[ad_1]

NFL: Ravens بالتیمور در Colts ایندیاناپولیس
Trevor Rushkowski-USA TODAY Sports

بعد از چند هفته کنار گذاشتن لیست در روز بازی ، دس برایانت اکنون رسماً عضوی از لیست 53 نفره Baltimore Ravens است. به دلیل تغییر در قوانینی که پس از همه گیری COVID-19 توسط لیگ به تصویب رسید ، برایانت 32 ساله یک پنجره باز برای بازگشت به NFL از طریق تیم آموزشی بود که از آن نهایت استفاده را برد و در اواخر ماه اکتبر با تمرین واحد بالتیمور امضا کرد. از آن زمان ، او دو بار توسط تیم فعال شده است – هفته 9 و هفته 11.

هفته گذشته در برابر تیتان ها ، ستاره سابق گاوچران چهار گل از پنج گل خود را برای 28 یارد گرفت. به نظر می رسد این عملکرد اثبات کافی برای جایگاه بودن برایانت در لیست فعال است ، که فقط قدم دیگری در بازگشت قابل توجه است. در حالی که گیرنده کاغذ قرارداد جدید خود را می نوشت ، وی در توئیتر نوشت که این قرارداد “از روی تشکر” است.

قبل از فرود با Ravens ، برایانت دو سال از NFL خارج شد و آخرین بار در تاریخ 31 دسامبر 2017 در حالی که عضوی از کابوی های دالاس بود اقدام خود را انجام داد. در سال 2018 ، برایانت با نیواورلئان ساینتز قرارداد امضا کرد ، اما در اولین تمرین خود با این تیم دچار آشیل پاره شد.

برایانت اکنون در صف بازی است تا روز سه شنبه در مسابقه دوضرب 12 هفته ای بالتیمور به مصاف پیتزبورگ استیلرز برود و حتی جالبتر اینکه ، وقتی ریونز در هفته سیزدهم میزبان دالاس است ، می تواند با کابوی های سابق خود روبرو شود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر