رپتورز نشان داد که سه عضو سازمان از نظر COVID-19 مثبت آزمایش شده اند. مرکز آموزش برای باز ماندن


گتی ایماژ

تورنتو رپتورز صبح دوشنبه اعلام کرد که سه عضو این سازمان از نظر COVID-19 مثبت شده اند. رپتورها که قرار بود برای فصل آینده به خلیج تمپا ، فلوریدا منتقل شوند ، پس از آنکه دولت کانادا تصمیم گرفت که حق رای دادن نمی تواند در کشور به دلیل بیماری همه گیر بازی کند ، پس از پیگیری تماس ها ، تصمیم گرفت که هیچ گسترش دیگری در سازمان وجود نداشته باشد.

از جانب بیانیه رپتورها منتشر شد:

“در طول دوره تست ارائه شده توسط لیگ قبل از اردوی آموزشی ، سه عضو تورنتو رپتورز از نظر آزمایش COVID-19 مثبت بودند. هر سه به دور از بقیه سازمان ها جدا می شوند و ادامه خواهند داد. پایبندی به پروتکل ها ، متعاقباً آزمایش و ردیابی تماس تاکنون هیچ گزارشی در بین سایر اعضای Raptors نشان نداده است. ما همچنان به پروتکل های ایمنی پایبند هستیم و وضعیت را به صورت مناسب بروز خواهیم کرد.

Raptors به ​​لزوم تعطیلی مرکز آموزش خود اشاره ای نکردند ، زیرا این آزمایشات قبل از اردوی آموزشی که در اول دسامبر افتتاح شد ، انجام شد. تورنتو سومین تیم لیگ است که تاکنون نتایج مثبت آزمون COVID-19 را گزارش کرده است ، بلیزرز پس از مثبت شدن نتیجه مثبت 3 عضو سازمان ، به زودی یک اردوی تمیزکاری عمیق را تعطیل کرد. جنگجویان گلدن استیت داشتند آزمایش دو بازیکن از نظر ویروس مثبت است قبل از شروع اردوی آموزشی ، که آنها را مجبور کرد که شروع تمرینات خود را به تعویق بیندازند.

با ادامه آماده سازی لیگ برای شروع فصل 21-2020 ، فرصتی برای سایر تیم ها برای آزمایش ویروس از مواردی است که NBA باید برای آن آماده شود. هفته گذشته ، لیگ پروتکل های ایمنی و بهداشتی را ارسال کرد که در طول فصل توسط همه بازیکنان ، مربیان و تیم دنبال می شود ، که شامل تعاملات خارجی است. عدم رعایت این پروتکل ها ممکن است مجازات های شدیدی را برای بازیکنان و تیم ها به همراه داشته باشد که شامل از دست دادن انتخاب پیش نویس ها و کاهش حقوق بازیکنان است.

حتما بخوانید:
WATCH: سیراكوز پس از چهارمین پرش در زمان خود ، به شیوه ای دلخراش به ایالت NC باخت

بر خلاف فضای حبابی که لیگ در تابستان با خیال راحت از آن خارج شد ، NBA در شرایط سخت تری قرار دارد زیرا تیم ها شروع به سفر به بازارهای مختلف برای انجام بازی ها می کنند. بنابراین ، باید مراقبت های بیشتری انجام شود تا لیگ بتواند در طی یک بیماری همه گیر ، فصل آینده را تا حد ممکن روان بگذراند.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme