زک مارتین از گاوچران ها پس از ترک بازی مقابل واشنگتن به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه گوساله ، حاضر به این کار نشد


گاوچرانهای دالاس مطمئناً در دقایق ابتدایی بازی روز شکرگذاری مقابل تیم فوتبال واشنگتن ، جای تشکر و سپاسگذاری زیادی نداشتند ، زیرا آنها فقط در چند دارایی ابتدایی دچار چندین مصدومیت قابل توجه شدند. ابتدا ، بازیکن تهاجمی کامرون ایروینگ در اولین بازی خود در ششمین بازی کابوی ها مصدوم شد ، اما پس از آن بزرگترین ضربه را به خود دید. وقتی اندی دالتون و شرکت سعی کردند سومین منطقه را به منطقه قرمز تغییر دهند ، فرمانده هجومی All-Pro زک مارتین سقوط کرد و مجبور شد با کمک مربیان از زمین بیرون بپرد.

مارتین از آنچه به نظر می رسد رنج می برد آسیب دیدگی گوساله پس از آنكه توسط رایان كریگان در دالتون مورد ضربات چاقو قرار گرفت و بلافاصله راهی رختكن شد. کابوی ها به سرعت در پایان بازی او را رد کردند.

بعد از اینکه دالاس به گل تبدیل شد ، پایان دفاع دفاعی کابوی ها از چشمانش فرو رفت و بیشتر مالکیت بعدی را از دست داد. گاوچرانها Erving را مشکوک به بازگشت با مصدومیت زانو معرفی کردند ، در حالی که گریگوری هنوز تعریفی دریافت نکرده است ، اما به نظر می رسد آماده بازگشت به میادین است. مارتین در میانه دومین مسابقه ملی خود در نبردهای تهاجمی بود. پیش از این ، تیم گفته بود که دیگر منتقل نخواهد شد ، اما با جراحاتی که دالاس در این فصل در جبهه حمله متحمل شد ، کابوی ها مجبور شدند به حرف خود برگردند.

واشنگتن در اوایل این فصل 6 اخراج کلی را ثبت کرد. رسیدن به دالتون هدف اصلی واشنگتن در این مسابقه خواهد بود.

حتما بخوانید:
اهمیت انتخاب نوع مصالح در طراحی ویلا شیبدار
منبع: pencil-news.ir