روز پنجم لیگ قهرمانان اروپا: لیورپول در مقابل آژاکس و گلادباخ در مقابل اینتر ، روز سه شنبه پر از بازی است


آخرین مرحله مرحله گروهی لیگ قهرمانان در حال حاضر اینجا است و ممکن است افتادن نام های بزرگ در لیگ اروپا – یا بدتر از آن.

اینترمیلان از گروه B در معرض خطر جدی قرار دارد که تاکنون در مسابقات فاجعه بار اروپایی سوم نشود ، در حالی که لیورپول ، آژاکس و آتالانتا قبل از یک بازی مهم در گروه D نزدیک هستند.

از آنجایی که بایرن مونیخ و منچسترسیتی در مرحله حذفی قرار دارند ، قطعاً تعداد شرط بندی در گروه های A و C کمتر است ، اما مبارزه برای صعود در لیگ اروپا با شاختار دونتسک ، لوکوموتیو مسکو و المپیاکوس ادامه دارد که اختلاف نظر وجود دارد.

گروه B: اینترمیلان به پیروزی در آلمان نیاز دارد

بوروسیا مونشن گلادباخ در این فصل بسیاری را متعجب کرد تا رئال مادرید ، شاختار و اینتر را در گروه B پس از چندین بازی الهام بخش – به ویژه در برابر اوکراین – هدایت کنند.

ایتالیایی ها حیرت انگیز بودند و در خانه رئال با نتیجه 2-0 سقوط کردند که به شدت به یک پیروزی احتیاج داشتند.

در حالی که آنتونیو کونته به اثبات یک حمله مشکل ساز با اینتر ادامه می دهد ، تنش قبل از سفر آنها به آلمان زیاد است.

تیم سری A به اولین پیروزی قاره ای فصل خود نیاز دارد و آنها هم اکنون به آن احتیاج دارند ، اما حتی ممکن است خیلی دیر باشد با 5 امتیاز آنها را از مقام دوم رئال جدا می کند و دو امتیاز بین آنها و شاختار در مکان سوم باقی مانده است شش امتیاز

حتما بخوانید:
ژئوممبران و انواع آن - Padena Polymer - پادنا پلیمر

به نظر می رسد لیگ اروپا بهترین نتیجه ممکن برای نایب قهرمان سری A در فصل گذشته است ، در حالی که رئال امیدوار است با سفر به شاختار از یک بن بست بالقوه در آلمان پیروز شود.

گروه D: لیورپول در درگیری پیچیده با آژاکس پس از باخت به آتالانتا

شکست آخرین بار لیورپول در خانه مقابل آتالانتا واقعاً گروه D را با آژاکس و ایتالیایی ها تنها دو امتیاز عقب تر از مردان یورگن کلوپ گشود.

غول های لیگ برتر همچنان برای رسیدن به تناسب اندام مبارزه می کنند و فرم آنها کمی ضربه خورده است و دیدار با هلندی ها در آنفیلد اهمیت بیشتری پیدا می کند ، زیرا انتظار می رود آتالانتا میدجیلند نگون بخت را شکست دهد.

اگر نتایج روز سه شنبه مقابل آنها رقم بخورد ، لیورپول می تواند از آژاکس و آتالانتا عقب باشد ، که باعث می شود حداقل یک تساوی برای شش بار قهرمان لیگ قهرمانان انجام شود. گرفتن یک امتیاز برای اطمینان از پیشرفت کلوپ و شرکت کافی است ، اگرچه برای اولین بار در گروه این هفته ، لیورپول باید برنده شود و نتیجه بعید میدگلند حداقل یک امتیاز از آتالانتا می گیرد.

با بستن گروه آژاکس و آتالانتا در آمستردام ، گروه D قطعاً مکانی است که می تواند از این دو دور نهایی جلو بیفتد.

گروه A: اتلتیکو مادرید به پیروزی مقابل بایرن مونیخ نیاز دارد

حالا که بایرن وارد مرحله حذفی شده است ، اتلتیکو امیدوار است که آلمانی ها برای دیدار خود در واندا متروپولیتانو به چند بازیکن استراحت دهند.

حتما بخوانید:
ردیابی معاملات NBA: پلیکان ها در یک بازی چهار تیمی استفان آدامز تندر را خریداری می کنند. باکس Jrue Holiday را اضافه می کند

متأسفانه برای دیگو سیمئونه و افرادش ، جوانگر بوندسلیگا شاید قوی ترین و عمیق ترین تیم قاره را داشته باشد ، بنابراین هنوز یک کار دشوار خواهد بود.

پیروزی های اخیر یک بر صفر مقابل بارسلونا و والنسیا باعث برتری ورزشکاران می شود و آنها باید اطمینان حاصل کنند که تساوی مقابل لوکوموتیو برنمی گردد تا آنها را در خانه و در ردبول سالزبورگ با روس ها دنبال کند.

پیروزی برابر بایرن در آخرین مراحل جایی ندارد ، حداقل بدون اینکه لوکوموتیو هم امتیاز کم نکند ، اما اسپانیایی ها را در مسیر خوبی قرار می دهد و فقط سالزبورگ را برای بازی باقی می گذارد.

یک پیروزی برای لوکوموتیو از نظر کسب مقام دوم در گروه A جالب توجه خواهد بود ، اما به احتمال زیاد صعود به لیگ اروپا را تضمین می کند.

گروه C: فرصت مارسی برای نجات لیگ اروپا

سقوط به گروه C و زمان کمی برای بازی در خارج از لیگ اروپا داریم که باید در دیدار مارسی با المپیاکوس در ورزشگاه ولودروم تصمیم بگیرد.

منچستر سیتی و پورتو تقریباً در پایان هستند ، اگرچه پورتو هنوز باید یک امتیاز بگیرد یا اینکه المپیاکوس را برای رسمی شدن آزاد کند و تنها مقام اول را برای مبارزه باقی بگذارد.

OM رکورد ناخواسته 13 شکست پیاپی در لیگ قهرمانان را ثبت کرده است که دیگر نمی خواهد آنها را ادامه دهد و پیروزی برابر المپیاکوس آنها را به معادله لیگ اروپا بازگرداند.
منبع: pencil-news.ir