[ad_1]

tuitt.png
گتی ایماژ

استفون تویت که در بهترین فصل خود تاکنون قرار دارد ، پس از یافتن خود در ذخیره پیتسبورگ / COVID-19 ، بازی Ravens-Steelers را از دست داد. این مانع از این نیست که پایان دفاعی این پیشکسوت برخی از مطالب را روی تابلوی اعلانات منتشر کند ، لحظاتی قبل از اینکه هم تیمی های وی بعد از ظهر چهارشنبه به زمین مسابقه بروند.

توییت که در هفته پیروزی پیتسبورگ برابر بالتیمور دو کیسه داشت ، کمتر از دو ساعت قبل از شروع پیام زیر را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. 10-0 فولاد 10.5 امتیاز برتر از Ravens است که به دلیل COVID-19 بدون چندین بازیکن بازی می کند.

اگرچه پیتسبورگ می تواند در این بازی پیروز شود ، اما مطمئناً به نظر نمی رسد که کار آسانی باشد ، مخصوصاً پس از آنکه ریونز به برتری 7-6 کوارتر اول رسید. فولادی ها در سه ماهه اول دو گردش گران قیمت انجام دادند که شامل رهگیری منطقه قرمز توسط مهاجم بن روتلیسبرگر و یک ضربه خفه از گیرنده ری ری مک کلود بود. جوانه های مک کلود در حالی که Ravens سعی می کند در این فصل در دومین بازی خود در Heinz Field پیروز شود ، یک محوطه زمینی 1 متری را برای گاس ادواردز ایجاد کرد.

اگر Ravens پیروز شد ، حتماً جوابی برای Tuitt داشته باشید که ممکن است بازی پیش از بازی توییتر او برای تعقیب او و هم تیمی هایش برگردد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر