رهبران مربیان NFL: آدام گز بسته ای از عکس های احتمالی را هدایت می کند ، آنتونی لین به لیست پیوست.


فصل منظم NFL 2020 در حال پایان است و می توان گفت که غلتکی بودن یک اظهارنظر کم اهمیت است. با توجه به عوارض بیماری همه گیر COVID-19 ، همراه با بثورات آسیب دیدگی شدید به بازیکنان لیگ برتر ، NFL با تعدادی از مشکلات بی سابقه روبرو است ، زیرا برای حفظ قطار در مسیر خود با عصبانیت کار می کند. این مشکل برای بسیاری از تیم ها و به همین ترتیب سرمربیان آنها ایجاد شده است. اما هر مربی نمی تواند از بیماری همه گیر برای توجیه یک بازی بد استفاده کند ، به خصوص اگر او در آستانه فاجعه با حق رای دادن خود وارد فصل شده است – به عنوان مثال ، داگ مارونه با جکسونویل جگوارز و آدام گز با جت های نیویورک.

دن کوین و بیل اوبراین هفته ها قبل به ترتیب توسط آتلانتا سوکولز و هوستون تگزاس اخراج شدند و سپس مت پاتریشیا ، که دو روز پس از باخت شرم آور به شیرهای دیترویت تبر دریافت کرد ، به عنوان سه مربی NFL وارد این فصل شدند. در لیست نقاط داغ CBS Sports وجود دارد و در فصل 2020 زنده نماند. هنوز لیستی از سوالات در مورد دیگران است که در پنج هفته گذشته باید چیزی را احساس کنند اما راحت نیستند و شکی نیست که این این مورد در مورد پنج نفری است که در زیر لیست شده اند.

هر یک از آنها در یک زمان شلوغ فعالیت می کنند.

1. آدام گز ، جت

هیچ دلیلی برای ادامه این سیرک وجود ندارد.

در سال 2019 ، برای تأمین شغل گیس ، فقط یک شکست برابر غول پیکرهای نیویورک 2019 لازم بود ، کریستوفر جانسون ، صاحب تیم ، بدون صراحت گفت که در فصل گذشته ، با وجود مبارزات اولیه ، تغییری در سمت سرمربی ایجاد نخواهد شد. . جانسون کاملاً واضح بود که گیس در سال 2020 برمی گردد و این کار را کرد. با این حال ، این قسمت عجیب و غریب نیست ، با توجه به اینکه تیم در هشت بازی گذشته خود با سام دارنولد ، که از دوئل با مونونوکلئوز بازگشت ، با رکورد 6-2 به پایان رسید (خوب ، قسمت آخر واقعا عجیب بود ، اما به من بچسبید) . همه چیز توسط مدیر کل عجیب و غریب ساخته می شود جو داگلاس اخیراً در مسافت های طولانی با گیس ازدواج کرد، و همچنان او را از بسیاری از مقصرات آنچه در زمین اتفاق می افتد رها کرد.

اما برای مربی که با بازیکنان برتر مبارزه سختی دارد ، داگلاس باید در تصمیم خود تجدید نظر کند.

به عنوان مثال ، چه رابطه ای بین Gase و All-Pro به Le’Veon Bell بازگشت؟ و آیا دارنولد ناگهان خوب نیست یا این به خاطر گاس است؟ بل قبلاً اندکی پس از معامله جمال آدامز آزاد شده است – هر دو پس از مشكلات عمومی با گاز – جتها را به ژرفای فرو برد. در حال حاضر 0-0 پس از باخت دوم به میامی دلفین ها نشسته است ، جت ها اکنون در 27 بازی اول Gase به عنوان سرمربی خود 7-20 هستند و یک جنایت در سال 2019 در 31 لیگ قرار دارد ، اکنون با میانگین 13.8 امتیاز و 267.8 یارد در هر بازی در رتبه 32 قرار دارد.

نه اینکه زرهی برای شروع وجود داشته باشد ، اما اگر وجود داشته باشد ، برای مدتی ترک خورده است ، و حتی بیشتر وقتی که هماهنگ کننده دفاع گرگ ویلیامز در این فصل به دلیل عدم توانایی جرم برای ماندن در زمین و گرفتن امتیاز ، تیرهای محجبهی را شلیک کرد – اشاره به آن. به عنوان یکی از دلایلی که به نظر می رسد دفاع او گازدار است Gaze سرانجام پس از آنکه با شور و اشتیاق گفت هرگز چنین کاری نخواهد کرد ، از تعهد خود برای برگزاری یک بازی در هفته 7 صرف نظر کرد ، اما آنها را در هفته 12 بازگرداند ، اما سپس ادعا کرد که او اصلاً تماس نگرفته است ، فقط یک روز بعد اعتراف کرد که این یک “همکاری” توهین بوده است. در این مرحله ، صادقانه بگویم ، جت ها و گاس نام سیرک را بد می گذارند.

2. داگ مارون ، جگوار

با شعاع کافی است آقای هان.

به طور جدی ، هر هوادار NFL شایسته بهتر از چیزی است که جگوارها در فصول اخیر و بیشتر فعالیتهای باشگاه تولید کرده اند (یا بهتر بگوییم تولید نمی کنند). این سازمان از زمان حضور در مسابقات قهرمانی AFC پس از یک فصل امیدوار کننده (و هیجان انگیز) 10-6 در سال 2017 در صف کامل است. در آن زمان ، وعده های زیادی برای آینده داده می شد ، اما اوضاع لحظه به لحظه طول کشید و به شکلی تماشایی. تصمیم تمدید مدافع بلیک بورتلز مورد استقبال برخی از بازیکنان قرار نگرفت و باشگاه از آن زمان درگیر مسمومیت شده است ، که منجر به از بین رفتن چندین استعداد All-Pro و Pro Bowl شده و Jaguars پوسته ای از آنچه در سال 2020 بود را به جا گذاشت.

حتما بخوانید:
جعبه کمک های اولیه و جعبه کمک های اولیه

خوش بینی برای جگ ها وجود داشت که آنها هفته گذشته کلت ها را ناراحت کردند و با تیتان ها منتظر باخت در هفته 2 بودند ، اما این یک شکست خانگی برای دلفین ها در هفته 3 بود که نشان دهنده جهت گیری این فصل است. به طور کلی ، جگوارها پس از شکست در 9 بازی متوالی در حال حاضر 1-10 هستند و چیز کمی وجود دارد که نشان دهد آنها قادر خواهند بود از شکست در هر 5 بازی گذشته خود برای رسیدن به زمین 1-15 در این فصل جلوگیری کنند. اگرچه همه اینها واضح است ، اما مالک شاد هان پس از باخت در مقابل کلای لند براونز در هفته دوازدهم ، تصمیم به اخراج فقط مدیر کل دیو کالدول گرفت و از ارسال مارون برای بسته بندی آن خودداری کرد. اگر هان واقعاً بخواهد کشتی را برگرداند ، پرتاب تام کاگلین در اوایل سال جاری و به دنبال آن ارسال مقدار زیادی استعداد ناراضی ، کار درستی خواهد بود.

3. ویک فانجیو ، برونکوس

صادقانه بگویم ، من هفته 12 سوابق Fangio را حذف می کنم.

با این حال ، حضور او در این لیست هیچ ارتباطی به نامزد کندال هینتون و هیچ ارتباطی با آنچه قبل از رفتن آنها به زمین برای رویارویی با نیواورلئان مقدس وجود ندارد ، با یک تیم تمرین که انجام خواهد داد. عکسها در مرکز – با تشکر از همه QB هایشان که در لیست COVID / Reserve هستند. نتیجه نهایی این است که با این وجود ، این یک سفر بالا و پایین بین Fangio و Broncos است ، که دارای جنبه های منفی بسیار بیشتری نسبت به اوج ها است. این تیم پس از شروع بسیار بد این فصل در اواخر سال 2019 از صعود برخوردار شد و همزمان با بازگشت درو لاک تازه وارد دوم از آن زمان از ذخیره مصدوم بود – در پنج بازی اول خود به عنوان خط حمله اصلی تیم رکورد 4-1 را ثبت کرد. آن زمان بود و اکنون نیز وجود دارد ، و لاک در سال 2 زیر نظر Fangio قهقرا کرد و منجر به آخرین شناخت عمومی در هفته یازدهم شد که او “بسیار نگران” رنگین کمان QB جوان خود استبعد از دیدن او در از دست دادن اخیر به حمله کنندگان لاس وگاس چهار رهگیری انجام داد

برونکوس ها از زمان در اختیار گرفتن فانجیو در سال 2019 4-7 و فصل 11-16 به سر می برند ، و این به سختی منظور مدیرعامل جان الوئی بود که سرمربی دیگری را تغییر داد – دومین بازی آنها در سه فصل پس از تصمیم گری. کوبیاک به دلیل مشکلات سلامتی بازنشسته می شود. فانجیو در دوران ونس جوزف که پس از دو فصل و با رکورد کلی 11-21 اخراج شد ، پیشرفت چندانی در تیم (اگر به هیچ وجه) نداشت.

اشاره اشاره ، چشمک زدن.

حضور و پتانسیل لاک برای Fangio یک توجه جالب ایجاد می کند ، او قبلاً در فراخوان او را زیر سوال برده و همچنین در پایان مسابقات چندین تصمیم ناخوشایند گرفته است که منجر به برتری Broncos در 30 ثانیه گذشته شد. از شش بازی زیر نظر Fangio. آنها در چهار مسابقه از این شش مسابقه به شکست خود ادامه داده اند ، قبل از تشکیل دلفین های میامی در هفته 11 ، سه بازی از چهار بازی گذشته خود را حذف کرده اند و یک برنامه وحشیانه دارند که می تواند آنها را در پنج بازی اخیرشان فقط به یک پیروزی دیگر برساند.

معلوم نیست که الوی مردی صبور است و فاجیو این فضیلت را در دنور تجربه می کند.

4. مت ناگی ، خرس ها

من نمی دانم که این تغییر در سال 2020 اتفاق می افتد ، اما نمی توانم آن را پس از تحقیری که گرین بی پکر در فوتبال دوشنبه شب ESPN متحمل شد ، رد کنم.

حتما بخوانید:
برنامه بوکس برای سال 2020: ارول اسپنس در مقابل دنی گارسیا ، آنتونی جوشوا در مقابل کوبرات پولف

ناگی یک سرمربی با استعداد است و این به راحتی قابل بحث نیست ، اما وقتی فکر می کنید خرس ها پس از 5 شکست متوالی در 5 بازی متوالی و بدتر شدن مد ، خرس ها از 5-1 در این فصل به 5-6 رسیده اند ، برخی توضیحات وجود دارد. آنها دو هفته فرصت داشتند تا خود را برای Packers آماده کنند ، اما آنها طوری بازی کردند که انگار اصلاً برای حضور در زمین اهمیتی ندارند و این باعث شد که ناگی بعد از بازی اظهار نظر کند و در مورد تلاش قبل از اینکه او تقصیر را به گردن خودش بیندازد ، اظهار نظر کند. این معمولاً محافظت از خرس ها است که همه چیز را به اندازه کافی نزدیک می کند تا بتوانید درک کنید ، اما بسته بندی کنندگان آن واحد را به عهده گرفتند.

طرح کواربک ممکن است زودتر مرتب شده باشد – یعنی. تصمیم اولیه قرارگیری میچل تروبیسکی – اگر ناگی تصمیم نگرفته بود او را خیلی محکم نگه دارد و این آغوش طولانی باعث ناامیدکننده پایان 8-8 در سال 2019 شد ، پس از آنکه ناگیز خرس در سال اول لیگ با رکورد 12-4 شکست خورد. سرمربی تیم. آنها اکنون با یک کمک بالقوه دیگر در سال 2020 روبرو می شوند ، به کمک عملکرد تروبیسکی در برابر Packers به ​​جای Nick Falls ، که باعث می شود قوس ناگی در روند نزولی قرار بگیرد.

پایان قدرتمند این فصل ناگی را از این لیست حذف می کند ، اما تقریباً یک میز مسابقه را شامل می شود تا او را در موقعیتی قرار دهد که برای یک صندلی کارت وحشی به چالش بکشد. قدرت برنامه کاملاً نرم است ، با توجه به اینکه آنها در آخرین مسابقه خود با شیرها ، تگزاسی ها و جاگوارها بازی می کنند ، بنابراین اگر ناگی نتواند نیروهای خود را جمع کند – حداقل این سه تیم را شکست دهد تا هشت پیروزی کسب کند فصل ، ممکن است زمان تغییر در شهر بادگیر باشد.

جای او به اندازه مربیانی که در بالا ذکر شد سوزناک نیست ، اما او باید به پیروزی برگردد و ادامه دهد.

5. آنتونی لین ، شارژرها

یک دلیل وجود دارد که لین کمترین نیست ، اما به اندازه کافی برای درگیر شدن ، همانطور که طرفداران شارژر می توانند گواهی دهند.

واقعیت این است که لس آنجلس به دلیل آسیب دیدگی بسیار ویران شده است و غلبه بر از دست دادن دروین جیمز ، مایک پونی ، آستین اکلر و امثال آن کار آسانی نیست و این عامل اصلی ناتوانی در انجام کار امسال برای لین است. اما همانطور که غالباً گفته می شود ، سرمربیان خوب با وجود هر آنچه که با اتفاقات خارج از جاده با سانفرانسیسکو 49ers ثابت می شود ، راهی برای پیروزی در بازی ها ارائه می دهند. علاوه بر این ، فقط شارژرها نیستند که ضرر می کنند ، بلکه چگونگی از دست دادن آنها هستند. لین به طور معمول نتوانست بازی ها را به پایان برساند و در حالی که تیم در طول 3 بر 8 می نشیند ، آنها اکنون دو بازی را در وقت های اضافه باخته اند و به طور متوسط ​​باخت تنها با اختلاف منفی 4.5 امتیاز دارند. بله ، به روشی دیوانه وار ، لین شارژرها را فوق العاده رقابتی می کند ، اما نه برای کل بازی ها.

این هم به اینكه شارژرها چهار بازی از 5 بازی اخیر خود را حذف كرده اند ، كمك نمی كند.

لطف پس انداز لین ممکن است توسعه تازه کار ششم پیاپی جاستین هربرت باشد که پیشرفت اولیه او به همان سرعتی که بسیار چشمگیر بود بسیار سریع بود. اگر دفتر کارگاه شارژر معتقد است که لین شخص مناسبی برای کمک به هربرت در صعود است ، و اگر این اعتقاد به این واقعیت باشد که سال 2021 از یک ذخیره مصدوم به بازیکنان اصلی بازمی گردد ، لین فرصت بازگشت دارد. برای آخرین سال قرارداد مربیگری فعلی او هیچ تیمی نباید برای بیرون انداختن سرمربی که شیمی فوری را با 10 مدافع برتر ایجاد کرده است عجله کند ، اما وقتی آن سرمربی سابقه 29-30 در سازمان شما را دارد ، نمی توان به راحتی این ایده را رد کرد.

اگر لین متوجه نشود که چگونه بازی ها را به پایان برساند ، ممکن است کار تمام شود.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.tr