ردیاب سگ و گربه و حیوانات خانگی – ردیاب آلفا

با تماس گرفتن به سیمکارتی که درون دستگاه گذاشته اید می توانید صدای محیط اطراف حیوان خانگی خود را بشنوید. قابلیت شنیدن صدای محیط اطراف را داشته باشد. بهترین ردیاب حیوانات خانگی چه قابلیت هایی دارد؟ از ویژگی چشمگیر این ردیاب هوشمند ضد آب بودن آن است، که در زمان بارانی در صورت گم شدن هم این ردیاب به خوبی عمل می کند. زیرا ممکن است حیوانات وارد آب شوند و اگر دستگاه کاملا ضد آب نباشد، بعد از خیس شدن دیگر کارایی لازم را نداشته باشد. ویژگی ضد آب از دیگر نکات مهمی است که باید قبل از خرید ردیاب از آن اطمینان حاصل کنید.

چه مدت زمان می توان از ردیاب حیوانات استفاده کرد؟ دقت ردیاب پرندگان بسیار بالا است و می توان آن را با ردیاب نظامی خودرو مقایسه کرد. ثبت میکند و میتوان از آنها گزارشات دقیق تهیه کرد. حیوانات خانگی بسیار بازیگوش می باشند دائما باید مراقب آنها بود. ردیاب حیوانات معمولا قطعات کوچکی هستند اما شما به ابعاد و وزن و حجم آن با توجه به حیوان خانگی تان حتما دقت کنید. عملکرد ردیاب سگ و گربه چگونه است؟ از همه مهم تر این است که حیوان خانگی مان با نصب ردیاب حیوانات اذیت نشود و راحت دستگاه ردیاب حیوانات باشد.

ردیاب شخصی بدون نصب جی آر 600 با داشتن ابعادی بسیار مناسب میتواند در کیف، جیب و کوله فرزندان شما قرار بگیرید و مکانهای تردد افراد بهسادگی به شما گزارش دهد. ردیابی با استفاده از ماهواره جی پی اس که در تمام نقاط دنیا بدون محدودیت مکانی موقعیت را دریافت و با استفاده از سیم کارت به صاحب حیوان ارسال می کند . عشق به حیوانات باعث می شود که حتی از آنها نگهداری کنند و نگهداری حیوانات اهلی برای آنها جذاب باشد حیواناتی که بعضی اوقات قیمت های بالایی دارند به همین دلیل استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس برای حیوانات می تواند کارآمد باشد.

حتما بخوانید:
جیک اسکات ، یکی از اعضای تیم عالی دلفین و اولین مدافع برنده مسابقات Super Bowl MVP ، در سن 75 سالگی درگذشت

ردیاب حیوانات خانگی یک قطعه الکترونیکی و یکی از انواع ردیاب های ماهواره ای است که جهت ردیابی حیوانات اهلی و خانگی استفاده می شود. فرقی نمی کند شما یک اسب گران قیمت دارید یا یک پرنده با ارزش یا حتی یک سگ باهوش، همواره احتمال مفقود شدن، فرار کردن و حتی سرقت آن ها وجود دارد. چنین آگهی هایی این روزها کم در کشور ما دیده نمی شود. اگر در خانه کودک و یا فرد سالمندی دارید می توانید به استفاده از یک ردیاب شخصی برای حیوان خود بپردازید. ردیاب حیوانات خانگی قطعه کوچکی است که به معمولا به قلاده حیوان خانگی نصب می شود.