16-0-1 ، 11 KOs) با فرود یک برآمدگی بزرگ در دور ابتدایی مدتی را از دست داد تا احمد را مجروح کند که حریف خود را به طناب بازگرداند. فوندورا هرگز پای خود را از بنزین پایین نیاورد و با یک رژیم مداوم با ضربات قدرتمند احمد را که بسیار کوتاهتر است ، زد.

در دور دوم ، احمد در مقابل طناب ها گیر افتاد ، سعی داشت سر خود را حرکت دهد ، اما قبل از اینکه داور مجبور به پریدن شود و جنگ را متوقف کند ، در معرض سیل ضربات فوندورا قرار گرفت. اپراتور فن آوری در دور دوم ساعت 1:30 به میدان آمد.

آمار اعتصاب حکایت از قانون Fundora دارد. فوندورا 53 ضربه به فقط 5 ضربه برای احمد زد. 47 ضربه از فوندورا ضربه بزرگی بود که فقط به احمد وارد کرد.

این مبارزه WBA را در بخش فوق سنگین وزن حذف کرد و Fundora – که این ماه 23 ساله می شود – را به یک عنوان جهانی نزدیک کرد. او اکنون پس از تساوی در آگوست 2019 مقابل جامونتای کلارک ، سه برد متوالی بدست آورد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر