[ad_1]

gettyimages-12299452531.jpg
گتی ایماژ

تیم روز جمعه اعلام کرد کریس یانگ پارچ سابق MLB را به عنوان معاون اجرایی جدید و مدیر کل معرفی کرده است. جان دانیلز مدیر دفتر دیرینه دفتر پیشین به عنوان رئیس باشگاه بیس بال ادامه خواهد داد.

دانیلز در بیانیه ای گفت: “این روز هیجان انگیزی برای سازمان Texas Rangers است.” “سابقه و تجربه کریس یانگ سرمایه بزرگی برای تیم بیس بال ما خواهد بود. او به عنوان رهبر لیگ بیس بال لیگ برتر در بازی ما یک مدیرعامل بسیار مورد احترام است … من از فرصت همکاری با کریس و افراد با استعداد زیادی که در تیم بیس بال تگزاس رنجرز داریم ، استقبال می کنیم زیرا به رشد خود ادامه می دهیم. و هم در سطح اصلی و هم در سطح دوم لیگ پیشرفت کند. ”

یانگ 41 ساله قبل از پایان کار بازیگری خود در سال 2017 یک ستاره در حال ظهور در دفتر جلو محسوب می شد. او اخیراً در مورد کار آنها به عنوان مدیر کل با مت ها مصاحبه کرد ، اما به دلایل خانوادگی از مسابقه کناره گیری کرد. یانگ سه فرزند خردسال دارد و خانواده اش در دالاس ، زادگاهش زندگی می کنند ، بنابراین به باشگاه محلی می پیوندد.

در بخشهایی از 13 فصل ، یانگ 79-67 و با 3.95 ERA پیش رفت. او در سال 2004 با تیم رنجرز به لیگ های اصلی حمله کرد و دو فصل را با تگزاس سپری کرد و در معامله ای که در ابتدا آدریان گونزالس را به سن دیگو فرستاد با پدرها معامله شد. یانگ در سال 2018 به دفتر کمیساری پیوست و بر اقدامات انضباطی ، عملیات در محل و رد صلاحیت نظارت می کند.

سخنگوی راب منفرد در بیانیه ای گفت: “همه ما در بیس بال لیگ برتر ، کریس یانگ را به دلیل فرصت عالی برای پیوستن به تیم میزبان خود ، این بار به عنوان مدیرعامل ، تبریک می گوییم.” “از سال 2018 ، کریس دیدگاه ارزشمندی به تعدادی از موضوعات مهم داده و یک دوست و همکار برجسته افراد بیشمار در دفتر کمیساری بوده است. رنجرز می داند که آنها یک فرد برجسته را کسب می کنند. من آرزو می کنم که کریس و خانواده اش بهترین ها را داشته باشند و چشم به راه آن هستم. تأثیر ماندگار آن در بازی بزرگ ما. “

رنجرز در سال 2020 22-38 رفت و در AL West به مقام آخر رسید. آنها از سال 2016 در فصل بعد نبودند و هستند اکنون یک جنبش جوانان آغاز شده است که آنها را وادار به فشار دادن بازیکنان باسابقه داخلی الویس آندروس و راگدین آودر به نیمکت می کند. از جمله اولین تصمیمات مهم یانگ آینده لنس لین خواهد بود. طرف راست یک سال از قرارداد خود باقی مانده است و بهترین تراشه تجاری است.

دانیلز از سال 2005 در رنجرز بوده است ، زمانی که در سن 28 سال و 41 روز جوانترین مدیر کل تاریخ بیس بال شد. دانیلز وقتی به عنوان رئیس عملیات بیس بال در سال 2013 معرفی شد ، عنوان مدیر کل را حفظ کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر