[ad_1]

raptors-logo.jpg
گتی ایماژ

تورنتو رپتورز صبح دوشنبه اعلام کرد که سه عضو این سازمان از نظر COVID-19 مثبت شده اند. رپتورها که قرار بود برای فصل آینده به خلیج تمپا ، فلوریدا منتقل شوند ، پس از آنکه دولت کانادا تصمیم گرفت که حق رای دادن نمی تواند در کشور به دلیل بیماری همه گیر بازی کند ، پس از پیگیری تماس ها ، تصمیم گرفت که هیچ گسترش دیگری در سازمان وجود نداشته باشد.

از جانب بیانیه رپتورها منتشر شد:

“در طول دوره تست ارائه شده توسط لیگ قبل از اردوی آموزشی ، سه عضو تورنتو رپتورز از نظر آزمایش COVID-19 مثبت بودند. هر سه به دور از بقیه سازمان ها جدا می شوند و ادامه خواهند داد. پایبندی به پروتکل ها ، متعاقباً آزمایش و ردیابی تماس تاکنون هیچ گزارشی در بین سایر اعضای Raptors نشان نداده است. ما همچنان به پروتکل های ایمنی پایبند هستیم و وضعیت را به صورت مناسب بروز خواهیم کرد.

Raptors به ​​لزوم تعطیلی مرکز آموزش خود اشاره ای نکردند ، زیرا این آزمایشات قبل از اردوی آموزشی که در اول دسامبر افتتاح شد ، انجام شد. تورنتو سومین تیم لیگ است که تاکنون نتایج مثبت آزمون COVID-19 را گزارش کرده است ، بلیزرز پس از مثبت شدن نتیجه مثبت 3 عضو سازمان ، به زودی یک اردوی تمیزکاری عمیق را تعطیل کرد. جنگجویان گلدن استیت داشتند آزمایش دو بازیکن از نظر ویروس مثبت است قبل از شروع اردوی آموزشی ، که آنها را مجبور کرد که شروع تمرینات خود را به تعویق بیندازند.

با ادامه آماده سازی لیگ برای شروع فصل 21-2020 ، فرصتی برای سایر تیم ها برای آزمایش ویروس از مواردی است که NBA باید برای آن آماده شود. هفته گذشته ، لیگ پروتکل های ایمنی و بهداشتی را ارسال کرد که در طول فصل توسط همه بازیکنان ، مربیان و تیم دنبال می شود ، که شامل تعاملات خارجی است. عدم رعایت این پروتکل ها ممکن است مجازات های شدیدی را برای بازیکنان و تیم ها به همراه داشته باشد که شامل از دست دادن انتخاب پیش نویس ها و کاهش حقوق بازیکنان است.

بر خلاف فضای حبابی که لیگ در تابستان با خیال راحت از آن خارج شد ، NBA در شرایط سخت تری قرار دارد زیرا تیم ها شروع به سفر به بازارهای مختلف برای انجام بازی ها می کنند. بنابراین ، باید مراقبت های بیشتری انجام شود تا لیگ بتواند در طی یک بیماری همه گیر ، فصل آینده را تا حد ممکن روان بگذراند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر