ردیاب شخصی GF21 – فروشگاه آنلاین مینی بیاب

دستگاه را در محل مناسب (کیف ، خودرو ، کوله پشتی و غیره) قرار دهید. پزشکان، پرستاران، وکلا و مدیران پروژههای بزرگ یا افرادی که محل کارشان با خانه فاصله زیادی دارند. ردیاب خودرو آهنربایی برای نصب نیاز به تغییر در سیم کشی اتومبیل و یا دسترسی به داخل اتومبیل ندارد.

بااینکه ردیاب شخصی جی آر 600 با داشتن ویژگی آهنربایی امکان استفاده بهعنوان ردیاب موتورسیکلت، خودرو و حتی حیوانات را در اختیار شما قرار میدهد، اما بهترین کاربرد آن برای افراد است. مقاومت فوق العاده در برابر تغییرات دمایی و رطوبت از دیگر ویژگی های ردیاب شخصی GF07 می باشد. چرا باید از ردیاب شخصی استفاده کنیم؟ بنابراین باید راهی مطمئن و در عین حال ساده برای این مسئله پیدا کنید. 3. حال طبق دفترچه راهنما (یا پشتیبانی سایت) شماره خود را برای دستگاه تعریف کنید.

حال چگونه این والدین از سلامت کودکان ردیاب شخصی افرا خود مطمئن شوند؟ ✓ شما می توانید تاریخچه کامل خود را در هر مکان نقشه ها را بر روی یک نقشه ببینید. ردیاب ها و مکان یاب های شخصی در این قسمت از فروشگاه دوبال قابل دسترسی هستند. پس از انجام این مراحل، دستگاه در هر لحظه مختصات جغرافیایی را به سایت ارسال میکند ، چنانچه به هر دلیلی ، سیم کارت درون ردیاب به اینترنت دسترسی نداشت، دستگاه میتواند مختصات دقیق جغرافیایی را از طریق پیامک (sms) ارسال کند. در لحظه می توانید ردیابی گوشی تلفن همراه فرزند و یا دستگاه سرقت شده خود را انجام دهید و یا از موقعیت کارمند خود آگاهی یابید.

حتما بخوانید:
یادداشت سفیر چین در تهران درباره دیدار شانگهای و تابناک

دستگاه ردیاب TMT250 یک ردیاب شخصی با ارتباط GNSS، GSM و بلوتوث است. کارکرد دستگاه ردیاب بسیار اسان است و نیاز به دانش خاصی ندارد. در صورت مفقود شدن یا خارج شدن ناآگاهانه فرزند شما از موقعیت مکانی تعیین شده، سریعاً متوجه شده و به موقع عکس العمل لازم را انجام داده تا از آسیبهای احتمالی جلوگیری کنید. برای نگهداری و مراقبت از این موارد چهکاری انجام میدهید؟ امروزه استفاده از این ردیابها برای موارد گوناگون به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این موارد تنها بخشی از استفادههای گسترده ردیاب شخصی بود که شما میتوانید از آنها بهرهمند شوید.