رمز در شانس Buccaneers ، انتخاب: توزیع امتیاز ، تعداد کل ، جزئیات بازیکن ، روند “فوتبال دوشنبه شب”


وقتی دو بازیکن سنگین وزن NFC در ورزشگاه ریموند جیمز برای فوتبال دوشنبه شب پا به زمین می گذارند ، تیم تمپا بای بوکر و رمس لس آنجلس آماده هستند تا سنگین ترین سنگین را در هفته یازدهم مسابقات NFL قرار دهند. هر دو باشگاه در تلاشند تا در مرحله پلی آف NFC بحث برانگیز همگام شوند. در حال حاضر که شرایط موجود است ، هرکدام از آنها قادرند فصل بعد را به عنوان یک بازیکن جانشین تبدیل کنند ، اما این تقسیم بندی به هیچ وجه برای هیچ یک از این تیم ها غیرقابل دستیابی نیست. با یک لحظه پیروزی ، لس آنجلس را در جایگاه نخست NFC West قرار می دهد و بدین ترتیب آنها را به شماره 2 کنفرانس پیشی می دهد. Bucs با یک پیروزی نتوانست هیچ جهش لرزه ای در جدول رده بندی داشته باشد ، اما همگام بودن با Saints (8-2) برای پرش بالقوه NFC South در جاده مهم خواهد بود.

در اینجا ما خود را در تمام زوایای مختلف شرط بندی این مسابقه مستقیم ، از جمله گسترش ، تعداد کل و برخی از وسایل پخش مورد علاقه خود غرق خواهیم کرد. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه خطوط در طول هفته حرکت می کنند تا ناگهان در زمان اصلی نگه دارید. تمام شانس های NFL از طریق William Hill Sportsbook.

نحوه تماشا

تاریخ: دوشنبه 23 نوامبر زمان: 8:15 PM ET
محل: ورزشگاه ریموند جیمز (تامپا ، فلوریدا)
تلویزیون:
ESPN جریان: fuboTV (مجانی امتحان کنید)
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

رمس (6-3) به Buccaneers (7-3)

آخرین شانس:

تند -4.5

این خط در ابتدا در خلیج تامپا -3 افتتاح شد و این تعداد فقط با پیشرفت هفته افزایش یافت. تقریباً بلافاصله ، گسترش روی زمین دروازه واژگون شد و بعد از ظهر دوشنبه به Tampa Bay -3.5 ضربه زد. از آنجا ، آنقدر در Tampa Bay -4.5 حرکت می کرد ، اما از آن زمان به بعد نیم امتیاز در روز بازی کاهش یافته و از بعد از ظهر روز دوشنبه در Tampa Bay -4 قرار دارد.

از نظر تام بردی ، این تنها دومین بازی مستقیم او با رم های لس آنجلسی شان مک وی خواهد بود که البته اولین بازی البته حضور در Super Bowl LIII است ، در حالی که عضو میهن پرستان است. نیوانگلند در این مسابقه دو امتیاز مورد علاقه قرار گرفت و بردیس پتس موفق شد با نتیجه 13-3 پیروز شود. در مورد تیم جدید بردی ، Tampa Bay Buccaneers ، آنها در زمان اصلی جنگیدند و در این مرحله در مرحله ملی 0-3 ATS صعود کردند در حالی که در تمام مسابقات دیگر با یک رکورد 5-2 ATS بازی کردند. در همین حال ، رمس در قطب مقابل طیف قرار دارد و دارای رکورد 7-2 ATS در زمان اصلی است که مربوط به فصل گذشته است.

حتما بخوانید:
مهلت بدون مناقصه MLB: جوانان کریس برایانت را بازداشت می کنند ، کایل شوارتبر را قطع می کنند. شجاعان حرکتی غافلگیرکننده انجام می دهند

این بازی احتمالاً به فشار و نحوه برخورد هر بازیکن خط حمله کاهش می یابد. در میان 33 کواربک مدافع واجد شرایط ، جارد گاف هنگام درخشش در رده سی و یکم NFL در حیاط تجربه قرار گرفت. Tampa Bay در حال حاضر با یک حمله رعد اسا NFL را هدایت می کند ، حداقل یک پاس سریع اضافی برای 42٪ از زمان ها به مهاجم ارسال می کند. در مورد بردی ، او امشب برای سومین مسابقه متوالی بدون محافظ علی مارپت خواهد بود. این باید در را به آرن دونالد تولیدکننده لباس زنانه Rams All-Pro ، که تحت فشار هدایت NFL است ، باز کند تا حتی موفق تر شود. بردی در 82 سقوط خود با مارپت در خارج از زمین نسبت 3-3 TD-INT دارد و 83 پاس دارد.

سرانجام می بینم که Buccaneers این بازی را با یک امتیاز مساوی می کند ، اما این یک بازی کاملاً مناقشه برانگیز خواهد بود.

ارزیابی پیش بینی: Tampa Bay 27، LA Rams 20

بالای زمین

مجموع در ابتدا در 47.5 باز شد و با یک امتیاز کامل تا چهارشنبه به 48.5 رسید. از آن زمان به بعد ، این به نصف کاهش یافته و عمدتا تحقق یافته است ، در حالی که تعداد کل مبارزات روز دوشنبه به راحتی 48 نفر است. در فصل گذشته ، دو تیم بیش از این مقدار را به دست آوردند زیرا Buccaneers موفق به شکست Aries شد ، 55-40 دومین بالاترین امتیازات زیادی (95) در پنج فصل گذشته بازی کرده است.

با این حال ، انتظار نمی رود چنین آتش بازی هایی در روز دوشنبه برگزار شود. قوچ ها در شش بازی متوالی حذف شده اند و هیچ یک از این رقابت ها از 45 امتیاز فراتر نمی رود. این بیشتر به دلیل رده بندی آنها در رده های بالای لیگ در چند دسته است. از هفته 4 ، LA فقط 16.2 امتیاز در هر بازی ، 258.3 یارد در هر بازی و 4.3 یارد در هر بازی مجاز دانست. هر یک از آنها در NFL بالاتر از این بخش رتبه اول را دارند. در همین حال ، Buccaneers همچنین دفاع نرم ندارند ، اگرچه Under در این فصل 4-6 رکورد دارد. آنها فقط 22،6 امتیاز در هر بازی را در اختیار دارند ، در حالی که هفته یازدهم را طی می کنند ، که با کمترین امتیاز مجاز در 10 لیگ برتر NFL قرار دارد.

تخمین کلی: 47

لوازم جانبی برای بازیکنان

تام بردی

O / U 24.5 تکمیل
O / U 38.5 سوئیچ تلاش می کند
O / U 283.5 حیاط عبوری
O / U 1.5 TD گذرا (بیش از 180)
رهگیری 0.5 / O / U (بالاتر از 120)

دفاع از قوچهای لس آنجلسی برای تام بردی که در اولین فصل حضور در Buchanaries بالا و پایین بود ، یک چالش کامل خواهد بود. من فکر می کنم فشار هفت هفت previous قبلی برج حمل او را وادار به غلتاندن کند ، که این مقدار ثابت در 120 است. حتی با این مسابقه سخت ، من دوست دارم که بردی در مجموع 24.5 شود که در سه مسابقه قبلی خود از سه مسابقه پیشی گرفته است. از آنجا که LA در هفته 11 اجازه می دهد تاچ داون کمترین عبور را در عنوان NFL انجام دهد ، عبور Brady به طور کلی برای من ماندن است.

حتما بخوانید:
قرعه کشی جام حذفی: تاتنهام هاتسپور از باشگاه هشت دسته ای مارین دیدن کرد. لیورپول و آرسنال دیدارهای سختی را دریافت می کنند

جارد گاف

O / U 23.5 تکمیل
تلاش سوئیچ O / U 36.5
O / U 263.5 حیاط عبوری
O / U 1.5 گذرا TD (بیش از -150)
رهگیری 0.5 / O (بالاتر از -135)

من دیدم که این یک بازی فوق العاده فشرده است که می تواند Aries را مجبور به پرتاب توپ برای مقابله با Brady و Books کند. حتی با محافظت قوی ، Goff’s Over برای اجرای نمایش در -130 مورد علاقه من برای وسایل او است. خلیج ثانویه تامپا در هفته یازدهم 68.2 درصد پیشرفت را کسب کرد که برابر است با مقام ششم NFL. گاف همچنین در مجموع شش بازی از 9 بازی خود را که در این فصل انجام داده ، به خاطر حیاط در حال عبور اوور زده است.

سایر جزئیات برای بررسی

کل بخشهای دریافت مایک ایوانز: زیر 51.5 (-115). در حالی که ایوانز توانایی غلبه بر این نتیجه کلی را فقط با یک گرفتن دارد ، شیمی بین گیرنده های باکس و بردی به طور محسوسی در طول فصل منتفی است و او احتمالاً دوشنبه شب جالن رمزی را خواهد کشید و این کار را دشوارتر خواهد کرد.

راب گرونکوفسکی در هر زمان با لمس کردن (175+). گرونک در پنج بازی گذشته ساعت را به عقب برگردانده است. او برای این بخش به طور متوسط ​​نزدیک به شش گل در هر بازی به ثمر می رساند و در 5 بازی قبلی خود در چهار بازی موفق به گلزنی شده است. با نگرانی از دفاع قوچ ها در مورد ایوانز ، کریس گادوین و آنتونیو براون ، گرونک می تواند از شکاف ها عبور کرده و منطقه انتهایی را پیدا کند.

پذیرش عمومی کودتای کوپر: بیش از 5.5 (-110). به عنوان اثبات 20 (!) گل خود در هفته 8 ، جارد گاف دوست دارد در جام پرتاب کند. و گیرنده با گرفتن نزدیک به شش پاس در هر بازی در این فصل پاداش می گیرد. در بازی ای که احتمالاً رفت و برگشت خواهد داشت ، گاف به دنبال دسته ای از سلاح ها خواهد بود که فرصتی قوی برای پاس دادن به او می دهد.

پذیرش عمومی جاش رینولدز: بیش از 3.5 (-130). رینولدز به یک شخصیت اصلی در حمله پاس قوچ تبدیل شده است و حتی در این فصل در مجموعه هایی با دو گیرنده با رابرت وودز حضور داشته است. در سه بازی گذشته ، گاف به طور متوسط ​​9 بار به بازیکن 25 ساله نگاه کرده و به طور متوسط ​​بیش از پنج بار در هر بازی موفق شده است.
منبع: pencil-news.ir