[ad_1]

steve-cohen-mets.jpg
گتی ایماژ

نیویورک متز اولین امضای قرارداد خود با دوران استیو کوهن را در روز سه شنبه انجام داد ، زمانی که تیم با یک قرارداد دو ساله به ترور مه آزادگرا شد. پیش بینی می شود ارزش این معامله حدود 15 میلیون دلار باشد.

در بخش “هیچ چیز شخصی با دیوید سامسون” در روز چهارشنبه ، دیوید سامسون فکر کرد که در ماه مه امضا کند و معتقد است که این روش کوهن برای تلاش برای ایجاد سر و صدایی است که به سود تبدیل می شود.

“آنچه استیو کوهن وارد شد و گفت:” ای مرد ، بولفون ما همه آن ذخیره ها را به باد داد. ” نمی توانستیم روی پشت بولفون خود حساب کنیم. بیایید در مورد آن کاری انجام دهیم این تنها 7 میلیون دلار در سال است. من می دانم که طرفداران ما (JT) Realmuto ، (George) Springer و (Trevor) Bauer را می خواهند. اما بیایید به آنها نشان دهیم که ما یک دفتر جلو هستیم که معنای برنده شدن را می فهمیم. این سکسی نیست ، اما منجر به پیروزی می شود. “

می با ثبت 38-0 شوت در 23 پاس 1/3 با ماینسوتا توینز در سال 2020 رکورد یک بر صفر را با 3.86 ERA ثبت کرد. 14.66 K / 9 وی هفتمین بهترین بازیکن در بین تسکین دهنده های بیس بال لیگ برتر بود.

اگرچه ممکن است نام بزرگی نباشد ، سامسون معتقد است که کوهن می خواهد باشگاه را بهبود بخشد ، در عین حال هواداران را برای مت ها به وجد خواهد آورد. برای تیمی که در چهار فصل متوالی پس فصل را از دست داده است ، سعی دارد تیم را در مسیر درست حرکت دهد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر