رن و چلسی در CBS All Access: پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا ، نحوه تماشای تلویزیون ، شانس ، اخبار


گتی ایماژ

چلسی فاصله قابل توجهی از لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده است ، 16 تیم نهایی با سرعت بالایی قبل از سفر خود به فرانسه برای چهارمین روز. پیروزی مقابل رن در پارک روخون تضمینی برای انتقال آنها به مرحله حذفی نخواهد بود ، اما اگر سویا در کراسنودار هم پیروز می شد ، صلاحیت هر دو تیم کافی بود.

رن می تواند باور کند که باخت 3 بر صفر که در اوایل این ماه در استمفوردبریج متحمل شدند به طور کامل بازی ای را که قاطعانه از کارت قرمز خشن برای دالبرت که هندبال تصادفی اش مجازات دوم چلسی را در پی داشت ، منعکس نمی کند. مسابقه و مسابقه را عملا به پایان رساند.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مقابل چلسی شکست خورد

  • تاریخ: سه شنبه ، 24 نوامبر
  • زمان: 12:55 بعدازظهر ET
  • محل: پارک Roazhon – رن ، فرانسه
  • پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: رن +360؛ برداشت +280؛ چلسی -133 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

رن: آیا طرف فرانسوی می تواند از صف خود خارج شود؟ شش مسابقه آخر آنها در لیگ 1 فقط 5 امتیاز به ارمغان آورده است ، در حالی که در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان بدون سه پیروزی هستند. قرار بود بازگشت ادواردو کاماوینگا برابر بوردو روح تازه ای به این تیم ببخشد ، اما حاتم بن ارفع ، بازی ساز سابق آنها بازگشت تا با شکست یک بر صفر آنها را تعقیب کند.

نگه داشتن چلسی در خلیج فارس حتی دشوارتر خواهد بود ، زیرا رن مجبور است بدون مدافعان Faitout Maouassa و Daniele Rugani ، هر دو دالبرت مصدوم و محروم ، کار کند.

حتما بخوانید:
مایک ورابل از تیتان ها می گوید دریک هنری شکارچی شکاف بهبود یافته است ، تیم باید بیشتر او را درگیر کند

چلسی: ادوارد مندی با شکلی قابل توجه به خانه سابق خود در رن برمی گردد. در 9 بازی در دوران حرفه ای خود ، او فقط دو گل دریافت کرده است و به نظر می رسد تأثیر آرامش در دفاع چلسی داشته است ، که باز کردن آن خیلی ساده بود.

تیاگو سیلوا را در خط دفاعی بازیابی کنید که نیوکاسل یونایتد را آخر هفته بدون گل نگه داشت و سخت است که این تیم چلسی فرصت های آسان را کنار بگذارد.

پیش بینی

چلسی در فرم خوبی است ، رن قطعاً چنین نیست. با هواداران در Roageon Park ، ممکن است این مسابقه یکنواخت تر باشد ، اما مانند چلسی ، آنها مورد علاقه های بزرگ هستند. انتخاب: چلسی 2 ، رن 0.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید