[ad_1]

ستاره نیویورک غول پیکر ، ساکون بارکلی را که عقب است ، می گوید شکی نیست که پس از جراحی زانو ، او به عنوان بازیکنی که قبل از مصدومیت بود ، باز خواهد گشت. این فراری در هفته 2 مقابل Bears دچار پارگی ACL شد و فصل خود را به پایان برد.

بارکلی در پاسخ به این سال که آیا هنگام بازگشت همان بازیکن خواهد بود یا خیر ، پاسخ مطلوبی برای خبرنگاران داشت: “بدون شک در ذهن من است.”

بارکلی حتی اجازه نداد خبرنگار قبل از اینکه به س answeredال پاسخ دهد ، با صفر تردید در صدا ، کار را تمام کند.

این جوان 23 ساله می گوید که به دلیل اجتناب از یک عمل جدی تر ، به نوعی خوش شانس بوده است.

وی گفت: “آنها تعمیرات MCL را انجام ندادند ، آنها توانستند منیسك من را نجات دهند. MCL من به خودی خود بهبود یافت. احتمال بازگشت 100٪ ، آنچه آنها می گویند ، چیزی شبیه نحوه حمله شما است.”

بارکلی در بهبودی تنها نبود ، او از کسی که غریبه نیست مشاوره ای دریافت کرد تا پس از آسیب دیدگی در لیگ قهرمانان آسیا ، یک بازگشت باورنکردنی داشته باشد ، آدریان پیترسون.

پس از مصدومیت در سال 2011 ، پیترسون در سال 2012 بازگشت و برای رسیدن به عنوان NFL MVP برای 2،097 یارد ، دومین طولانی ترین در تاریخ NFL ، عجله کرد.

پیترسون طرحی برای بارکلی است. بارکلی گفت: “کسی که برای من بسیار مهم باشد ، AP خواهد بود. بدیهی است ، وقتی این آسیب دیدگی را می شنوید ، اولین شخصی که به ذهن خطور می کند فصلی است که AP داشته است.”

وی در ادامه توضیح داد که چگونه پیترسون در آن مدت به او کمک کرده است.

“او من را با مربی خود ارتباط برقرار كرد ، من موفق شدم سوالات زیادی از او بپرسم. همچنین ، من فكر می كنم كه روز قبل از عمل ، من مجبور بودم مدت طولانی با AP گپ بزنم.”

چیزی که بارکلی در حال حاضر در آن قرار نداده است ، قراردادش است.

وی گفت: “من واقعاً روی آن تمرکز ندارم. در حال حاضر روی پول یا هر چیز دیگری تمرکز ندارم.”

در حال حاضر غول ها با رکورد 4-7 پیش NFC East هستند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر