[ad_1]

NFL: تفن های AFC دور هوستون در کانزاس سیتی
Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

ویل فولر ، جانشین همیشه تاریخ هوستون تگزاس ، فاش کرد که او به دلیل شش بازی NFL روز دوشنبه محروم شده است. این تعلیق نتیجه آزمایش مثبت برای داروهایی است که اثربخشی را افزایش می دهند. فولر به دلیل تخلف عذرخواهی کرد ، اما در این زمینه پزشک خود را مقصر دانست.

در جریان قسمت سه شنبه “هیچ چیز شخصی با دیوید سامسون” نبود ، سامسون از فولر به دلیل آزمایش مثبت انتقاد کرد و او را سرزنش کرد که چرا قبل از تزریق این ماده به بدن او نزد پزشکان تیم تگزاس نرفته است.

سامسون گفت: “همه لیستی از آنچه شما می توانید و نمی توانید داشته باشید دارند.” “بدون اینکه ابتدا با ما صحبت کنید به سراغ شخصی خارج از لیست بروید. نیازی نیست که به پزشکان حاضر در تیم بروید ، اما آنچه باید انجام دهید این است که به ما مراجعه کرده و به ما اطلاع دهید که قصد چه کسی را دارید. سپس به ما بگویید چه مواردی قبل از مصرف تجویز می شود. آن را بررسی کنید و مطمئن شوید این را هر بازیکنی می داند. “

علاوه بر فولر ، تگزاس بردلی رابی توسط شش بازی متوقف شد تا داروهای مثبت را آزمایش کند تا اثربخشی بیشتر شود. رابی مانند فولر به شبکه های اجتماعی متوسل شد تا از این اشتباه عذرخواهی کند.

سامسون معتقد است بازیکنانی مانند فولر به پزشکان خارج از تیم مراجعه می کنند زیرا آنها از قبل سو have ظن دارند که این ماده چیزی است که به عنوان تخلف ظاهر خواهد شد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر